Zážitkový let na skvelom dizajnovom lietadle Bristell - aj s možnosťou pilotovania

AA Travel, Letisko Kvetoslavov (pri Šamoríne) AA Travel, Letisko Kvetoslavov (pri Šamoríne) (mapa)

Cena od 79,00 € Kúpiť od 79,00 €

od 79,00 €

Až 12 % zľava Bežná cena: 90 - 189,00 €

Nákupom získate minimálne 79 bodov

Ak chcete zažiť niečo naozaj výnimočné, skúste sa vzniesť na oblohu a pokochať sa výhľadom na nádhernú krajinu z vtáčej perspektívy. K magickým výhľadom budú na vás navyše pôsobiť aj pocity slobody a voľnosti trojrozmerného pohybu. Zažite vzrušenie z letu, ktoré môže vyvolať len malé športové lietadlo. A tým je práve dolnoplošník Bristell NG5 v sexi športovom dizajne aj s autopilotom.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,6

Vynikajúce hodnotenie

13 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Dosahuje rýchlosť až 250 km/h

Dosahuje rýchlosť až 250 km/h

Sexi športový dizajn s koženým interiérom

Sexi športový dizajn s koženým interiérom

VYCHYTÁVKA: možnosť riadiť lietadlo pomocou autopilota - podobne ako veľké dopravné lietadlo

VYCHYTÁVKA: možnosť riadiť lietadlo pomocou autopilota - podobne ako veľké dopravné lietadlo

Najbližšie komfortne dostupné letisko pri Bratislave

Najbližšie komfortne dostupné letisko pri Bratislave

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

od 79,00 €

Bežná cena: 90 - 189,00 €

Nákupom získate minimálne 79 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Elita medzi športovými lietadlami

Letieť budete na úplne novučičkom dolnoplošníku Bristell NG5 v sexi športovom dizajne s koženým a grafitovým interiérom, ktorý je vybavený najmodernejšou avionikou, navigáciou, či dokonca autopilotom. Dosahuje rýchlosť až 250 km/h a patrí medzi elitu svojej triedy. Už len samotné posedenie v ňom, predstavuje komfortný zážitok, neporovnateľný so starými Cessnami 150.

Výber dĺžky letu:

A. 20 minút

Kratší časový úsek postačí na vzlet, pristátie a vodorovný let v okolí letiska. Z Kvetoslavova to v praxi najčastejšie znamená po senecké jazerá a späť alebo krátky prelet ponad lužné lesy medzi VD Gabčíkovo a starým tokom Dunaja. Pocity vzletu a pristátia sú autentické zážitky, samotný let pre krátkosť času odporúčame využiť na kochanie sa pohľadom nad prelietanou krajinu. Všeobecne je lepšie absolvovať let s trvaním aspoň 30 minút, no pokiaľ si nie ste istý vhodnosťou darčeka, toto môže byť alternatíva.

B. 30 minút

Stredne dlhý let s preletenou vzdialenosťou cca 80 km postačuje okrem vzletu a pristátia aj na vodorovný let po vzdialenejšom okolí. Obsahuje ukážku manuálnej pilotáže a predstavuje tiež možnosť siahnuť si na riadenie. V prípade lietadla Bristell určite zvýši čas aj na ukážku letu pomocou autopilota, podobne ako je to vo veľkých dopravných lietatdlách. Bežné trasy - ponda Dunaj na Devín a cez Kamzík, ponad mesto Bratislava nazad, VD Gabčíkovo, lužné lesy až po obec Sap.

C. 60 minút

Poskytuje dostatok času na komplexnejší a ucelený zážitok. Okrem vzletu a pristátia, má pasažier možnosť precítiť atmosféru cestovania malým športovým lietadlom. Trasa môže byť ľubovoľná alebo odporučená pilotom a preletená vzdialenosť bude približne 150 km. Pri takejto vzdialenosti  sa pod lietadlom prestriedajú rôznorodé prostredia - mesto s hradom, priehrada s dunajskými lužnými lesmi, kopce Malých Karpát aj poľnohospodárska krajina podunajskej nížiny. Pri troche odvahy si pasažier môže siahnuť aj na riadenie a vyskúšať, aký je to pocit ovládať lietadlo v trojrozmernom priestore a započúvať sa do leteckej rádiovej korešpondencie. V prípade voľby lietadla Bristell zvyšuje čas aj na ukážku letu pomocou autopilota a skúšku jeho ovládania.

D. 120 minút

Podobne ako je uvedené v bode C, ide o komplexný cestovateľský zážitok. Umožňuje však prelet na iné letisko vrátane pristátia a následne let naspäť. Možné je dohodnúť aj prestávku na kávu alebo obed v letištnej reštaurácii v Prievidzi, návštevu Aquaparku na Liptove alebo návštevu bojnickej ZOO a podobne.

Pre dosiahnutie dlhšieho letu je kupóny možné spolu kombinovať.

Kontakt

AA Travel

Astrová 4
821 02 Bratislava
Slovensko
+421 2 5556 82 82, +421 905 614 345

bristell.slovakia@gmail.com
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Kuchajda približne 2 km Galéria Nedbalka približne 4 km Prírodovedné múzeum približne 4 km Prezidentský palác približne 4 km Múzeum dopravy približne 4 km

Maximiliánova fontána približne 4 km Michalská brána približne 4 km Slovenská národná galéria približne 4 km Zlaté Piesky približne 4 km Dóm sv. Martina približne 4 km Bibiana približne 4 km Sad Janka Kráľa približne 4 km Slavín približne 4 km Galéria MULTIUM približne 4 km UFO Bratislava približne 4 km Bratislavský Hrad približne 4 km Horský park približne 5 km Bobová dráha - Koliba približne 5 km Lanoland približne 5 km Lanovka na Kamzík približne 6 km Bratislavská ZOO približne 6 km Botanická záhrada Bratislava približne 6 km Železná studnička približne 7 km Ranč Lieskovec približne 7 km Zjazd na horských trojkolkách približne 7 km Bunker B-S 4 Lány približne 7 km Kaštieľ Rusovce približne 11 km Dračí hrádok približne 12 km Rusovský park približne 12 km Petržalská hrádza približne 12 km Hrad Biely Kameň približne 12 km Hrad Devín približne 13 km Sandberg približne 14 km Hrad Pajštún približne 14 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 15 km Limbašská vyvieračka približne 15 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 19 km X-BIONIC SPHERE približne 19 km Abeland - gazdovská dedinka približne 19 km Senec - Senecké jazerá približne 20 km Vodná nádrž Lozorno približne 20 km Aquapark Senec približne 21 km Pezinská baba približne 22 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 22 km Modra približne 23 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 24 km Vodný mlyn Jelka približne 26 km Múzeum včelárstva približne 27 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 28 km Kaštieľ v Budmericiach približne 29 km Hrad Červený kameň približne 29 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 33 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 37 km Thermalpark Dunajská Streda približne 39 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 39 km Plavecký hrad približne 39 km Plavecká jaskyňa približne 39 km Kostol sv. Heleny približne 40 km Malá synagóga v Trnave približne 41 km Relax Aqua & Spa približne 41 km Jaskyňa Driny približne 43 km Šranecké piesky približne 43 km Dunajské mlyny približne 43 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 43 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 43 km Záruby približne 44 km Smolenický zámok približne 45 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 47 km Relaxačné centrum Horné Saliby približne 47 km Kúpalisko Retro Thermal približne 47 km Vodná nádrž Kráľová približne 49 km Hrad Korlátko približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať