Krásne apartmány a novootvorené wellness v srdci Vysokých Tatier v klimatických kúpeľoch Granit Tatranské Zruby***

HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***, Vysoké Tatry - obec Vysoké Tatry HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***, Vysoké Tatry - obec Vysoké Tatry (mapa)

Cena od 269,00 € Kúpiť od 269,00 €

od 269,00 €

Až 35 % zľava Bežná cena: 408 - 663,00 €

Nákupom získate minimálne 269 bodov

Dlhá platnosť

Na tomto mieste budú vašimi spoločníkmi pokoj, výhľad na hory a upokojujúca príroda. Len pár krokov od vás je i zástavka tatranskej električky, ktorá vás odvezie napr. za krásami Štrbského plesa. Doprajte si regeneráciu vo výnimočnej časti Vysokých Tatier, v Hoteli Granit Tatranské Zruby***. Pripravia vám raňajky a večere, no doobjednať si môžete aj obed.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,0

Vynikajúce hodnotenie

46 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Zrekonštruovaný hotel v srdci Vysokých Tatier

Zrekonštruovaný hotel v srdci Vysokých Tatier

Pri zastávke tatranskej električky

Pri zastávke tatranskej električky

Nové moderné wellness centrum a možnosť procedúr

Nové moderné wellness centrum a možnosť procedúr

Zdarma posilňovňa, biliard, stolný tenis

Zdarma posilňovňa, biliard, stolný tenis

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

2 noci
269,00 €

3 noci
399,00 €

2 noci
299,00 €

3 noci
449,00 €

Nákupom získate minimálne 269 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***

O hoteli

Tatranské Zruby sú výnimočnou časťou obce Vysoké Tatry a zároveň pokojným zázemím rušného Smokovca a výborným východiskom na turistiku v centrálnej časti Vysokých Tatier. Hotel Granit Tatranské Zruby – klimatické kúpele sa nachádza vo Vysokých Tatrách na úpätí Slavkovského štítu v nadmorskej výške 1000 m n. m., na území Tatranského národného parku. 

Hotel poskytuje svojim hosťom nielen ubytovacie a stravovacie služby, ale aj možnosť regenerácie pri rôznych liečebných procedúrach a masáži, keďže ide o klimatické kúpele s vlastnou históriou. Súčasťou Hotela Granit je novovybudované oddelenie rehabilitácie, ktoré bolo uvedené do prevádzky v roku 2010.

Ubytovanie

Lôžková kapacita hotela je 230 lôžok v jednoposteľových, dvojposteľových, trojposteľových a štvorposteľových izbách s možnosťou prístelky. Súčasťou každej izby je farebné TV, rádio, vlastné sociálne zariadenie, sprcha a chladnička.

Izby sú orientované buď s výhľadom na okolie Tatranských Zrubov a v diaľke je možné vidieť aj Poprad, alebo na vstupný areál hotela s výhľadom na krásne tatranské štíty, ktoré sú akoby na dosah.

APARTMÁN PRE 2 OSOBY S MOŽNOSŤOU 2 PRÍSTELIEK

Priestranný dvojizbový apartmán s obývacou miestnosťou s kuchynským kútom a balkónom a spálňou s manželkou posteľou. Apartmán je vybavený televízorom, chladničkou a Wi-Fi pripojením.

NOVINKA: Wellness

Novinkou v kúpeľoch je moderné wellness, ktoré pre hostí otvorili v roku 2022. Nájdete v ňom 3 sauny (infrasauna, parná sauna, fínska sauna, masážny bazén, oddychová zóna, perličkový kúpeľ, vane, škótske streky). Vstup sa odporúča od 15 rokov.

Gastronómia

Návštevníci a hostia si môžu vychutnať raňajky formou bohatých bufetových stolov a večere formou výberu z viacerých jedál. Priamo na mieste majú hostia možnosť dokúpiť si aj obedy. Pre deti sú pripravené detské stoličky a detské porcie, za doplatok je možné objednať klasickú porciu.

Chutné jedlá a dezerty pripravuje skúsený tím kuchárov na čele so šéfkuchárom s dlhoročnou praxou.

Súčasťou modernej recepcie je aj Lobby Bar. V jeho ponuke nájdete teplé i studené, alkoholické a nealkoholické nápoje. Príjemnú atmosféru dotvára krb, ktorý vás zahreje počas vášho jesenného pobytu. Pre náročnejších je k dispozícií VIP salónik priamo za barom, kde si môžete vychutnávať pokojný večer pri whisky a cigare.

Voľný čas

Pre deti je pripravený veľký detský kútik MACÍKOVO, ktorý ohúri nejedného detského hosťa. Vonku na drobcov čaká aj detské ihrisko.

Internet je v hoteli úplne zdarma, bez hesla využiteľný v celom priestore a na každom poschodí. K dispozícii sú aj knižnica, úschovňa bicyklov a posilňovňa. Dokonca si za poplatok viete priamo v hoteli požičať horský bicykel. Hosťom je tiež k dispozícii moderná herňa Gameroom, kde si zdarma zahráte biliard či stolný futbal a za poplatok X-box, AirHockey, šípky.

Rehabilitačné procedúry

Hotel ponúka možnosť konzultácie s lekárom, ale aj bankovanie a tejpovanie.

K dispozícii sú tieto rehabilitačné a vodoliečebné procedúry:

Vírivý kúpeľ, perličkový kúpeľ, kanadská vaňa, spa vaňa, škótske streky, elektromasážne prístroje (masážne kreslo, masážna posteľ, elektromasáž chodidiel), sauna, klasická masáž, reflexná masáž, solárium, rašelinový zábal, solux, bioptropná lampa, inhalácie s Vincentkou, oxygenoterapia, diadynamik, ultrazvuk, interferenčné prúdy, TENS prúdy.

Prírodné liečivé zdroje

Klíma kúpeľov je horská, mierne stimulujúca, s tonizujúcim účinkom vyššej polohy, kde je znížená tenzia O2 a zosilnená intenzita slnečného žiarenia. Ovzdušie je chladnejšie, ale poloha vylučuje prudké vetry. Je výrazný teplotný rozdiel medzi dňom a nocou, čo má výrazný stimulujúci účinok na organizmus a jeho termoregulačný systém.

Je tu čistý, prakticky bezalergénový vzduch, výhodný pre alergikov a pri liečení chorôb dýchacích ciest. Taktiež priaznivo pôsobí na ľudí so zníženou odolnosťou voči infekciám, hypochrómnou anémiou, neurózami, neurovegetatívnou dystóniou a nefixovanými hypertenziami.

Základným liečebným faktorom je klimatoterapia doplnená o inhalačnú liečbu, balneoterapiu, svetloliečbu, elektroliečbu, liečebnú telesnú výchovu, lymfodrenáž a masáže.

Aktivity v okolí

Turistika

Vysoké Tatry ponúkajú vyše 600 km značených turistických chodníkov, ktoré návštevníkom umožňujú spoznávať tie najkrajšie miesta s fascinujúcou flórou a faunou našich veľhôr. Vaše kroky môže zamieriť nie len do nádherných glaciálnych dolín, na horské chaty, k brehom tatranských plies s krištáľovo čistou vodou, ale rovnako tak aj na vysokohorské sedlá a tatranské vrcholy s magickými výhľadmi.

Za návštevu stojí aj neďaleký NP Slovenský raj so známymi roklinami prielom Hornádu, Suchá Belá, Kláštorisko, Veľký Sokol, Kyseľ, Piecky a trochu adrenalínu môžete zažiť aj na známom Tomášovskom výhľade.

Vrcholy:

Kasprov vrch, Predné Solisko, Veľká Svišťovka, Jahňací štít, Kriváň, Rysy, Slavskovský štít, Lomnický štít, Gerlachovský štít

Horské chaty:

Popradské pleso, Skalnatá chata, Plesnivec, Zamkovského, chata pod Rysmi, Rainerova, chata pri Zelenom plese, Zbojnícka, Téryho, Bílikova, chata pod Soliskom, Sliezsky dom

Tatranské doliny:

Furkotská, Mengusovská, Malá a Veľká studená dolina, dolina Zeleného plesa, Javorová, Bielovodská

Tatranské jaskyne:

Belianska jaskyňa, Važecká jaskyňa

Zoologické záhrady:

Spišská Nová Ves, Wild park Veľká Lomnica, minizoo Hotela Hubert – Gerlachov

Tatranský národný park

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m. Medzi najvýznamnejšie symboly Vysokých Tatier patria kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

Hrady a historické pamiatky

Hrad v Kežmarku, Spišský Hrad, hrad v Starej Ľubovni, kaštieľ Strážky, mestská pamiatková rezervácia Spišská Sobota, kostol sv. Juraja v Spišskej Sobote, Artikulárny Kostol v Kežmarku, historické centrum mesta Levoča s kostolom sv. Jakuba, unikátne pivničky na zemiaky v Liptovskej Tepličke, Geopark Neandertal v Gánovciach.

Múzeá

Podtatranské múzeum v Poprade a expozícia v Spišskej Sobote, múzeum TANAPu v Tatranskej Lomnici, Lyžiarske múzeum Tatranská Lomnica, Tatranská galéria v Poprade, Galéria Encián na Skalnatom plese, Múzeum Ždiarsky dom, kočiarové múzeum Pavla Baláža vo Veľkej Lomnici, Múzeum tatranskej kinematografie a fotografie v Starom Smokovci, Múzeum veteránov – Mlynica

Kúpanie

AquaCity Poprad (13 km) - 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogany, moderné wellness. 

 

Thermal park Vrbov (20 km)- desať bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 - 38 °C.

Kontakt

HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***

HOTEL GRANIT TATRANSKÉ ZRUBY ***

Vysoké Tatry
06201 Vysoké Tatry
Slovensko
+421 524 267 111

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 10.00 hod.

recepcia.tz@granithotels.sk
granithotels.sk/tatranske-zrub...
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Tricklandia približne 2 km Sánkovanie z Hrebienka približne 4 km Bilíkova chata približne 4 km Vodopády studeného potoka približne 4 km Rainerova chata približne 5 km

Obrovský vodopád približne 5 km Zamkovského chata približne 5 km Batizovské pleso približne 6 km Zbojnícka chata približne 6 km Téryho chata približne 7 km Ski Museum približne 7 km Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica približne 7 km Symbolický cintorín pri Popradskom plese približne 9 km Zelené pleso približne 9 km Chata pri Zelenom plese približne 9 km Popradské pleso približne 9 km Chata pod Rysmi približne 10 km Štrbské pleso približne 10 km Aquacity Poprad približne 11 km Vodopád Skok približne 12 km Veľké Hincovo pleso približne 12 km Chata Plesnivec približne 12 km Bielovodská dolina približne 12 km Pleso Morskie Oko približne 12 km Capie pleso približne 13 km Stredoveká osada Šoldov približne 13 km Belianska jaskyňa približne 14 km Aquaspa Gánovce približne 14 km Mickiewiczove vodopády približne 14 km Kriváň približne 15 km Múzeum Ždiarsky dom približne 16 km Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 17 km Lovecký zámoček Hohenlohe približne 17 km Kežmarský Hrad približne 17 km Thermal Park Vrbov približne 17 km Važecká jaskyňa približne 18 km Kaštieľ Strážky približne 19 km Kasprov vrch približne 21 km Tatranský národný park približne 21 km Suchá Belá približne 23 km Termy Bukovina približne 23 km Osturňa približne 23 km Sarnia Skała približne 24 km Snowlandia - Ľadové bludisko približne 24 km Vodopád Siklawica približne 24 km Kríž na vrchole Giewontu približne 25 km Ulica Krupówki približne 26 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 26 km Národný park Slovenský raj približne 26 km Kláštorisko približne 26 km Zakopané približne 26 km Bystrá približne 27 km Kráľova Hoľa približne 28 km Tomášovský výhľad približne 28 km Gubałówka približne 28 km Dolina Kościeliska približne 29 km Pribylina približne 29 km Vodopád pod Orlovou približne 30 km Dobšinská ľadová jaskyňa približne 30 km Stratenský kaňon približne 30 km Chmarošský viadukt približne 31 km Tunel Kornela Stodolu približne 31 km Levoča približne 31 km Geravy približne 31 km Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 32 km Kúpele Vyšné Ružbachy približne 33 km Travertínový kráter približne 33 km Šumiac - múzeum zvonov približne 33 km Meandre Hrona približne 33 km Ostrý Roháč približne 33 km Palcmanská maša približne 33 km Červený kláštor približne 34 km Hrad Niedzica približne 34 km Múzeum Spiša približne 34 km Splav Dunajca približne 34 km Najvyššia kostolná veža Slovenska približne 34 km Juráňova dolina približne 34 km Roháčske plesá približne 34 km Hrad Czorsztyn približne 35 km ZOO Spišská Nová Ves približne 35 km Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely približne 35 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 35 km Hrádocké arborétum približne 36 km Medvedia štôlňa približne 36 km Nestville Park približne 37 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 37 km Ohnište približne 38 km Aquapark Oravice približne 38 km Kúpalisko Liptovský Ján približne 40 km Stanišovská jaskyňa približne 40 km Travertínová kopa Sivá brada približne 41 km Jarabinský prielom približne 41 km Trhy v Nowom Targu približne 41 km Skanzen Stará Ľubovňa približne 42 km Hrad Stará Ľubovňa približne 42 km Múzeum oravskej dediny približne 42 km Brestovská jaskyňa približne 42 km Spišská Kapitula približne 42 km Hrad Muráň približne 42 km Areál vodného slalomu približne 43 km Spišský Hrad približne 44 km Kart Centrum Liptov približne 44 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 45 km Hurricane Factory Tatralandia približne 46 km ZOO Kontakt približne 46 km Ďumbier približne 46 km Chata Milana Rastislava Štefánika približne 46 km Tatralandia približne 46 km Jaskyňa mŕtvych netopierov približne 47 km Demänovská ľadová jaskyňa približne 47 km Kaplnka Bulandy približne 47 km Náučný chodník Príbeh vody približne 47 km Demänovská jaskyňa slobody približne 47 km Loď Mara približne 48 km Funpark Žiarce približne 48 km Národný park Gorce približne 48 km Vodné mlyny Oblazy približne 48 km Hrad Plaveč približne 49 km Chopok približne 49 km Svätý kríž - drevený artikulárny kostol približne 49 km Prvé slovenské gymnázium približne 50 km Parná zubačka približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať