Prišli ste neskoro, ponuka skončila 22.5.2014. Pozrite si aktuálnu ponuku tohto poskytovateľa:
Relax pobyt pre dvoch s 3-chodovou večerou v hoteli Galanta****

až - 55 %
Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta
Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta

Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta

Galanta

Luxusný pobyt v hoteli Galanta so 40% zľavou na vstup do Thermal Centra Galandia. Relax a vynikajúce dobroty pripravené prestížnym šéfkuchárom v reštaurácií nominovanej do súťaže Gurmán na Slovensku.

Cena od: 55 €

Ukončené
Pôvodne:115 - 240 €
Kúpené:18x
až - 55 %
Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta
Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta Oddych v elegantnom 4* hoteli Galanta / Galanta

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

Kupón zahŕňa na výber:

 • ubytovanie na pre 2 osoby v 2-lôžkovej izbe na 1 noc za 55 € alebo 2 noci za 109 €
 • 1x resp. 2x bufetové raňajky
 • 1x resp. 2x 3-chodová večera pre dve osoby (výber z viacerých druhov jedál)
 • bezplatné parkovanie, wifi, miestny poplatok
 • 40% zľava do Therma centra Galandia
 • 10% zľava na thajskú masáž v salóne ERAWAN
 • k ubytovaniu na 2 noci plus fľaša vína na izbe

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 28.3.2014 do 30.6.2014
 • Potrebná rezervácia vopred na hotelgalanta@hotelgalanta.sk alebo telefonicky na 0904 555 105, 0904 555 205
 • Rezervácia sa odporúča ihneď po zakúpení kupónu
 • Pri rezervácií je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Pri jednej návšteve môžu byť využité 2 kupóny
 • Kupón je možné stornovať do 7 dní od zakúpenia
 • Možnosť platby prevodom na účet
 • V cene kupónu je zahrnutý miestny poplatok 1,00 €/os./deň

Kontakt


Hotel Galanta****

Orechová 2626/1

92400 Galanta – Kolónia

Hotel Galanta, s.r.o.


+421 904 555 105


Check in: 14.00 hod.
Check out: 10.00 hod.

Hotel Galanta****

Orechová 2626/1, 92400 Galanta – Kolónia

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Oddychujte v jednom z najkrajších regiónov západného Slovenska. Jeho okolie ponúka množstvo atrakcií, no najmä aquaparkov a termálnych kúpalísk. A práve neďaleko jedného sa nachádza aj hotel Galanta, len 500 metrov od Thermal Centrum Galandia.Galandia je jedným z top 10 aguaparkou na Slovensku s vnútornými a vonkajšími bazénmi, toboganmi, relaxačnými bazénmi a masážnymi službami.
Tento nový komplex má jeden z najmodernejších systémov bazénov v krajine. Ponúka detský bazén, bazén olympijskej veľkosti, vnútorný vyhrievaný bazén a relaxačné bazény.

V blízkom okolí nájdete aj termálne kúpalisko Vincov Les (Sládkovičovo) - 6 km,  termálne kúpalisko Horné Saliby/Diakovce - 8 km, Ranč na Striebornom jazere - 3 km (rybolov, jazda na koni, western a rodeo akcie, detské atrakcie), Kaskády - Vodné dielo Kráľová nad Váhom - 3 km (vodné športy, výletná loď, korčuľovanie, beh, bicyklovanie popri hrádzi, zvieracia farma Humanita, Kráľová nad Váhom - 5 km (farma s domácimi aj exotickými zvieratami).Ubytovaní budete v izbách, ktorá každá je vybavená klimatizáciou, LCD televízorom s káblovou prípojkou, taktiež prípojkou na internet. Všetky izby sú vybavené aj minibarom, budíkom, sušičkou na vlasy, ako aj trezorom.Moderný nábytok dotvára príjemnú atmosféru interiéru. Luxusné dvojlôžkové izby: Izby sú zariadené moderne a zároveň vytvárajú pocit decentného luxusu a príjemného pocitu.

Kuchyňa ponúka jedlá medzinárodných kuchýň, ale aj domáce špeciality, ktoré sú pripravené jedinečným štýlom a servírované príjemným personálom.Posedenie Vám spríjemní nádherná slnečná terasa, ale aj grilovacie akcie, ktoré sa organizujú počas letných mesiacov. V interiéri reštaurácie sa nachádza kamenný krb.

Po náročnom dni plnom zážitkov sa môžete uvoľniť v hoteli pri thajskej masáži pod rukami skúsených terapeutiek z Thajska. Nechajte sa okúzliť jedinečnou thajskou atmosférou v interiéroch zariadených v ázijskom štýle, pri relaxačnej hudbe, sviečkach a vôňach Ďalekého východu.

Ukončené

Cena od: 55 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky