Novoročný pobyt v Holiday Inn**** Trnava s wellness, raňajkami + dieťa do 6 rokov zdarma

Holiday Inn**** Trnava, Trnava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Novoročný pobyt v Holiday Inn**** Trnava s wellness, raňajkami + dieťa do 6 rokov zdarma

Holiday Inn**** Trnava, Trnava Holiday Inn**** Trnava, Trnava (mapa)

Ukončené od 115,00 €

od 115,00 €

Až 11 % zľava Bežná cena: 1 - 390,00 €

Privítajte nový rok v meste, ktoré sa stalo našim prvým slobodnéným kráľovským mestom! Z hotela Holiday Inn**** máte centrum Trnavy doslova na prahu dverí vašej elegantné izby. Môžete sa tešiť na chutné jedlo aj krásne wellness centrum. Navyše, jedno dieťa do 6 rokov s vami ubytujú zdarma.

9,1

Vynikajúce hodnotenie

117 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

4* ubytovanie v historickom centre Trnavy

4* ubytovanie v historickom centre Trnavy

Raňajky v cene

Raňajky v cene

Vstup do wellness a fitnescentra

Vstup do wellness a fitnescentra

Aquapark Trnava len 400 m od hotela

Aquapark Trnava len 400 m od hotela

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Holiday Inn**** Trnava

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • baby friendly baby friendly
 • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
 • raňajky raňajky
 • platené parkovanie platené parkovanie
 • 1 prístelka 1 prístelka
 • vstup do wellness vstup do wellness

Komfort v historickom centre Trnavy

Moderný štvorhviezdičkový hotel Holiday Inn Trnava v historickom centre mesta Trnava už od roku 2010 poskytuje širokú ponuku ubytovacích a doplnkových služieb prvotriednej kvality. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a neopakovateľný gastronomický zážitok v ich reštaurácii a baroch. Nasávajte atmosféru, oddýchnite si a vychutnajte si nezabudnuteľné chvíle aj v novom Aquaparku Trnava (400 m od hotela).

Ubytovanie

Izby Štandard

Tieto dvojposteľové izby sú zariadené komfortným moderným nábytkom a vybavené užitočnými doplnkami, ktoré spríjemnia váš pobyt. Vychutnajte si bezplatný kávový a čajový servis, bohaté bufetové raňajky či bezdrôtové pripojenie na internet. 

Gastronómia

Reštaurácia

Reštaurácia Culinaria si vás získa svojím štýlovým prostredím, skúsenou pozornou obsluhou a vyberaným jedlom. Z ponuky si vyberie milovník steakov, vegetarián i labužník hľadajúci unikátne sezónne pochúťky.

Vinotéka Gardenia a terasa pod dubom

Neoddeliteľnou súčasťou reštauračného portfólia v hoteli je presklená vinotéka Gardenia s priamym prístupom na priestrannú terasu. Môžete si tu vychutnať vína od slovenských vinárov, selekciu dopĺňajú vína z rôznych kútov sveta. 

Lobby bar

Doprajte si chvíľku zaslúženého oddychu a spríjemnite si u nás svoj deň. Poseďte si len tak s priateľmi alebo nadviažte nové osobné či obchodné kontakty v elegantných a útulných priestoroch lobby baru. 

Wellness

Špičkové wellness centrum, v ktorom si každý deň môžete užiť vytúžený relax, tvorí parná sauna, nová fínska sauna, arómasauna, Kneippov chodník, ochladzovací bazén, jacuzzi, emočná sprcha, čerstvo zrekonštruované šatne + možnosť výberu zo širokej ponuky masáží. 

Fitness

Počas pobytu máte možnosť využiť aj vstup do mini posilňovne vybavenej najmodernejšími prístrojmi značky Technogym, ktorá sa nachádza na 2. poschodí.

Aquapark Trnava

Nedávno postavený aquapark len 400 m od hotela. Deti aj dospelí si v ňom užijú zábavu a oddych v každom ročnom období. Ponúka 5 bazénov (relaxačný bazén, oddychový bazén, detský bazén a vonkajší výplavový a veľký bazén), 8 sáun, 2 tobogany, ako aj vnútornú a vonkajšiu vírivku.

Relaxačný bazén

V tomto bazéne si na svoje prídu všetci vášniví športovci. Bazén má plavecké dráhy, ako aj vodné atrakcie, ktorými sú divoká rieka, vodná húpačka, chrliče vody, perličkové lavice a masážne trysky.

Oddychový bazén

Oddychový bazén je jednoducho bazén, z ktorého nebudete chcieť odísť! Dokonalú pohodu zabezpečuje 10 perličkových ležadiel, perličkové masážne trysky na sedenie, masáže chrbta a nôh, masážne trysky na masírovanie tela v rôznych výškach a chrlič vody. Súčasťou bazéna je aj bio fit bar s vodopádom.

Detský bazén

Pre deti je pripravených hneď niekoľko vodných atrakcií. V bazéne je detská šmykľavka, fontánky a striekajúci nosorožec.

Vonkajší bazén

Vonkajší bazén sa vyznačuje príjemnou teplotou vody 35 - 38 °C, tryskami na masírovanie nôh, perličkovými lavicami na sedenie a masážnymi tryskami.

Saunový svet (za príplatok)

 • Bylinková inhalácia
 • Parná sauna – mentolová inhalácia (eukalyptus)
 • Soľná baňa
 • Infrasauna
 • Horúca sauna
 • Horúca sauna s krbom
 • Lesná sauna - Herba
 • Medvedí brloh – masáž nôh s parným kúpeľom

Tipy na výlety v okolí

Mestská veža - renesančná dominanta Trojičného námestia bola postavená v roku 1574 ako pozorovateľňa. Má štvorcový pôdorys, osem podlaží. Ochodza je vo výške 29 m, celková výška veže je 57 m. Na vrchole barokovej kupoly je pozlátená socha Panny Márie – Immaculaty. Hodinový stroj vo veži pochádza z roku 1729. Zvony z roku 1692 odbíjajú štvrťhodiny a celé hodiny. Na južnom priečelí sú jediné zachované slnečné hodiny v meste.

Bazilika sv. Mikuláša - postavená v rokoch 1380 - 1421, je charakteristickou dominantou Trnavy. Najstarším oltárom je ranobarokový oltár Všetkých svätých. V barokovej kaplnke Panny Márie Trnavskej je milostivý obraz, vďaka ktorému je Trnava známy pútnickým miestom. V bočných kaplnkách sú vzácne renesančné a barokové epitafy ostrihomských arcibiskupov. Na juhovýchodnej strane presbytéria bol objavený románsky karner – kostnica, najstaršia sakrálna stavba Trnavy.

Smolenický zámok - na mieste dnešného Smolenického zámku na úpätí Malých Karpát stál kedysi stredoveký hrad. Bol postavený 14. storočí, na konci 18. storočia hrad spustol a na začiatku 19. storočia vyhorel. Na začiatku 20. storočia začali jeho poslední majitelia, Pálfiovci, stavať na hradných ruinách terajší Smolenický zámok. V súčasnosti je v letných mesiacoch dostupný pre verejnosť.

Červený Kameň - hrad, ktorý sa spomína od roku 1240. V 16. storočí bol pristavaný nový hrad, viackrát vyhorel. Poškodený počas druhej svetovej vojny, opravné práce sa začali v roku 1947. Dnes národná kultúrna pamiatka.

Jaskyňa Driny - kvapľová jaskyňa v Malých Karpatoch asi 2 km na juhozápad od Smoleníc v Smolenickom krase. Vchod do jaskyne je vo výške 399 m n. m. Jaskyňa vyniká zachovalou kvapľovou výzdobou. 

Katedrála sv. Jána Krstiteľa - Prvá ranobaroká stavba na Slovensku, patrí k najkrajším v Európe. Skvostom interiéru je pôvodný celodrevený hlavný oltár z roku 1640. Tvoria ho tri oltárne obrazy, 27 sôch svätých Starého a Nového zákona v nadživotnej veľkosti a viacero malých. Pod kostolom je krypta, v ktorej sú pochovaní členovia Spoločnosti Ježišovej a rodina palatína Mikuláša Esterháziho. V roku 2003 ju navštívil Svätý Otec Ján Pavol II.

Súsošie Najsvätejšej Trojice - Impozantné barokové súsošie vytvoril Ján Krištof Khien v roku 1695. Na rohoch štvorhranného základu sú sochy: sv. Florián, sv. Agáta, sv. František Xaverský a sv. Anton Paduánsky. V kamennom hrobe je ležiaca socha sv. Rozálie, na vrchole 4 m vysokého stĺpa súsošie Najsvätejšej Trojice korunujúce Pannu Máriu. 

Aktivity

Golf Trnava - súčasťou odpaliska sú kryté kóje pre možnosť tréningu aj za nepriaznivého počasia a automat pre výdaj loptičiek. Atmosféru areálu dotvára príjemné prostredie kaviarničky. Celý areál je prístupný aj širokej verejnosti. Samozrejmosťou je možnosť tréningu pod dohľadom profesionálnych trénerov golfu.

Heroes laser aréna - ponúka adrenalínovú hru až pre 11 hráčov, v ktorej hráči strieľajú proti sebe modernými laserovými zbraňami. Absolútny adrenalín a veľmi zábavný šport zároveň.

Speedykart Trnava - verejná indoor motokárová hala s celoročnou prevádzkou. K dispozícii má 6 motokár s výkonom 6,5 Hp a 4 motokáry s výkonom 9 Hp. Okruh má dĺžku približne 300 m a šírku v rozpätí od 2 do 5 m.

Kontakt

Holiday Inn**** Trnava

Holiday Inn**** Trnava

Hornopotočná 5
91701 Trnava
Slovensko
+421 (0)33 3250 100, +421 (0)33 3250 101

Check-in od 16.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

reservations@holidayinn-trnava.sk
holidayinn-trnava.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Malá synagóga v Trnave približne 300 m Relax Aqua & Spa približne 300 m Kostol sv. Heleny približne 600 m Kúpalisko Kamenný mlyn približne 3 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 12 km

Kaštieľ v Budmericiach približne 14 km Hlohovský zámok približne 15 km Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika približne 16 km Hrad Červený kameň približne 19 km Smolenický zámok približne 19 km Jaskyňa Driny približne 19 km Katarínka približne 20 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 20 km Múzeum včelárstva približne 21 km Modra približne 21 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 22 km Aquapark Senec približne 22 km Záruby približne 22 km Senec - Senecké jazerá približne 22 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 23 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 23 km Vodná nádrž Kráľová približne 24 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 25 km Hrad Dobrá Voda približne 26 km Hrad Korlátko približne 26 km Sĺňava približne 26 km Plavecký hrad približne 27 km Plavecká jaskyňa približne 27 km Monza Indoor Kart približne 28 km Šikmá veža vo Vrbovom približne 29 km Vodný mlyn Jelka približne 29 km Pezinská baba približne 29 km Šranecké piesky približne 31 km Relaxačné centrum Horné Saliby približne 31 km Vojenské historické múzeum - Piešťany približne 31 km Kúpalisko Retro Thermal približne 31 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 31 km Čertova pec približne 31 km Hrad Biely Kameň približne 32 km Limbašská vyvieračka približne 32 km Mohyla M.R.Štefánika približne 33 km Kostol svätého Michala archanjela približne 35 km Park miniatúr Podolie približne 36 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 36 km Zlaté Piesky približne 37 km Zjazd na horských trojkolkách približne 37 km Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte približne 37 km Zoofarma Nový Zéland približne 37 km Kúpalisko na Sihoti približne 37 km Dračí hrádok približne 38 km Abeland - gazdovská dedinka približne 38 km Botanická záhrada Nitra približne 38 km Hradisko Zobor približne 39 km Dunajské mlyny približne 39 km Hrad Pajštún približne 39 km Vodná nádrž Lozorno približne 40 km Slovanské Hradisko Bojná - Valy približne 40 km Kaštieľ Mojmírovce približne 40 km Hrad Branč približne 40 km Kuchajda približne 40 km Čachtický Hrad približne 40 km Gazdovský dvor približne 41 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 41 km Kaštieľ Sobotište približne 41 km Habánsky dvor v Sobotišti približne 42 km Lanovka na Kamzík približne 42 km Bobová dráha - Koliba približne 42 km Lanoland približne 42 km Ranč Lieskovec približne 42 km Historická knižnica rodu Apponyi približne 42 km Oponický Hrad približne 43 km Železná studnička približne 43 km Rekreačné stredisko Gazárka približne 43 km Piesočkovo približne 43 km Múzeum dopravy približne 43 km Prezidentský palác približne 44 km Thermalpark Dunajská Streda približne 44 km Galéria Nedbalka približne 44 km Slavín približne 44 km Prírodovedné múzeum približne 44 km Michalská brána približne 44 km Maximiliánova fontána približne 44 km Horský park približne 44 km Slovenská národná galéria približne 44 km Dóm sv. Martina približne 44 km Bibiana približne 44 km Galéria MULTIUM približne 44 km Sad Janka Kráľa približne 45 km Bratislavský Hrad približne 45 km UFO Bratislava približne 45 km Bratislavská ZOO približne 45 km X-BIONIC SPHERE približne 46 km Topoľčiansky Hrad približne 46 km Botanická záhrada Bratislava približne 46 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 46 km Hrad Gýmeš približne 47 km Vyhliadková veža Poľana približne 47 km Petržalská hrádza približne 47 km Bunker B-S 4 Lány približne 48 km Rekreačné stredisko Zelená Voda približne 48 km Kaštieľ Rusovce približne 49 km Rusovský park približne 49 km Sandberg približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať