od 6,99 €

Bežná cena
14 - 44,00 €
Ušetríte
až 19,01 €

Neskutočné zážitky na laser game a vo virtuálnej realite – bezkonkurenčné vybavenie arény

  Heroes Laser & Virtual Arena Trnava, Trnava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 6 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Heroes Laser & Virtual Arena Trnava

Áno, bude to masaker s ťažkými zbraňami, odťatými končatinami a striekajúcou krvou... Alebo sa radšej túžite stratiť v hororovom dome, či trochu prevetrať kamoša v sci-fi strielačke? Teda ak ho dobehnete. Naozaj dobehnete. Žiadne sedenie na zadku a stláčanie klávesov, ale utekanie a boj o život! Toto zažijete len v Trnave, v jedinečnej hi-tech aréne s vybavením, ktoré inde na Slovensku nenájdete.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Špeciálne naprogramované hry využívajúce plný pohyb
  Špeciálne naprogramované hry využívajúce plný pohyb
 • Dve plošiny umožňujú hrať multiplayer aj proti sebe
  Dve plošiny umožňujú hrať multiplayer aj proti sebe
 • Vhodné pre každého bez obmedzenia veku
  Vhodné pre každého bez obmedzenia veku
 • Najkomplexnejšie centrum virtuálnej reality na Slovenku
  Najkomplexnejšie centrum virtuálnej reality na Slovenku
 • Súčasťou arény je aj LaserGame a bar
  Súčasťou arény je aj LaserGame a bar

V cene je zahrnuté

 • Virtuálna realita podľa výberu
 • Zaškolenie personálom
 • Vysvetlenie hry a pravidiel

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2020.
 • Uplatnenie kupónu je možné kedykoľvek počas otváracích hodín

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

 • 2 osoby
  2 osoby
 • 15 minút
  15 minút

6,99 €
- 50 % / 14 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba
 • 15 minút
  15 minút

12,99 €
- 35 % / 20 €

0,00 €

 • 4 osoby
  4 osoby
 • 15 minút
  15 minút

14,99 €
- 32 % / 22 €

0,00 €

 • 8 osôb
  8 osôb
 • 15 minút
  15 minút

24,99 €
- 43 % / 44 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa  denne od 14.00 hod. na tel.č.: 033/5583467, e-mailom na info@heroeslaserarena.sk alebo online
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Najkomplexnejšie centrum VR na Slovensku okrem zážitkov ponúka aj kvalitné kožené sedenie v klimatizovaných, nefajčiarskych priestoroch, wifi, parkovanie v areáli (momentálne je spoplatnené), otvorené do 23:00, cez víkend až do 02:00 hod., plne zariadený bar s čapovanými nápojmi, kávou, občerstvením a možnosťou objednať si jedlo.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 883 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Kostol sv. Heleny

Kostol sv. Heleny (800 m)

V Trnave sa nachádza aj tento gotický kostol zo 14. storočia, ktorý bol v 17. storočí barokovo upravený. V stredoveku slúžil ako špitálsky kostolík. Ústredná socha sv. Heleny... Viac pochádza z roku 1400. V južnej kaplnke kostola nájdete najstarší a zároveň jediný tabuľový oltár v Trnave.

Malá synagóga v Trnave

Malá synagóga v Trnave (900 m)

V unikátnych priestoroch Malej synagógy je umiestnená štýlová kaviareň. Môžete tu obdivovať nielen architektúru a interiér synagógy, ale aj mnohé podujatia, koncerty či výstavy,... Viac ktoré sa tu pravideľne konajú. Jedná sa o miesto s neopakovateľnou atmosférou.

Relax Aqua & Spa

Relax Aqua & Spa (2 km)

Relax Aqua & Spa je novopostavený aquapark priamo v Trnave. Ponúka masážne bazény, sauny, vírivky ale aj masáže. Nájdete tu aj dva vnútorné tobogany.

Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko Kamenný mlyn (4 km)

Kúpalisko sa nachádza v rekreačnej oblasti Kamenný mlyn v Trnave. Kamenný mlyn a ponúka rozsiahlu vodnú plochu obklopenú krásnou prírodou. Občerstviť sa je možné v bufete... Viac nachádzajúcom sa v areáli, alebo v neďalekej reštaurácii.

Kaštieľ Dolná Krupá

Kaštieľ Dolná Krupá (13 km)

Dolná Krupá leží len 10 kilometrov od mesta Trnava. Jej dominantou je klasicistický kaštieľ Brunsvickovcov. Kaštieľ je súčasťou veľkého anglického parku so vzácnymi drevina... Viacmi. Svojho času ho navštívil aj Ludvig van Beethoven, ktorý tu údajne zložil slávnu Sonátu mesačného svitu.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (15 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Hlohovský zámok

Hlohovský zámok (15 km)

Zámok sa nachádza južne od Hlohovca v rozsiahlom parku s francúzskymi terasami. Prvý hrad na tomto mieste bol postavený už v 11. storočí.

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika (16 km)

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les (19 km)

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (20 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Smolenický zámok

Smolenický zámok (20 km)

Smolenický zámok je jedna z najkrajších zaujímavostí západného Slovenska. Zámok postavili na mieste hradu zo 14. storočia, ktorý slúžil na ochranu pohraničných malokarpatských... Viac priesmykov a Českej cesty. Od roku 1777 ho vlastnili Pálffyovci, ktorí ho v druhej polovici 19. storočia romanticky prestavali. V súčasnosti je zámok sídlom Slovenskej akadémie vied – Kongresového centra SAV a počas celého roka sa v ňom uskutočňuje množstvo vedeckých konferencií a sympózií.

Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva (20 km)

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.