Celodenný vstup do AQUAPARKU Senec pre dospelého

  AQUAPARK Senec, Senec (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 22 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

Tento týždeň si kúpilo 21 zákazníkov

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

AQUAPARK Senec

Relax, vodné radovánky a pohodu si užijete v obrovskom AQUAPARKU Senec cca 20 minút od Bratislavy. Nájdete tu 12 bazénov, kde môžete trénovať svoju plaveckú výdrž a 14 rozmanitých atrakcií (kĺzačky, tobogány, adrenalínový vodný lievik). Možné využiť aj s prestupom do SAI Wellness. Pre deti si na toto leto pripravili i vodnú prekážkovú dráhu a detské ihrisko. O vodnú zábavu je tu skrátka postarané!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 12 bazénov, 14 tobogánov a šmýkaliek
  12 bazénov, 14 tobogánov a šmýkaliek
 • Nová "chillout zóna" pri letnom bazéne
  Nová "chillout zóna" pri letnom bazéne
 • Denný animačný program pre deti a dospelých počas celého leta
  Denný animačný program pre deti a dospelých počas celého leta
 • Nezaskočí vás ani dážď, pri nepriaznivom počasí môžete využiť vnútorný aquapark
  Nezaskočí vás ani dážď, pri nepriaznivom počasí môžete využiť vnútorný aquapark
 • Cca 20 minút od Bratislavy
  Cca 20 minút od Bratislavy

V cene je zahrnuté

 • 1x Celodenný vstup do Aquaparku Senec pre 1 dospelú osobu
 • Dieťa do 6 rokov vstup zadarmo 
 • Využitie bazénovej haly,  vonkajšieho areálu a 25 m plaveckého bazéna
 • Denný animačný program pre deti a dospelých, cvičenia vo vode
 • Všetky vodné atrakcie, vrátane vnútorného tobogánu
 • Použitie lehátok a šatňovej skrinky
 • Parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020.

Vyberte si z nasledujúcich možností

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Kupón je nutné priniesť so sebou - platí ako vstupenka

Voliteľné príplatky

 • Možné na mieste dokúpiť aj prestup do SAI Wellness (12,90 € na 90 minút, za prekročenie času 2,50 € za každých začatých 30 minút)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 729 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  AQUAPARK Senec

Slnečné jazerá - Sever
90301 Slovenská republika
0910 909 908

info@aquaparksenec.sk
http://www.aquaparksenec.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Aquapark Senec

Aquapark Senec (400 m)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

Senec - Senecké jazerá

Senec - Senecké jazerá (1000 m)

Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najviac navštevovaných letných rekreačných stredísk na Slovensku. Priamo v areáli je možnosť ubytovanie, nachádzajú sa tu detské... Viac ihriská, plážové ihriská. teniskové kurty, požičovne bicyklov, tobogany. Počas leta sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí.

Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Kráľová pri Senci (Sky Taxi) (4 km)

Letisko sa nachádza len 6 kilometrov od mesta Senec. Ponúka zážitkové lety, ktoré sú výborným adrenalínovým zážitkom. Počas letov si môžete pozrieť Bratislavu, Devínsky hrad alebo... Viac hrad Červený Kameň.

Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra (6 km)

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva (7 km)

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.

Vodný mlyn Jelka

Vodný mlyn Jelka (13 km)

Úchvatná technická pamiatka, ktorú môžeme považovať za stredoeurópsku raritu. Trojpodlažný drevený mlyn leźí na brehu Malého Dunaja. Prvá zmienka o pôvodne lodnom mlyne pochádza z... Viac roku 1894, neskôr sa začalo z jeho prestavbou. V súčasnosti je zrekonštruovaný a sprístupnený verejnosti. V jeho okolí sa nachádza tiež skanzen a táborisko pre vodných turistov.

Modra

Modra (15 km)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (16 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (17 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (18 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les (19 km)

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko Kamenný mlyn (19 km)

Kúpalisko sa nachádza v rekreačnej oblasti Kamenný mlyn v Trnave. Kamenný mlyn a ponúka rozsiahlu vodnú plochu obklopenú krásnou prírodou. Občerstviť sa je možné v bufete... Viac nachádzajúcom sa v areáli, alebo v neďalekej reštaurácii.