Prehrať video
Prehrať video +25 fotografií25
+25
fotografií

Motivácia pre každého až na 5 mesiacov alebo online tréning Obchodnícky reštart od obľúbeného Petra Urbanca

Garnet Peers, s.r.o., okres Liptovský Mikuláš, Slovensko Garnet Peers, s.r.o., okres Liptovský Mikuláš, Slovensko (mapa)

Cena od 12,00 € Kúpiť od 12,00 €

od 12,00 €

Bežná cena: 12 - 99,00 €

Nákupom získate minimálne 12 bodov

Skráťte si cestu k úspechu a radosti zo života o celé roky – poradí vám jedna z najinšpiratívnejších osobností. Peter Urbanec vás v novej e-knižke nabudí 26 príbehmi, ktoré si môžete pozrieť aj vo videách. Členstvom v klube získate 5 mesiacov motivácie na každý deň. Program Obchodnícky reštart je zasa určený budúcim špičkovým obchodníkom a odkryje im arzenál nástrojov pre neodvratný úspech.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 611 016 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Od Petra Urbanca - známeho kouča s 25 rokmi skúseností Od Petra Urbanca - známeho kouča s 25 rokmi skúseností

V ponuke: e-knižka, členstvo alebo online tréning V ponuke: e-knižka, členstvo alebo online tréning

Celá e-knižka aj vo forme videí (počúvajte napr. v aute) Celá e-knižka aj vo forme videí (počúvajte napr. v aute)

Online tréning z vás urobí špičkového obchodníka Online tréning z vás urobí špičkového obchodníka

Covid automat

Pre okres Liptovský Mikuláš

Červená Od pondelka 18.10.2021. Zistiť viac

Bordová Od pondelka 25.10.2021. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Nákupom získate minimálne 12 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Skráťte si cestu k úspechu a radosti zo života o celé roky – poradí vám jedna z najinšpiratívnejších osobností. Peter Urbanec vás v novej e-knižke nabudí 26 príbehmi, ktoré si môžete pozrieť aj vo videách. Členstvom v klube získate 5 mesiacov motivácie na každý deň. Program Obchodnícky reštart je zasa určený budúcim špičkovým obchodníkom a odkryje im arzenál nástrojov pre neodvratný úspech.

Osobnostný rozvoj a vzdelávanie je tou najlepšou  a najvýhodnejšou investíciou.

KTO JE PETER URBANEC?

Peter Urbanec je špičkový motivátor a konzultant s 25 ročnou praxou. Má za sebou stovky seminárov, ktorými prešli tisícky obchodníkov, manažérov a ľudí ktorých zaujíma osobnostný rozvoj.  V Nízkych Tatrách vybudoval svoje školiace centrum v ktorom organizuje školenia a semináre pre manažérov a obchodníkov. Peter vyniká svojou empatiou, galantnostnosťou, praktickosťou a ľudskosťou.  Patrí medzi najinšpiratívnejších ľudí Slovenska a Čiech. Svoje skúsenosti z praxe a života pretavil do knihy - Jednohubky pre dušu. V knihe nájdete 26 inšpiratívnych príbehov, ktoré Vám pomôžu v rôznych životných situáciách.  Kniha je nadčasová a výnimočná tým, že každý príbeh je aj sfilmovaný. 

Motivačný online tréning Petra s viac ako 200 inšpiratívnymi videami, Vám dodá motiváciu, energiu, iný pohľad na život ale najmä praktické tipy či rady z oblasti obchodu či manažmentu. Videá sú rozdelené do kategórií podľa obsahu, takže si jednoducho vyberiete a pozriete to čo Vás zaujíma a čo aktuálne v živote riešite.  Získate 5 mesiacov kvalitnej a hlavne praktickej motivácie a konkrétnych tipov ako asertívne komunikovať, ako zvládať záťažové situácie, či ako mať pekné a kvalitné vzťahy.

 Program Obchodnícky reštart je zasa určený budúcim špičkovým obchodníkom, alebo obchodníkom ktorý potrebujú reštart. Tréning Vám  odkryje arzenál nástrojov pre Váš neodvratný úspech. V tomto online tréningu nájdete všetko čo potrebuje obchodník vo svojej každodennej praxi. Prevedieme Vás zaujímavou online formou obchodným procesom od A - Z. Budete s ľahkosťou zvládať odmietnutie, námietky, naučíte sa telefonovať či navyšovať svoje objednávky. Tréning je praktický a okamžite aplikovateľný v praxi.

Recenzie čitateľov ku knihe Jednohubky pre dušu

"Kniha je skvelou motiváciou do života. (...) Odporúčam ju prečítať si každému, či už mladšej alebo staršej generácií. Každý si v nej nájde to svoje. Mám prečítaných veľa kníh ale táto je výnimočná svojím obsahom, ktorý sa odlišuje od iných najme tým, akú vzácnu a hlbokú podstatu v sebe ukrýva." (Bianka V.)

"Všem doporučuji je to TOP kniha..do kabelky i do kufříku..moc děkuji" (Dagmar R.)

"Kniha "Jednohubky" je u nás brána jako bible života. Učí nás vidět život z lepšího úhlu. Díky za ní." (Jiří P.)

"Provedení knížky je fantastické. (...) Věcné rady, tipy a návody JAK... Takže teď už jen vystoupit ze své zóny komfortu a dělat…" (Mirka K.)

"Tato knížka by se měla stát Biblí každého, kdo na sobě chce nějakým způsobem pracovat, ale měla by se dostat úplně ke každému, protože každý si v ní něco najde a každému může pomoct. Četl jsem ji 3x a určitě si ji přečtu ještě mnohokrát, protože každá kapitola se může hodit v různých situacích a pokaždé si z toho člověk vezme něco trošku jiného. Takový „aha efekt“ 100x jinak :-)" (Jan B.)

"Děkuji za knihu. Čarokrásne, inspirující na každý den. Nosím ji teď v kabelce 100 % doporucuji všem. Ještě jednou děkuji. Kniha pomáhá mne i mým blízkým. Motta z knihy používám každý den dokonce i v práci. Hop hip hip hurá této knize. S láskou Natálka" (Natálka K.)

Kontakt

Garnet Peers, s.r.o.

Garnet Peers, s.r.o.

Pod Stráňou 338
032 03 Liptovský Ján
Slovensko
+421 948 398 577

www.peterurbanec.sk
https://www.facebook.com/peter.urbanec.sk
Youtube: Peter Urbanec https://www.youtube.com/channel/UC2rQq5on6x9I7OEO8Ocycjg

peterurbanec.treningy@garnetpeers.com
www.garnetpeers.com
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem