Luxusný rodinný penzión Winter&Summer resort s wellness a detským ihriskom + 2 deti do 4 rokov v cene pobytu

Winter & Summer Resort, Belianske Tatry - Ždiar Winter & Summer Resort, Belianske Tatry - Ždiar (mapa)

Cena od 155,00 € Kúpiť od 155,00 €

od 155,00 €

Až 11 % zľava Bežná cena: 175 - 616,00 €

Nákupom získate minimálne 155 bodov

Dlhá platnosť

Zavítajte do penziónu Winter & Summer resort a načerpajte nové sily na skvelej dovolenke. Raňajky a večere s výhľadom na prírodu vás nikdy neomrzia a baby friendly prostredie poteší každú rodinku. Či už ste nadšenci turistiky, hôr alebo dávate prednosť relaxu, v malebnom Ždiari si každý nájde to svoje. Dokonca aj do susedného Poľska to budete mať na skok.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,4

Vynikajúce hodnotenie

80 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Privátny vstup do sauny alebo vírivky

Privátny vstup do sauny alebo vírivky

Bohatá bufetová polpenzia v cene

Bohatá bufetová polpenzia v cene

Vysoko hodnotená čistota a komfort

Vysoko hodnotená čistota a komfort

Vonkajšie detské ihrisko a vnútorný detský kútik

Vonkajšie detské ihrisko a vnútorný detský kútik

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
235,00 €

3 noci
352,00 €

4 noci
469,00 €

5 nocí
586,00 €

2 noci
265,00 €

3 noci
382,00 €

4 noci
499,00 €

5 nocí
616,00 €

2 noci
155,00 €

3 noci
230,00 €

4 noci
305,00 €

5 nocí
385,00 €

2 noci
185,00 €

3 noci
260,00 €

4 noci
335,00 €

5 nocí
415,00 €

2 noci
175,00 €

3 noci
260,00 €

4 noci
345,00 €

5 nocí
435,00 €

2 noci
205,00 €

3 noci
290,00 €

4 noci
375,00 €

5 nocí
465,00 €

Nákupom získate minimálne 155 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Winter & Summer Resort

Winter & Summer resort

Baby – friendly penzión

V srdci malebnej dediny Ždiar, v tichej skrytej lokalite, nájdete ideálne miesto pre vašu dovolenku. Elegantne zariadené izby, kvalitný matrac pre zdravý spánok, čajový set a rýchlovarná kanvica, uteráky a sprchový gél na každej izbe. To všetko prinesie spokojnosť a pôžitok z ubytovania v Belianskych Tatrách. Design reštaurácia ponúka bufetovú polpenziu a obedy. Nájdete tu aj vonkajšie ihrisko pre najmenších, vnútorný detský kútik a letnú terasu. Penzión je obľúbený vďaka priateľskej atmosfére a výbornej kuchyni. Pokrmy sa tu pripravujú podľa tradičných slovenských receptov. V chladnejších mesiacoch hostia určite ocenia vnútornú jacuzzi a fínsku saunu, ktorú môžu privátne využiť.

Báječná poloha penziónu je bonusom pri výbere výletov v Belianskych Tatrách. Neďaleko nájdete požičovňu bicyklov, detských sedačiek a prílb. Cyklistov zaujme nový cyklistický chodník smer Ždiar – Tatranská Kotlina (Chata Plesnivec, Belianska jaskyňa, Spide park, predaj OVČIEHO SYRA) s pokračovaním cyklotrasy ďalej do mesta Spišská Belá.

Autobusová zastávka sa nachádza cca 50 m od penziónu. Odporúčame výlet pravidelnou linkou do Poľska (Zakopané, Nowy Targ).

Počas letných prázdnin premáva vláčik Maguráčik. Skvelý tip pre každého, kto chce spoznať príjemnou formou okolie tejto rázovitej goralskej dediny.

Milovníkov lyžovačky poteší blízkosť lyžiarskych stredísk, ktoré sa v lete menia na turistické ciele: Ski Bachledka (1,3 km), Ski Strednica (3 km), Ski Strachan (1,3 km), Monkova dolina (5 km).

Aktivity pre celú rodinu

Chodník korunami stromov - Bachledka (6 km)

V srdci Bachledovej doliny nájdete nový unikátny Chodník korunami stromov. Na 600 metrov dlhej trase vo výšinách spoznáte prírodu z úplne iného uhla. Z 32-metrovej veže budete mať štíty Belianskych Tatier, Pieniny aj Zamagurie ako na dlani. Počas prechádzky sa taktiež niečo aj naučíte vďaka množstvu informačných tabúľ o miestnej faune a flóre. Vhodné je to pre všetky vekové skupiny.

BACHLEDKA SKI - SUN - Bachledova dolina (3,5 km od penziónu)

Náučný chodník v Bachledovej doline má dve časti a je určený hlavne deťom. Rodiny s deťmi tak v Belianskych Tatrách majú ďalšiu atrakciu, kde môžu s rodinou tráviť voľný čas a získať tak veľa spoločných zážitkov. Prvou časťou návštevníkov sprevádza Macko Kubík. Deti sa na nej zoznámia so zvieratami, ktoré v danom prostredí žijú. Napodobeniny zvierat sú pritom osadené do terénu tak, aby ich návštevníci videli v ich prirodzenom prostredí. Táto etapa chodníka meria 300 metrov a končí pri vyhliadkovej veži, na ktorej sa nachádza posledná zastávka venovaná orlovi skalnému. Druhá časť je dlhšia a turisticky náročnejšia. Meria 6,5 kilometra a vedie k Jezerskému jazeru.

Vyhliadková veža je umiestnená v pohranič­nej oblasti Slovenska a Poľska. Na rozhľad­ňu sa dá dostať pešo po zelenej a modrej turistickej značke alebo aj lanovkami z lyžiarskych stredísk Bachledova dolina a Jezersko. Poskytuje výhľad na slovenskú, ale aj poľskú stranu. V prípade priaznivého počasia možno vidieť štíty Vysokých a Belianskych Tatier, hrebene Spišskej Magury a korunu Pienin. Na každom zo štyroch podlaží sa nachádza vyhliadková plocha, čo zabezpečuje dostatok miesta aj väčšiemu množstvu návštevníkov. Z každého poschodia sa výhľad na krajinu mení. Na najvyššom poschodí je umiestnený ďalekohľad a podrobná mapa viditeľných slovenských štítov.

Bobová dráha – v Bachledke máte možnosť zviezť sa na najdlhšej bobovej dráhe v Tatrách. Ma dĺžku 1 200 metrov a 15 zákrut, čo je zárukou výnimočného zážitku z jazdy. Prevýšenie dráhy je 111 metrov a maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť, je 40 km/hod. Jej prepravná kapacita je 200 osôb za hodinu. Nástup na bobovú dráhu je pri vrchnej stanici lanovky. Jazda na nej je bezpečná, rýchlosť si reguluje sám návštevník. Staršie deti na nej jazdia samé, mladšie s rodičmi.

Ďalšie tipy:

 • Svoje schopnosti a kondíciu môžete vyskúšať na lezeckej stene alebo v lanovom parku Spider park (10 km) v Tatranskej Kotline
 • Cyklotrasa Tatranská Kotlina – Ždiar je náročnejšia lesná cesta vhodná pre horský bicykel, ktorú dokončili len nedávno, v roku 2018. Požičovňu bicyklov a elektrobikov s detskými sedačkami nájdete rovno v Ždiari
 • Top turistickou atrakciou v Peninách je splav na tradičných drevených pltiach kaňonom rieky Dunajec. Z prístaviska pltí Majere do Lesnice (v dĺžke 11 km) a z prístaviska Červený Kláštor do Lesnice (v dĺžke 9 km) zažijete nevšednú plavbu. Pre návrat po plavbe plťou môžete použiť bicykel. Trasy sú dobre značené a požičovní bicyklov nájdete hneď niekoľko
 • Monkova dolina je ideálna pre pešiu alebo cyklo turistiku aj s deťmi
 • V čarovnej krajine, Tricklandii (16 km), plnej optických ilúzií na vás čaká 24 atrakcií. Obyvatelia Tricklandie – Trickoni vás prevedú galériou za pomoci slovenských rozprávok a legiend
 • Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier, a preto sa nazývajú aj "perlou" Tatier. Príďte sa prejsť Chodníkom korunami stromov a v teplejších obdobiach vyskúšajte Bikepark Bachledová (6 km)
 • Rodinná zábava v SUN Bachledovej doline (6 km) – Bobová dráha, lanovka, náučný chodník, vyhliadková veža, detský park
 • Galéria Dobrá hračka (10 min. autom od Ždiaru)– interaktívna detská galéria na ploche 500 m2, kde sa vaše deti vybláznia dosýta. 

Kultúrno-historické pamiatky

 • Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline (10 km) –  najväčšia a jediná sprístupnená vysokohorská kvapľová jaskyňa v Tatranskom národnom parku je otvorená celoročne
 • Poľovnícky zámoček v Tatranskej Javorine (10 km) – je národnou kultúrnou pamiatkou v majetku štátu, v správe Kancelárie prezidenta Slovenskej republiky. Hostil niekoľko zahraničných prezidentov pri formálnych aj neformálnych stretnutiach
 • Spišský hrad (68 km) je pamiatka, ktorá patrí do svetového dedičstva UNESCO. Je to najväčší stredoveký hrad v strednej Európe a je obklopený ešte ďalšími tromi pamiatkami UNESCO: mestská kultúrna rezervácia v Spišskej Kapitule, kostol v Žehre a starobylé centrum Levoče.
 • Kežmarok  (26 km) prechádza historickým centrom a časťou Malý trh. Nachádza sa tu množstvo kultúrnych pamiatok: Kežmarský hrad, Drevený artikulárny kostol, Nový evanjelicky kostol, Lýceum – Lýcealna knižnica, Radnica, Paulínsky kostol.
 • Stará Ľubovňa (49 km) dominantou mesta je hrad Ľubovňa. Pre návštevníkov je sprístupnený novo zrekonštruovaný palác a hradný pivovar. Pod hradom sa nachádza skanzen, ktorý prezentuje ľudovú architektúru etnicky zmiešaného regiónu severovýchodného Spiša a severozápadného Šariša. V neďalekej dedine Hniezdne sa nachádza Nestville Park - expozícia rozdelená na 3 časti (história – expozícia ľudových remesiel, moderna – jeden z najmodernejších liehovarov v strednej Európe a tradície – Rezbárska sála). V tejto miestnosti majú návštevníci možnosť degustovať prvú slovenskú whisky, ktorá zrie v dubových sudoch a dozvedieť sa čo to o jej výrobe
 • Zámoček Hohenlohe v Tatranskej Javorine (10 km od penziónu) 
 • Pamiatková rezervácia Ostruňa – ľudová architektúra s rôzne vzdialenými usadlosťami a hospodárskymi dvormi. Ide pravdepodobne o najdlhšiu potočnú dedinu na Slovensku. 

Múzeá

 • Múzeum TANAP-u (14 km)– expozícia niekoľkých desiatok tatranských zvierat v životnej veľkosti
 • Múzeum Ždiarsky dom – história goralskej dediny - možnosť simulácie Ždiarskej svadby - kroje a vyskúšanie krojov
 • Lyžiarske múzeum v Tatranskej Lomnici (14 km) – expozícia zachytáva históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád
 • Botanická záhrada  (14 km) – expozícia tatranskej prírody
 • Múzeum J. M. Petzvala v Spišskej Belej (20 km) – sprístupňuje návštevníkom prístroje a pomôcky najrozmanitejších typov z Petzvalových čias až po najnovšie ukážky fotografickej techniky
 • Kaštieľ Strážky (21 km), Spišská Belá
 • Múzeum Kežmarok (22 km) – expozícia historických vozidiel
 • Múzeum Červený kláštor (21 km) – expozícia približuje históriu a kláštorný život kartuziánskych a kamadulských mníchov a vzácne pamiatky z Červeného kláštora

Aquaparky

 • Terma Bania (20 km) - špičkový vodný komplex so saunami, zábavnou a oddychovou zónou
 • Termy Bukovina (20 km) - 20 bazénov s teplotou vody 30 - 36 °C a až 8 druhov sáun, celoročná prevádzka
 • Vrbov (33 km) - termálne bazény s termálnou vodou 38 °C, tobogany, celoročná prevádzka
 • AquaCity Poprad (34 km) - sauny, masáže, termálna voda, kvalitný servis, celoročná prevádzka

Zakopané (34 km)

V turistami vyhľadávanom poľskom mestečku Zakopané si každý nájde niečo pre seba. Vďaka historickým budovám a kultúrnym podujatiam je možné oboznámiť sa s históriou tohto mesta, goralskými zvykmi a nárečím. Regionálne krčmy a reštaurácie, ktorých je tu veľmi veľa, umožnia ochutnať každému návštevníkovi goralské špeciality. Nenechajte si ujsť aj Morské oko práve v tejto lokalite.

Kontakt

Winter & Summer Resort

Winter & Summer Resort

Ždiar 672
05955 Ždiar
Slovensko
+421 911 109 202, +421 917 864 096

Check-in: 14.00 hod.
Check-out: 10.00 hod.

info@wsr.sk
mrz.sk/wsr/o-penzione
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Múzeum Ždiarsky dom približne 1 km Chata Plesnivec približne 5 km Belianska jaskyňa približne 5 km Osturňa približne 8 km Chata pri Zelenom plese približne 8 km

Zelené pleso približne 8 km Lovecký zámoček Hohenlohe približne 10 km Téryho chata približne 11 km Zamkovského chata približne 12 km Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica približne 12 km Ski Museum približne 12 km Obrovský vodopád približne 12 km Rainerova chata približne 12 km Bielovodská dolina približne 13 km Vodopády studeného potoka približne 13 km Bilíkova chata približne 13 km Sánkovanie z Hrebienka približne 13 km Zbojnícka chata približne 13 km Termy Bukovina približne 15 km Mickiewiczove vodopády približne 15 km Tricklandia približne 15 km Hrad Niedzica približne 17 km Červený kláštor približne 17 km Kaštieľ Strážky približne 17 km Batizovské pleso približne 17 km Splav Dunajca približne 17 km Pleso Morskie Oko približne 18 km Chata pod Rysmi približne 18 km Hrad Czorsztyn približne 18 km Kežmarský Hrad približne 19 km Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 19 km Veľké Hincovo pleso približne 19 km Popradské pleso približne 20 km Symbolický cintorín pri Popradskom plese približne 20 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 20 km Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 20 km Kúpele Vyšné Ružbachy približne 21 km Travertínový kráter približne 21 km Capie pleso približne 21 km Vodopád Skok približne 22 km Tatranský národný park približne 22 km Snowlandia - Ľadové bludisko približne 23 km Štrbské pleso približne 23 km Kasprov vrch približne 23 km Ulica Krupówki približne 24 km Kriváň približne 24 km Thermal Park Vrbov približne 24 km Aquacity Poprad približne 24 km Zakopané približne 24 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 24 km Sarnia Skała približne 24 km Vodopád Siklawica približne 25 km Nestville Park približne 26 km Gubałówka približne 26 km Kríž na vrchole Giewontu približne 26 km Aquaspa Gánovce približne 27 km Jarabinský prielom približne 28 km Stredoveká osada Šoldov približne 28 km Trhy v Nowom Targu približne 29 km Skanzen Stará Ľubovňa približne 31 km Hrad Stará Ľubovňa približne 31 km Dolina Kościeliska približne 31 km Kaplnka Bulandy približne 32 km Važecká jaskyňa približne 33 km Bystrá približne 33 km Národný park Gorce približne 33 km Suchá Belá približne 35 km Levoča približne 36 km Juráňova dolina približne 37 km Kláštorisko približne 38 km Aquapark Oravice približne 38 km Tomášovský výhľad približne 39 km Ostrý Roháč približne 39 km Pribylina približne 39 km Roháčske plesá približne 40 km Národný park Slovenský raj približne 41 km Hrad Plaveč približne 41 km Múzeum Spiša približne 42 km Najvyššia kostolná veža Slovenska približne 42 km Rozhľadňa Mogielica približne 43 km ZOO Spišská Nová Ves približne 44 km Travertínová kopa Sivá brada približne 44 km Medvedia štôlňa približne 44 km Rabkoland približne 44 km Geravy približne 44 km Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely približne 44 km Kráľova Hoľa približne 44 km Múzeum oravskej dediny približne 45 km Stratenský kaňon približne 45 km Brestovská jaskyňa približne 45 km Záhrady zmyslov približne 45 km Dobšinská ľadová jaskyňa približne 45 km Rekreačné stredisko Zapopradzie približne 45 km Spišská Kapitula približne 45 km Krynica-Zdrój približne 45 km Hrad v Muszyne približne 45 km Biblické záhrady približne 46 km Vodopád pod Orlovou približne 47 km Spišský Hrad približne 47 km Chmarošský viadukt približne 47 km Palcmanská maša približne 47 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 47 km Tunel Kornela Stodolu približne 47 km Hrádocké arborétum približne 48 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 48 km Meandre Hrona približne 49 km Obec Jablonka približne 49 km Šumiac - múzeum zvonov približne 49 km Kostol sv. Jakuba mladšieho približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať