9,8

Vynikajúce hodnotenie
(31 hodnotení)

Golfový kurz na získanie HCP (zelenej karty) so skúsenými trénermi

LokalitaBest Swing Golf Academy, Hrubá Borša (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 24.10.2021 podľa dostupnosti.

Profesionálni tréneri v Best Swing Golf Academy robia tento krásny šport za prístupné ceny, aby klienti akadémie mali z tejto hry čo najväčšiu radosť, správne športové nasadenie a pohyb v peknej prírode. Minulý rok uspešne ku golfu priviedli viac ako 200 spokojných zákazníkov. Vitajte v novej golfovej sezóne 2021!

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Profesionálni a ochotní tréneri - viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti golfu
  Profesionálni a ochotní tréneri - viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti golfu
 • Osvojenie si techniky a etikety golfu
  Osvojenie si techniky a etikety golfu
 • Maximálne 6 účastníkov na kurze
  Maximálne 6 účastníkov na kurze
 • V ponuke rôzne termíny
  V ponuke rôzne termíny
 • Rezort vzdialený cca 30 km od Bratislavy
  Rezort vzdialený cca 30 km od Bratislavy

135,00 €

Bežná cena: 500,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 135 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Termín:

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 135 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,8

Vynikajúce hodnotenie

31 hodnotení

22 zákazníkov odporúča

10

Výborný kurz a v skvelej akadémii so super trénerom. Poskytli vybavenie, inštruktor výborne vysvetlil základy golfu, osobný prístup, zábava v peknom areáli a najdôležitejšie, že so získanými základmi je na čom stavať a pokračovať v golfe. Tréner Mišo neskutočný profík, trpezlivý, ochotný radiť a...

Lukáš, 21. júla 2021

Hodnotil ponuku Golfový kurz na získanie HCP (zelenej karty)


10

Paradne stravene 2 vikendove dni. Marek ako trener na 1ku, vsetko nam vysvetlil a stihli sme vsetko tak ako bolo deklarovane na zaciatku kurzu. Odporucam.

Tomas, 29. júna 2021

Hodnotil ponuku Golfový kurz na získanie HCP (zelenej karty)

Kontakt

Best Swing Golf Academy

Hrubá Borša (Green Resort Hrubá Borša)
92523 Hrubá Borša
+421 917 225 276

bsga@bsga.sk
www.bsga.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.

3
km
Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Letisko sa nachádza len 6 kilometrov od mesta Senec. Ponúka zážitkové lety, ktoré sú výborným adrenalínovým zážitkom. Počas letov si môžete pozrieť Bratislavu, Devínsky hrad alebo... Viac hrad Červený Kameň.

3
km
Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

6
km
Vodný mlyn Jelka

Vodný mlyn Jelka

Úchvatná technická pamiatka, ktorú môžeme považovať za stredoeurópsku raritu. Trojpodlažný drevený mlyn leźí na brehu Malého Dunaja. Prvá zmienka o pôvodne lodnom mlyne pochádza z... Viac roku 1894, neskôr sa začalo z jeho prestavbou. V súčasnosti je zrekonštruovaný a sprístupnený verejnosti. V jeho okolí sa nachádza tiež skanzen a táborisko pre vodných turistov.

7
km
Senec - Senecké jazerá

Senec - Senecké jazerá

Slnečné jazerá v Senci sú jedným z najznámejších a najviac navštevovaných letných rekreačných stredísk na Slovensku. Priamo v areáli je možnosť ubytovanie, nachádzajú sa tu detské... Viac ihriská, plážové ihriská. teniskové kurty, požičovne bicyklov, tobogany. Počas leta sa tu koná množstvo kultúrnych podujatí.

7
km
Aquapark Senec

Aquapark Senec

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.

14
km
Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

15
km
Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

18
km
Vlastivedné múzeum Galanta

Vlastivedné múzeum Galanta

Stála expozícia zahŕňa prehliadku mestskej bytovej kultúry, sakrálne pamiatky, tradičnú ľudovú kultúru galantského regiónu, lekáreň z roku 1909, zbierku výtvarných umelcov... Viac regiónu, nájdete tu tie,ž ktorá sa zaoberá historickým vývojom mlynárstva.

18
km
Renesančný kaštieľ v Galante

Renesančný kaštieľ v Galante

Tento kaštieľ z prelomu 16. a 17. storočia patril uhorskému šľachtickému rodu Esterházyovcov. V súčasnosti slúži najmä na výstavnú činnosť, v jeho priestoroch si môžete pozrieť aj... Viac niektoré unikáty zo zbierok vlastivedného múzea v Galante.

21
km
Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko sa nachádza v rekreačnej oblasti Kamenný mlyn v Trnave. Kamenný mlyn a ponúka rozsiahlu vodnú plochu obklopenú krásnou prírodou. Občerstviť sa je možné v bufete... Viac nachádzajúcom sa v areáli, alebo v neďalekej reštaurácii.

22
km
Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež