Jazda na pretekárskom okruhu Slovakia Ring na vozidle podľa vášho výberu: Jazda na Porsche GT3 alebo Mustangu GT V8

Procar-Motorsport, okres Dunajská Streda, Orechová Potôň - Slovakia Ring Procar-Motorsport, okres Dunajská Streda, Orechová Potôň - Slovakia Ring (mapa)

Cena od 79,00 € Kúpiť od 79,00 €

od 79,00 €

Bežná cena: 99 - 298,00 €

Nákupom získate minimálne 79 bodov

Dlhá platnosť

Zážitok na najvyššej úrovni. Vyberte si či chcete šoférovať kultové Porsche 911 v GT3 úprave alebo Ford Mustang GT V8 s jedinečným zvukom osemvalca. Toto všetko na modernom a jedinečnom okruhu, ktorým je Slovakia Ring v Orechovej Potôni.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,7

Vynikajúce hodnotenie

18 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Sezóna na jazdenie trvá od marca do októbra 2022, jazdí sa aj v aktuálnom období s ohľadom na bezpečnosť Sezóna na jazdenie trvá od marca do októbra 2022, jazdí sa aj v aktuálnom období s ohľadom na bezpečnosť

Rýchla jazda bez pokuty a rizika odobratia VP Rýchla jazda bez pokuty a rizika odobratia VP

Zapožičanie výstroja a školenie pred jazdou je v cene Zapožičanie výstroja a školenie pred jazdou je v cene

Jazdíte na profi pretekárskom okruhu - Slovakia Ring Jazdíte na profi pretekárskom okruhu - Slovakia Ring

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

od 79,00 €

Bežná cena: 99 - 298,00 €

Nákupom získate minimálne 79 bodov

Procar-Motorsport má pre vás ešte aj túto ponuku

Viac informácií

Zážitok na najvyššej úrovni. Vyberte si či chcete šoférovať kultové Porsche 911 v GT3 úprave alebo Ford Mustang GT V8 s jedinečným zvukom osemvalca. Toto všetko na modernom a jedinečnom okruhu, ktorým je Slovakia Ring v Orechovej Potôni.

Porsche 911 GT3 úprava

Toto Porsche 911 v GT3 úprave je špeciálne upravené vozidlo na okruh. Vozidlo je vybavené športovým podvozkom, športovými brzdami, bezpečnostnou klietkou a inými vecami, ktoré toto vozidlo robia rýchlejšími na okruhu. Rýchlosti preraďujete pádlami pod volantom - pomocou PDK prevodovky, ktorá prehadzuje rýchlosti v ultra krátkych intervaloch.

Spomínané Porsche má 6 valcový boxer motor s výkonom  350 konských síl. Zrýchlenie z 0-100 km/h – 4,5 sek. a max. rýchlosť: 290 km/h.

Perfektná kombinácia nato, aby ste si bezpečne vyskúšali rýchlu jazdu na okruhu.

Ford Mustang GT V8 /nový model/

Vyskúšajte si jazdu na americkej legende - 422 konských síl, objem motora 5,0 litra, jedinečný zvuk osemvalca - ideálna kombinácia pre výnimočný zážitok na okruhu.

Tento Mustang Challenge je vozidlo, ktoré bolo špeciálne upravené na preteky na okruhu, to znamená že vozidlo disponuje veľkými brzdami BREMBO, športovým podvozkom KW Competition, upraveným výfukovým systémom, ochrannou klietkou, hasiacim systémom atď... aby jazda bola rýchla a bezpečná!

Zrýchlenie z 0-100 km/h – 4,5 sek. a max. rýchlosť: 260 km/h.

Pred jazdou dostane každý jazdec základné školenie, počas ktorého je zoznámený s pravidlami jazdy na okruhu, spôsobe jazdy na okruhu a s ovládaním vozidla.

Kontakt

Procar-Motorsport

Procar-Motorsport

Orechová Potôň 800
930 02 Orechová Potôň
Slovensko
+421 33 640 40 88, +421 903 773 072

sk@procarmotorsport.com
www.procarmotorsport.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem