Rýchle zoštíhlenie, celotelová lymfodrenáž a darčeková poukážka zdarma

AktivFit štúdio, Bratislava – Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Rýchle zoštíhlenie, celotelová lymfodrenáž a darčeková poukážka zdarma

AktivFit štúdio, Bratislava – Petržalka AktivFit štúdio, Bratislava – Petržalka (mapa)

Ukončené od 7,90 €

od 7,90 €

Až 45 % zľava Bežná cena: 10 - 165,00 €

Rozprúďte svoj lymfatický systém a schudnite cielene na problémových partiách. Hypoxi® tréning kombinuje podtlakovú a pretlakovú terapiu s ľahkým cvičením, čo umožňuje odbúravať tuk na želanom mieste. Metódu Hypoxi® vyvinul Dr.Egger a je celosvetovo patentovaná. Určené pre rýchle chudnutie, naštartovanie metabolizmu, spevnenie svalstva a pokožky.

9,5

Vynikajúce hodnotenie

9 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Účinné cvičenia zamerané na problémové partie

Účinné cvičenia zamerané na problémové partie

Štíhly pás, ploché brucho a vypracované nohy

Štíhly pás, ploché brucho a vypracované nohy

Redukuje hmotnosť a tvaruje postavu

Redukuje hmotnosť a tvaruje postavu

Autorizované štúdio Hypoxi® v Bratislave

Autorizované štúdio Hypoxi® v Bratislave

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

AktivFit štúdio

Hypoxi® lymfodrenáž

Táto mechanická masáž lymfatického systému, pozostávajúca z vákuovej a kompresnej terapie, umožňuje trénovanie a posiľňovanie pokožky. Pracuje na princípe bankovej masáže, 400 aktivačné komory sú pritom sústredené na brucho, boky, zadok a stehná.

Slúži k rýchlemu odplaveniu únavových látok z medzibunkových priestorov, kože, podkožia a svalov s účinkom na rýchlu regeneráciu organizmu.

Pravidelnou aplikáciou pôsobí na úbytok tukových buniek, a tým pomáha pri odstraňovaní celulitídy a tzv. pivného bruška u mužov. Vaša pokožka je pevnejšia, pružnejšia a vyzerá jednoducho mladšia.

Je vhodná na relaxáciu a uvoľnenie svalstva po namáhavej činnosti alebo po športovom výkone. Slúži nielen k estetickému vzhľadu, ale posilňuje aj imunitný systém nášho organizmu a zlepšuje stav vnútorných orgánov.
Účinok je cititeľný a ošetrenie je veľmi príjemné a uvoľnujúce.

 • odstraňovanie celulitídy
 • vyhladzovanie pokožky 
 • intenzívna lymfatická drenáž 
 • relaxácia a uvoľnenie svalstva
 • ošetrenie lymfedému (lymfatického edému)
 • ošetrenie lipedému (tukového edému)

Power plate®

Máte málo času, chcete si udržať štíhlu líniu, zbaviť sa celulitídy a byť znovu FIT? POWER PLATE (vibračný posilňovací prístroj) je tu pre Vás. Len 10 minút na POWER PLATE Vám nahradí 1 hodinu intenzívneho cvičenia v posilňovni.

Tento prvotriedny vibračný prístroj prináša nový rozmer kondičného cvičenia pre všetky vekové kategórie a patrí do novej generácie moderného Fitness.

POWER PLATE využíva princíp "Acceleration Training"(zrýchľovací tréning) ku stimulácií prirodzenej odozvy organizmu na vibrácie. POWER PLATE je vynikajúcou alternatívou pre tých, ktorí majú radi aktívny životný štýl, ale nemajú dostatok času pre dlhý tréning viackrát týždenne. Potenciálne prínosy tohto cvičenia sú naozaj obrovské, bez ohľadu na to, či ste špičkovým športovcom, kondičným nadšencom alebo len bežným užívateľom.

Trainer S120 a Trainer L250

Štíhle nohy a pevný zadoček

Túžite po štíhlych nohách? Snívate už dlho po úzkych nohaviciach a krátkych sukniach? Tak sa teraz prebuďte! Zariadenia TRAINER S120 a TRAINER L250 sú najefektívnejšie prostriedky proti tvrdošijným ložiskám tuku v dolnej časti tela. Sú to jedinečné stroje na cielené spaľovanie  tuku, v ktorých naraz účinkujú 3 vysoko účinné terapie:

 • podtlak-vákuová terapia (aktivácia tukov)
 • pretlak -kompresná terapia (odsun tukov)
 • tréningová a pohybová terapia (spaľovanie tukov)

Odbúrajte tuk na správnych miestach! 

Vychutnajte si pocit, že každá minúta na týchto zariadeniach rozpustí tuk na správnych miestach. Vyspelou technikou a najmodernejším počítačovým riadením sa prispôsobí ošetrovací cyklus počas tréningu každej osobe individuálne. Všetky dôležité hodnoty ako tep alebo prekrvenie pokožky počítač monitoruje a vyhodnocuje. TRAINER S120 a TRAINER L250 sa ovládajú jednoducho a ošetrenie podtlakom a pretlakom prebieha plne automaticky.

 • štíhle nohy, zadok a boky
 • odstraňovanie celulitídy
 • cielené tvarovanie postavy
 • redukcia hmotnosti
 • ošetrenie lipedému (tukového edému)

Vacunaut®

Ak sa u vás tuk tvrdošijne nazbiera okolo stredu tela (brucho a pás), potom existujú nielen estetické dôvody,aby ste sa toho tuku čo najskôr zbavili. Obvod brucha viac ako 88 cm u žien a nad 102 cm u mužov sa považuje za podstatný rizikový faktor u veľkého počtu chorôb a zdravotných problémov.

Zbavte sa cielene tuku na brušku!

Cvičenie a kombinácia na rozpustenie tuku pozostávajúc z kompresnej a vákuovej terapie, nedávajú tuku na bruchu žiadnu šancu.

Vacunaut® rozpúšťa tuky presne tam, kde sú najnebezpečnejšie. A to na bruchu a na bokoch. Toto cvičenie sa vykonáva v špeciálnom vákuovom obleku na bežeckom trenažéri.

 • ploché brucho
 • štíhly pás
 • tvarovanie postavy
 • redukcia hmotnosti

Kardio tréning

Kardio tréning posilňuje kardiovaskulárny systém tvorený srdcom,cievami a krvou. Jeho hlavnou úlohou je transport kyslíka do pracujúcich orgánov a následné odstraňovanie odpadov metabolizmu.

Aby bol kardio tréning účinný, musíte zvýšiť srdečný tep na 60 až 85% maximálneho výkonu srdca. Podľa odporúčaní expertov by ste sa mu mali venovať od 20 do 60 minút, pričom optimum je 30 až 45 minút, 4krát týždenne.

Tento typ tréningu je vhodný pre zdravých jedincov i pre tých, ktorí potrebujú znížiť hladiny"zlého" cholesterolu, čí spáliť prebytočné kalórie.

 • zlepšenie telesnej kondície
 • väčší objem prečerpávania krvi
 • fyziologicky zväčšené srdce
 • zníženie krvného tlaku
 • zväčšenie objemu hemoglobínu
 • posilnenie kostnej hmoty a svalov
 • účinnejšie zásobovanie svalov kyslíkom
 • rýchlejšie odstraňovanie splodín z organizmu
 • zníženie cholesterolu
 • zníženie objemu podkožného tuku
 • zväčšenie objemu krvnej plazmy
 • pôsobí aj na pacientov s depresiami
 • znižuje hladinu stresového hormónu kortisolu
 • vytrvalostný tréning spomaľuje proces starnutia
 • rast sexuálneho apetítu

AktivFit štúdio

Ako jediné autorizované štúdio Hypoxi®  v Bratislave vám ponúka príjemné diskrétne prostredie a profesionálny prístup. Pomocou  jedinečných prístojov, ktoré ako celosvetovo jediné pracujú nielen na princípe vákuovej ale i kompresnej terapie (odsun tukov), vám pomôžu cielene vytvarovať postavu, odbúrať tuk v problémových partiách či zbaviť sa celulitídy. Radi vám poradia správnu kombináciu cvičení aj v oblasti stravovania, pričom odborné a stravovacie poradenstvo je pre klientov Hypoxi zdarma.

Kontakt

AktivFit štúdio

Údernícka 2A
85101 Bratislava
Slovensko
+421 948 456 111

Pondelok - Piatok - na objednávku


www.aktivfit.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Sad Janka Kráľa približne 2 km UFO Bratislava približne 2 km Bunker B-S 4 Lány približne 2 km Bibiana približne 2 km Slovenská národná galéria približne 2 km

Bratislavský Hrad približne 2 km Dóm sv. Martina približne 2 km Prírodovedné múzeum približne 2 km Maximiliánova fontána približne 3 km Galéria MULTIUM približne 3 km Michalská brána približne 3 km Galéria Nedbalka približne 3 km Prezidentský palác približne 3 km Botanická záhrada Bratislava približne 3 km Slavín približne 3 km Múzeum dopravy približne 4 km Horský park približne 4 km Bratislavská ZOO približne 4 km Kuchajda približne 6 km Lanoland približne 7 km Bobová dráha - Koliba približne 7 km Lanovka na Kamzík približne 7 km Ranč Lieskovec približne 8 km Železná studnička približne 8 km Kaštieľ Rusovce približne 9 km Rusovský park približne 9 km Zlaté Piesky približne 10 km Petržalská hrádza približne 10 km Hrad Devín približne 11 km Zjazd na horských trojkolkách približne 12 km Sandberg približne 13 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 14 km Dračí hrádok približne 15 km Hrad Biely Kameň približne 17 km Hrad Pajštún približne 17 km X-BIONIC SPHERE približne 19 km Limbašská vyvieračka približne 20 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 21 km Abeland - gazdovská dedinka približne 22 km Vodná nádrž Lozorno približne 23 km Senec - Senecké jazerá približne 25 km Aquapark Senec približne 26 km Pezinská baba približne 26 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 27 km Modra približne 29 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 29 km Vodný mlyn Jelka približne 30 km Múzeum včelárstva približne 32 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 32 km Hrad Červený kameň približne 35 km Kaštieľ v Budmericiach približne 35 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 36 km Thermalpark Dunajská Streda približne 41 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 43 km Plavecký hrad približne 43 km Plavecká jaskyňa približne 44 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 44 km Kostol sv. Heleny približne 46 km Dunajské mlyny približne 46 km Malá synagóga v Trnave približne 46 km Relax Aqua & Spa približne 46 km Šranecké piesky približne 47 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 48 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 48 km Jaskyňa Driny približne 48 km Záruby približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať