Pilotujte formulu na Slovakia Ringu

Procar-Motorsport, Orechová Potôň - Slovakia Ring

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(41 hodnotení)

Pilotujte formulu na Slovakia Ringu

LokalitaProcar-Motorsport, Orechová Potôň - Slovakia Ring (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 15.4.2021 do 31.7.2021 podľa dostupnosti.

Formula sa nešoféruje, formula sa pilotuje! Stačí si pozrieť video z jazdy a adrenalín vám stúpne už takto na diaľku. A predstavte si, aké to musí byť priamo na profesionálnom okruhu s volantom v ruke a nohou na plyne. Jednoducho ultimatívny zážitok, ktorý nesklame ani tých najnáročnejších. Najmodernejšie formule na jedinom okruhu na Slovensku - Slovakia Ring za skvelú cenu.

Ultimatívny zážitok

Pilotujte najmodernejšie formuly Masters na Slovensku, na jedinom slovenskom okruhu Slovakia Ring. Jazdite u profesionálov - motoršportový tím, ktorý svoje služby poskytuje už od roku 2008.

Technické parametre monopostov

Formula ADAC Masters

Formule ADAC Masters partia k najmodernejším formulovým vozidlám, s ktorými môžete na Slovensku jazdiť.

Formule sú vyrobené z veľkej časti z karbónu, majú motorizáciu od VW a  pretekársku sekvenčnú prevodovku. Monoposty patria do kategórie Formula 4.

Zrýchlenie týchto monopostov je z 0 na 100 km/h za 3,5 sek. a na rovinkách Slovakia Ringu môžete dosiahnuť rýchlosti cez 235 km/h.

Kde sa jazdí?

Okruh Slovakia Ring:

Jediný okruh na Slovensku, ktorý patrí k najmodernejším okruhom na svete. Slovakia Ring hostil už taká akcie ako WTCC, Veľká Cena Slovenska, či testovali na ňom aj pretekári F1, GP2 či iný svetový jazdci. Jazda na okruhu patrí k najlepším zážitkom aký môžete zažiť.

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najmodernejšie formuly Masters na Slovensku
  Najmodernejšie formuly Masters na Slovensku
 • Na jedinom slovenskom okruhu Slovakia Ring
  Na jedinom slovenskom okruhu Slovakia Ring
 • Nezabudnuteľný adrenalínový zážitok za skvelú cenu
  Nezabudnuteľný adrenalínový zážitok za skvelú cenu
 • Profesionálny motoršportový tím od r. 2008
  Profesionálny motoršportový tím od r. 2008
 • Výškový limit 195 cm a váhový 120 kg
  Výškový limit 195 cm a váhový 120 kg

Ukončené
od 179,00 €

Bežná cena: 210 - 549,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

41 hodnotení

24 zákazníkov odporúča

10

Super zazitok.

Katarína, 20. mája 2019

Hodnotil ponuku Jazda na SLOVAKIA RINGU na 2 pretekárskych...


10

Super darček, obdarovaný bol maximálne spokojný

Miroslava, 2. mája 2019

Hodnotil ponuku 3 kolá - jazda na okruhu na aute podľa...

Kontakt

Procar-Motorsport

Procar-Motorsport

Orechová Potôň 800
930 02 Orechová Potôň
+421 33 640 40 88, +421 903 773 072

sk@procarmotorsport.com
http://www.procarmotorsport.co...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

100
m
Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

8
km
Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk na južnom Slovensku. Ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. nachádza sa... Viac tu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Na svoje si tu prídu deti ale aj milovníci adrenalínu a zábavy.

9
km
Vodný mlyn Jelka

Vodný mlyn Jelka

Úchvatná technická pamiatka, ktorú môžeme považovať za stredoeurópsku raritu. Trojpodlažný drevený mlyn leźí na brehu Malého Dunaja. Prvá zmienka o pôvodne lodnom mlyne pochádza z... Viac roku 1894, neskôr sa začalo z jeho prestavbou. V súčasnosti je zrekonštruovaný a sprístupnený verejnosti. V jeho okolí sa nachádza tiež skanzen a táborisko pre vodných turistov.

10
km
Dunajské mlyny

Dunajské mlyny

Na Malom Dunaji sa nachádza niekoľko zachovaných vodných mlynov. Nájdete ich napríklad v obciach Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.

16
km
Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

17
km
Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.

18
km
Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Letisko sa nachádza len 6 kilometrov od mesta Senec. Ponúka zážitkové lety, ktoré sú výborným adrenalínovým zážitkom. Počas letov si môžete pozrieť Bratislavu, Devínsky hrad alebo... Viac hrad Červený Kameň.

18
km
Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum v obci Horné Saliby je celoročné termálne kúpalisko neďaleko Galanty. Súčasťou centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény sú vybavené... Viac chrličmi vody, dnovým vzduchovým gejzírom, stenovou hydromasážou a vzduchovými masážnymi roštmi. V rehabilitačnej časti sa nachádzajú priestory na masáže, fyzioterapiu, sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom.

18
km
Kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Retro Thermal

Termálna voda tu vyviera z hĺbky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Nájdete tu bazénovú časť s tromi bazénmi, chatovú osadu, autokempingový tábor a turistickú ubytovňu. Termálne... Viac kúpalisko je v prevádzke aj mimo letnej sezóny, počas tohto obdobia je areál k dispozícii pre športové aktivity.

19
km
Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

19
km
Vlastivedné múzeum Galanta

Vlastivedné múzeum Galanta

Stála expozícia zahŕňa prehliadku mestskej bytovej kultúry, sakrálne pamiatky, tradičnú ľudovú kultúru galantského regiónu, lekáreň z roku 1909, zbierku výtvarných umelcov... Viac regiónu, nájdete tu tie,ž ktorá sa zaoberá historickým vývojom mlynárstva.

20
km
Renesančný kaštieľ v Galante

Renesančný kaštieľ v Galante

Tento kaštieľ z prelomu 16. a 17. storočia patril uhorskému šľachtickému rodu Esterházyovcov. V súčasnosti slúži najmä na výstavnú činnosť, v jeho priestoroch si môžete pozrieť aj... Viac niektoré unikáty zo zbierok vlastivedného múzea v Galante.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež