až - 50 %
Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad
Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad

Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa

Veľmi dobré

(1 624x)

4,41 / 5

5 * 962x

4 * 460x

3 * 141x

2 * 29x

1 * 32x

866 zákazníkov odporúča

60 zákazníkov neodporúča


Čistota a komfort 4,44

Prostredie prevádzky 4,4

Služby 3,97

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,81

Personál 4,45

Prejsť na hodnotenia (1 624)

Poprad

9 vonkajších a vnútorných termálnych bazénov, nový detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, viac ako 350 vodných atrakcií, vírivky a tobogany. Teraz aj s možnosťou navštíviť najväčšie wellnesscentrum na Slovensku Fire & Watter Wellnes & Spa.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Deväť termálnych bazénov, tobogány a 350 vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov
 • Najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku - Fire & Water Wellness & Spa

Kupón zahŕňa:


Celodenný vstup Aqua packet do Aquaparku v AquaCity Poprad za 10,90 €
(pôvodná cena 22 €)

 • Detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov
 • Dva kryté luxusné termálne bazény Blue Diamond s nápojovými vodnými barmi
 • Kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou Laser show
 • Tri vonkajšie termálne bazény s teplotou vody 30 až 38 °C
 • Vodné atrakcie, tobogany, vírivky, trysky a perličky
 • 50-metrový plavecký bazén a parná sauna


Celodenný vstup Vital packet do Aquaparku v AquaCity Poprad za 16,90 € (pôvodná cena 34 €)

 • Fire & Water Wellness & Spa - 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou, snežná jaskyňa
 • Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku
 • Vonkajšie termálne bazény, bazény Blue Sapphire, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, 50m plavecký bazén, tobogany
 • Detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov


Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 1.2.2016 do 30.6.2016
 • Kupón neplatí od 13. 2. do 6. 3. 2016 a od
  24. 3. do 29. 3. 2016

 • Rezervácia vstupu nie je potrebná
 • Počet na osobu je obmedzený na 10 kupónov
 • Otváracie hodiny nájdete TU
 • Kupóny sa po skončení platnosti nepredlžujú
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónuKontakt


AquaCity Poprad

Športová 1397/1

058 01 Poprad

AQUAPARK Poprad, s.r.o.


052 /7851 111


AquaCity Poprad

Športová 1397/1 , 058 01 Poprad

Otvoriť mapu v novom okne

Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

4,41 / 5 (1 624x)

5 * 962x

4 * 460x

3 * 141x

2 * 29x

1 * 32x

866 zákazníkov odporúča

60 zákazníkov neodporúča


Čistota a komfort 4,44

Prostredie prevádzky 4,4

Služby 3,97

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,81

Personál 4,45

8.7.2016


Bola som maximalne spokojna so vsetkym.

Marta hodnotila túto ponuku Celodenný vstup Vital packet do Aquaparku v...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


4.7.2016


super

Iveta hodnotila túto ponuku Celodenný vstup Vital packet do Aquaparku v...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (319)

Podrobnosti o zľave

AquaCity Poprad prichádza pre svojich návštevníkov stále s novými zážitkami. Pre deti nedávno otvoril nový detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov a dospelým zasa prináša úplne nové wellness centrum v štýle ohňa a vody Fire & Water Wellness & Spa.


Fire & Water Wellness & Spa

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú novým symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne s vodnými posteľami a unikátny 14 m Vital Bar s trendovou ponukou coctailov a jedál. V novom Fire & Water Wellness & Spa Vás čakajú mnohé netradičné prekvapenia.

Fire & Water Wellness & Spa:

 • Mentolová, bylinková, soľná, parná sauna a infra sauny
 • Nerezový privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky
 • Privátna vírivku
 • Relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou
 • Fínska ceremoniálna sauna so saunovou show
 • Ľadová jaskyňa, ochladzovací bazén, masážne sprchy
 • 14 m wellness bar s párty zónou
Detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov


Detský bazén v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkalkami. Čo môžu čakať na ostrove plnom pirátov deti čakať? Skutočne sa kúpu v slanej vode, tak ako v mori. Môžu prežiť pocit plavby na historickej lodi alebo si vychutnajú množstvo animačných programov či detské párty počas víkendov. Je to skutočná show, v ktorej nechýbajú ozajstní piráti. V detskom bazéne hostí čakajú aj rybičky Nemo a maskotmi Treasure Island sú leguány zo súostrovia Galapágy.Bazény Blue Diamond
- luxus v krytých relaxačných bazénoch Blue Diamond s nápojovými vodnými barmi! Termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý pocit.
Bazény Blue Sapphire ponúkajú širokú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel. Nájdete tu vodné clony a trysky, ale aj špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom či zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie.


Lighthouse Fresh Bar
V novej samoobslužnej reštaurácii nájdete bohatú ponuku kvalitných a zdravých jedál a nápojov. Pravá domáca kuchyňa a prímorská atmosféra spríjemnia oddych vo svetle symbolu novej prevádzky – majáku.

Laser show – každý večer v bazénoch Blue Sapphire o 20.30 hod.

Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9 metrov vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru.

Relaxujte v bazénoch a zažite výnimočné predstavenie na rôzne témy:

 • Vytvorenie AquaCity
 • James Bond 007
 • Slovensko
 • Evolúcia
 • Piráti Karibiku
 • Detská laser show
 • Michael Jackson tanečná showZážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Animované 3D obrazy vznášajúce sa vo vzduchu pri emotívnej hudbe vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok.
Vonkajšie termálne bazény - Celoročné termálne bazény s teplotou 30 - 38 °C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie. Vonkajšie termálne bazény sú vďaka moderným technológiám s využitím UV filtrácie naplnené kryštálovo čistou termálnou vodou.

Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 metrov a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Technologickým procesom sa z teploty 50 °C ochladzuje na 36 až 38 °C.


50-metrový plavecký bazén je ideálne miesto pre vášnivých športovcov a plavecké sústredenia. Spoznajte aj plavecké centrum pre vášnivých športovcov. AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50-metrovým plaveckým bazénom. Je vhodné pre ľudí, ktorí milujú plávanie. S teplotou vody 26-28 °C, hĺbkou od 1,2 m do 1,8 m a ôsmimi dráhami je ideálnym miestom na športovú regeneráciu.


Pozrite si video o AquaCIty Poprad
Ukončené

Cena od: 10,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky