Wellness dovolenka v známom hoteli Klimek**** len 5 km od našich hraníc

Hotel Klimek ****, Poľsko - Muszyna Hotel Klimek ****, Poľsko - Muszyna (mapa)

Cena od 129,90 € Kúpiť od 129,90 €

od 129,90 €

Nákupom získate minimálne 129 bodov

Dlhá platnosť

Mimoriadne obľúbený a Slovákmi obzvlášť vyhľadávaný, taký je hotel Klimek**** v Poľsku. Obklopuje ho krásna príroda a na svoje si tu prídu aj rodiny s deťmi. Okrem polpenzie vás čaká hlavne neobmedzený relax v aquaparku: šmýkačka, vírivky, vzdušné gejzíry a sauny uvoľnia každý kúsok vášho tela. Prestriedajte s turistikou alebo návštevou vyhľadávaných Záhrad zmyslov.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

180 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Hotel Klimek**** sa umiestnil v TOP 10 najlepšie hodnotených hotelov

Hotel Klimek**** sa umiestnil v TOP 10 najlepšie hodnotených hotelov

Len 5 km od slovenských hraníc

Len 5 km od slovenských hraníc

Neobmedzený vstup do hotelového aquaparku a sáun

Neobmedzený vstup do hotelového aquaparku a sáun

V okolí: Záhrady zmyslov, vyhliadková veža, chodník v stromoch, cyklotrasy

V okolí: Záhrady zmyslov, vyhliadková veža, chodník v stromoch, cyklotrasy

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
358,90 €

3 noci
537,90 €

1 noc
135,90 €

2 noci
270,90 €

3 noci
405,90 €

1 noc
155,90 €

2 noci
310,90 €

3 noci
445,90 €

1 noc
129,90 €

2 noci
269,00 €

3 noci
389,00 €

1 noc
145,90 €

2 noci
299,00 €

3 noci
429,00 €

Nákupom získate minimálne 129 bodov

Hotel Klimek ****

O hoteli

Unikátna mikroklíma v kúpeľnom mestečku Muszyna a svieži horský vzduch - to všetko sľubuje nezabudnuteľný zážitok z pobytu v Hoteli Klimek**** SPA. Vynikajúce hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa len podčiarkujú obľúbenosť hotela.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v komfortne vybavených izbách. Pobyt v horách je skvelou príležitosťou dopriať organizmu zaslúžený relax v kombinácii s wellness procedúrami. 

Gastronómia

Reštaurácia Hotela Klimek**** SPA je známa svojou výbornou kuchyňou. Pochutnáte si tu na pestrom a lahodnom výbere jedál počas raňajok i večere. 

Miestne pochúťky sú pripravované podľa tajných kulinárskych receptov. Tradičné poľské chute sú obohatené o to najlepšie z tradícií európskej kuchyne. 

Liečebné procedúry

Muszyna Złockie ponúka mnoho liečebných procedúr, ktoré sú založené na kombinácii štyroch základných prvkov poskytujúcich odpočinok a regeneráciu - para, voda, vôňa a dotyk.

Wellness

Spa & Wellness - používanie prírodných produktov pri starostlivosti o telo dopomáha k uvoľneniu svalstva.

Pobyt v tichom prostredí s krištáľovo čistým vzduchom a výbornými podmienkami pre šport a rekreáciu. 

Bazénový komplex

Bazénový komplex v Hoteli**** SPA Klimek poteší každého z návštevníkov. Hosťom je k dispozícii priestranný bazén (6 m x 15 m) vybavený sadou vodných trysiek, gejzírom i protiprúdom.

Aquapark ponúka zábavu pre malých i veľkých. Atraktívny tobogan (76 m), šmýkačka, trysky a bazén pre deti či rôzne kaskády naplnia vaše očakávania. Dospelí si môžu vychutnať aj relax v jacuzzi.

Pre stimuláciu zmyslov využite fínsku, parnú alebo infrasaunu. V aquaparku máte možnosť výučby plávania pod dohľadom kvalifikovaného trénera.

Atrakcie pre deti

 • Aquapark pre deti (tobogan, šmýkačka, malé bazény s tryskou a hríbikom)
 • Detský kútik - Ani tí najmenší sa v hoteli určite nudiť nebudú. V dobre vybavenom detskom kútiku nájdu domčeky na hranie so šmýkačkami, ohrádku plnú guličiek, puzzle, kocky, rozprávky...
 • Špeciálne menu pre deti „Dziecięca Karuzela Smaków” ("Detský kolotoč chutí")
 • Kútik na kreslenie v reštaurácii
 • K hotelu patrí aj detské ihrisko, ktoré sa dá využiť za priaznivého počasia. Je na ňom pieskovisko, hojdačka, šmýkačka a domček na hranie

Aktivity v hoteli

 • Biliard
 • Bowling
 • Tenisový kurt
 • Ihrisko na plážový volejbal

Región a okolie

Hotel Klimek**** SPA sa nachádza v malebnej časti Poľska v oblasti Jaworzyna Krynicka. Muszyna - Złockie je obľúbené turisticko-rekreačné miesto s rozvinutou športovou infraštruktúrou (bazény, lyžiarske strediská, klziská atď.). Klenotom tejto oblasti sú krištáľovo čisté minerálne vody, zaujímavé skalné svahy a tajomné duny. Kúzlo fauny a flóry tohto miesta zostane dlho v pamäti. 

Sądecczyzna - magická krajina rozprestierajúca sa medzi Dunajcom a vodnou nádržou Klimkówka, medzi vrcholmi a jazerami Rożnowskych Beskýd. Jeden z najkrajších kútov Poľska plný vzácnych pamiatok a nádherných scenérií.

Prírodné bohatstvo Sądecczyzny sú početné minerálne pramene, okolo ktorých časom vznikali známe kúpeľné mestá vrátane Muszyny. Z historického hľadiska sú centrami regiónu - Nový a Starý Sącz. Nowy Sacz - mesto s početnými pamiatky, je strediskom dynamickej kultúry. Starý Sacz svojmu pôvabu vďačí najmä jedinečným budovám a slávnemu kláštoru klarisiek, ktorý bol založený v 13. storočí. sv. Kingom.

Na milovníkov folklóru čaká Sadecky etnografický park. Milovníci prechádzok si zas prídu na svoje na prechádzke historickým starosądeckým trhom, pri prehliadke ruín pevnosti, ktorá tvorila súčasť bývalého obranného valu alebo v regionálnom múzeu v Muszyne. Toto sú len niektoré z turistických atrakcií, ktoré budete mať možnosť počas svojho pobytu v Hoteli Klimek**** navštíviť. 

Tipy v okolí (podľa sezóny):

 • v Krynici chodník korunami stromov (30 min. autom)
 • Záhrady zmyslov
 • Záhrady lásky
 • Spa Park Baszta a hrad Muszyna
 • Fit - Park
 • skatepark
 • lanový park
 • rafting
 • kone
 • ortodoxné kostoly Lemko a biblické záhrady
 • minerálne pramene
 • turistika
 • cyklistika (trasy na stránke hotela)
 • lyžovačka v strediskách Tylicz-Ski a Master-Ski (15 min. autom)

Kontakt

Hotel Klimek ****

Hotel Klimek ****

Złockie 107
33370 Muszyna
Poľsko
+ 48 18 477 82 22

Check-in od 15.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

recepcja@hotel-klimek.pl
www.hotelklimek.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Biblické záhrady približne 1 km Hrad v Muszyne približne 2 km Rekreačné stredisko Zapopradzie približne 2 km Záhrady zmyslov približne 2 km Kostol sv. Jakuba mladšieho približne 3 km

Krynica-Zdrój približne 8 km Hrad Plaveč približne 12 km Minčol (Čergov) približne 14 km Hrad Stará Ľubovňa približne 17 km Skanzen Stará Ľubovňa približne 17 km Jarabinský prielom približne 20 km Nestville Park približne 22 km Jezioro Klimkowskie približne 24 km Drevený artikulárny kostol Hervartov približne 24 km Bardejovské kúpele približne 26 km Travertínový kráter približne 27 km Bardejov približne 27 km Kúpele Vyšné Ružbachy približne 27 km Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 27 km Hrad Zborov približne 27 km Jaskyňa Zlá diera približne 32 km Skanzen Galicyjsky približne 32 km Sadecky etnografický park približne 32 km Kúpalisko Makovica približne 35 km Červený kláštor približne 37 km Splav Dunajca približne 37 km Rozhľadňa Dukla približne 37 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 38 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 38 km Kaštieľ Strážky približne 39 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 40 km Spišský Hrad približne 41 km Travertínová kopa Sivá brada približne 41 km Spišská Kapitula približne 41 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 42 km Kežmarský Hrad približne 43 km Diabli Kamień približne 43 km Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 43 km Levoča približne 44 km Kapušiansky hrad približne 44 km Hrad Niedzica približne 44 km Hrad Czorsztyn približne 45 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 45 km Belianska jaskyňa približne 46 km Thermal Park Vrbov približne 47 km Vojenské historické múzeum - Svidník približne 47 km Múzeum Ždiarsky dom približne 48 km Kúpalisko Plaza Beach približne 49 km Chata Plesnivec približne 49 km Solivar v Prešove približne 49 km Osturňa približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať