od 7,90 €

Bežná cena
10 - 25,00 €
Ušetríte
až 7,10 €

Chill pri vodnej fajke v dizajnovom lounge Smoking.hookah

  Smoking.hookah.sk, Trnava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.1.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 7 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

7 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Smoking.hookah.sk

Ak sa vám nechce dnes večer sedieť len tak doma, zastavte sa v modernom hookah lounge a na chvíľu sa zrelaxujte. Tu vám totiž pripravia, tú najlepšiu vodnú, akú ste kedy mali. Chcete skúsiť niečo nevšedné? Hookah mastri si pre vás pripravili unikátnu ponuku fajok, kde môžete zažiť ako chutí horúce Banana-latté, dym so sviežim chmeľom a citrusmi či opité jablká. Spýtajte sa na špeciálne menu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Útulný, designový priestor s unikátnym prístupom k príprave hookhy
 • Ovocné korunky; bylinné, mliečne, kávové a ďalšie vázy
 • Tradičná káva varená v džezve; filtrovaná káva cez Aeropress či Chemex
 • Vínna karta z lokálnych viníc; pravý, viacnálevový čaj z Japonska, Číny a Taiwanu
 • Na Štefánikovej 17 (ulica za Mestskou vežou) v Trnave

V cene je zahrnuté

 • Vodná fajka podľa výberu
 • Fajku môže fajčiť 2 až 4 ľudí

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.1.2020.

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Tradičná, egyptská fajka s trojkovovým telom Khalil Mamoon

 • Ťah je trochu ťažší a tak s menším objemom vody vo váze produkuje tvrdší, údernejší dym. Odporúča sa s hlinenou korunkou, ak hľadáte autentický, východný zážitok.

7,90 €
- 21 % / 10 € 2,1 €

0,00 €

Moderná vodná fajka s minimalistickým dizajnom New Wave

 • Vďaka inovatívnej technológii ponúkajú ľahký ťah s vysokou, plynulou dymivosťou. Na výber značky z celej Európy, niektoré so vstavaným difúzorom pre hladší, tichý ťah

9,90 €
- 24 % / 13 € 3,1 €

0,00 €

Ručne vyrobená, celosklenená fajka Egeglass

 • Ručne vyrobená, celosklenená fajka, ktorá patrí k najprestížnejším značkám vo svete. Objemná váza s tromi prieduchmi tvorí unikátne ľahký ťah. Priehľadné telo ponúka zážitok sledovania hry dymu, ovocia a bylín, ktoré sú už v cene zahrnuté

11,90 €
- 21 % / 15 € 3,1 €

0,00 €

Špeciálna vodná fajka Masters hookah

 • Grapefruitová - vo váze nájdete horkasté pivo, limetky a plátky grepu naložené v ľade. V korunke z grepu je pripravená zmes tabaku z citrónov a lesného ovocia, ktorú dopĺňa pohár grepového džúsu alebo piva, podľa vášho výberu.
 • Malinová - váza naplnená malinami, ľadom, bylinami a čiernym čajom. V korunke zmes tabaku zo smotany, malín a brazílskeho korenia. Fajku nakoniec dopĺňa ľadové, malinové smoothie s bylinkami.
 • Tati Piña colada - vo váze uvidíte kokosový likér, ananásovú šťavu, ľad a mlieko. Z korunky pocítite zmes tabaku z ananásu, manga, smotany a korenistého rumu. A bonus? pohárik kokosového TatraTea.
 • Opité jablká -  váza plnená jablkovou šťavou, ľadom, Tatranským čajom a kúskami jesenného ovocia. V korunke je pripravená zmes tabaku z hrušiek, citrónov a manga. K fajke tiež dostanete pohárik 67 %-ného, jablkového Tatranského čaju.
 • Banánové Latté - váza naplnená horúcou kávou, mliekom a nakrájaným banánom. V korunke nájdete zmes smotany, korenistých banánov a holandských waflí. Podávame so šálkou kávy, s mliekom či bez.
 • a mnohé ďalšie z ponuky

17,90 €
- 28 % / 25 € 7,1 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom
 3. Kupón je možné využiť od 15.00 do 19.00 hod. každý deň 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 571 094 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Smoking.hookah.sk

Štefániková 17
917 01 Trnava
0905 969 444

Po: 12:00 - 24:00
Ut: 12:00 - 24:00
Str: 12:00 - 24:00
Štvr: 12:00 - 24:00
Pia: 12:00 - 24:00
So: 12:00 - 24:00
Ne: 12:00 - 24:00


https://www.facebook.com/smoki...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Relax Aqua & Spa

Relax Aqua & Spa (300 m)

Relax Aqua & Spa je novopostavený aquapark priamo v Trnave. Ponúka masážne bazény, sauny, vírivky ale aj masáže. Nájdete tu aj dva vnútorné tobogany.

Malá synagóga v Trnave

Malá synagóga v Trnave (600 m)

V unikátnych priestoroch Malej synagógy je umiestnená štýlová kaviareň. Môžete tu obdivovať nielen architektúru a interiér synagógy, ale aj mnohé podujatia, koncerty či výstavy,... Viac ktoré sa tu pravideľne konajú. Jedná sa o miesto s neopakovateľnou atmosférou.

Kostol sv. Heleny

Kostol sv. Heleny (700 m)

V Trnave sa nachádza aj tento gotický kostol zo 14. storočia, ktorý bol v 17. storočí barokovo upravený. V stredoveku slúžil ako špitálsky kostolík. Ústredná socha sv. Heleny... Viac pochádza z roku 1400. V južnej kaplnke kostola nájdete najstarší a zároveň jediný tabuľový oltár v Trnave.

Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko Kamenný mlyn (3 km)

Kúpalisko sa nachádza v rekreačnej oblasti Kamenný mlyn v Trnave. Kamenný mlyn a ponúka rozsiahlu vodnú plochu obklopenú krásnou prírodou. Občerstviť sa je možné v bufete... Viac nachádzajúcom sa v areáli, alebo v neďalekej reštaurácii.

Kaštieľ Dolná Krupá

Kaštieľ Dolná Krupá (12 km)

Dolná Krupá leží len 10 kilometrov od mesta Trnava. Jej dominantou je klasicistický kaštieľ Brunsvickovcov. Kaštieľ je súčasťou veľkého anglického parku so vzácnymi drevina... Viacmi. Svojho času ho navštívil aj Ludvig van Beethoven, ktorý tu údajne zložil slávnu Sonátu mesačného svitu.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (14 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Hlohovský zámok

Hlohovský zámok (16 km)

Zámok sa nachádza južne od Hlohovca v rozsiahlom parku s francúzskymi terasami. Prvý hrad na tomto mieste bol postavený už v 11. storočí.

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika (16 km)

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (19 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Smolenický zámok

Smolenický zámok (19 km)

Smolenický zámok je jedna z najkrajších zaujímavostí západného Slovenska. Zámok postavili na mieste hradu zo 14. storočia, ktorý slúžil na ochranu pohraničných malokarpatských... Viac priesmykov a Českej cesty. Od roku 1777 ho vlastnili Pálffyovci, ktorí ho v druhej polovici 19. storočia romanticky prestavali. V súčasnosti je zámok sídlom Slovenskej akadémie vied – Kongresového centra SAV a počas celého roka sa v ňom uskutočňuje množstvo vedeckých konferencií a sympózií.

Jaskyňa Driny

Jaskyňa Driny (19 km)

Jaskyňa driny je jedinou verejnosti prístupnou jaskyňou na západe Slovenska. Nachádza sa pri obci Smolenice, kde nájdete aj krásny Smolenický zámok. Jaskyňa má bohatú kvapľovú... Viac výzdobu, prehliadková trasa meria 450 metrov a trvá približne 35 minút.

Katarínka

Katarínka (20 km)

Katarínka je zrúcanina kostola a kláštora uprostred lesov Malých Karpát, ktorý bol založený v roku 1618. Vedie sem niekoľko nenáročných turistických trás, napríklad z Dobrej Vody... Viac alebo z obce Naháč. Každoročne v lete ju obnovujú dobrovoľníci z radov mladých ľudí.