až - 50 %
Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad
Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa / Poprad

Celodenný relax v Aquaparku AquaCity Poprad alebo najväčšom dvojpodlažnom wellness centre Fire & Water Wellness & Spa

Veľmi dobré

(1 705x)

4,39 / 5

5 * 986x

4 * 496x

3 * 161x

2 * 32x

1 * 30x

906 zákazníkov odporúča

70 zákazníkov neodporúča


Čistota a komfort 4,43

Prostredie prevádzky 4,39

Služby 3,96

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,81

Personál 4,44

Prejsť na hodnotenia (1 705)

Poprad

9 vonkajších a vnútorných termálnych bazénov, nový detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, viac ako 350 vodných atrakcií, vírivky a tobogany. Teraz aj s možnosťou navštíviť najväčšie wellnesscentrum na Slovensku Fire & Watter Wellnes & Spa.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Deväť termálnych bazénov, tobogány a 350 vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov
 • Najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku - Fire & Water Wellness & Spa

Kupón zahŕňa:


Celodenný vstup Aqua packet do Aquaparku v AquaCity Poprad za 10,90 €
(pôvodná cena 22 €)

 • Detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov
 • Dva kryté luxusné termálne bazény Blue Diamond s nápojovými vodnými barmi
 • Kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou Laser show
 • Tri vonkajšie termálne bazény s teplotou vody 30 až 38 °C
 • Vodné atrakcie, tobogany, vírivky, trysky a perličky
 • 50-metrový plavecký bazén a parná sauna


Celodenný vstup Vital packet do Aquaparku v AquaCity Poprad za 16,90 € (pôvodná cena 34 €)

 • Fire & Water Wellness & Spa - 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, infra sauna), privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou, snežná jaskyňa
 • Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku
 • Vonkajšie termálne bazény, bazény Blue Sapphire, bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, 50m plavecký bazén, tobogany
 • Detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov


Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 1.2.2016 do 30.6.2016
 • Kupón neplatí od 13. 2. do 6. 3. 2016 a od
  24. 3. do 29. 3. 2016

 • Rezervácia vstupu nie je potrebná
 • Počet na osobu je obmedzený na 10 kupónov
 • Otváracie hodiny nájdete TU
 • Kupóny sa po skončení platnosti nepredlžujú
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónuKontakt


AquaCity Poprad

Športová 1397/1

058 01 Poprad

AQUAPARK Poprad, s.r.o.


052 /7851 111


AquaCity Poprad

Športová 1397/1 , 058 01 Poprad

Otvoriť mapu v novom okne

Hodnotenia zákazníkov ZľavaDňa

4,39 / 5 (1 705x)

5 * 986x

4 * 496x

3 * 161x

2 * 32x

1 * 30x

906 zákazníkov odporúča

70 zákazníkov neodporúča


Čistota a komfort 4,43

Prostredie prevádzky 4,39

Služby 3,96

Rezervácia a uplatnenie kupónu 4,81

Personál 4,44

9.8.2017


ok

Richard hodnotil túto ponuku Celodenný vstup Vital packet do Aquaparku v...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


27.11.2016


az na neuveritelne ceny za jedlo je to tam skvele. deti maju co robit cely den. nerozumiem tomu, preco restauracia ktora je "pred dverami" moze mat skvele menu za normalne peniaze a za dverami to uz nie je mozne. a este cosi -. kedze tam chodievam s malym drobcom - bolo by dobre zamysliet sa... (celé hodnotenie)

Luba hodnotila túto ponuku Celodenný vstup Aqua packet do Aquaparku v...

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie


Zobraziť všetky textové hodnotenia (333)

Podrobnosti o zľave

AquaCity Poprad prichádza pre svojich návštevníkov stále s novými zážitkami. Pre deti nedávno otvoril nový detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov a dospelým zasa prináša úplne nové wellness centrum v štýle ohňa a vody Fire & Water Wellness & Spa.


Fire & Water Wellness & Spa

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú novým symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne s vodnými posteľami a unikátny 14 m Vital Bar s trendovou ponukou coctailov a jedál. V novom Fire & Water Wellness & Spa Vás čakajú mnohé netradičné prekvapenia.

Fire & Water Wellness & Spa:

 • Mentolová, bylinková, soľná, parná sauna a infra sauny
 • Nerezový privátny relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky
 • Privátna vírivku
 • Relaxačné miestnosti s bio krbmi, oddychová miestnosť s vodnou posteľou
 • Fínska ceremoniálna sauna so saunovou show
 • Ľadová jaskyňa, ochladzovací bazén, masážne sprchy
 • 14 m wellness bar s párty zónou
Detský bazén Treasure Island - Ostrov pokladov


Detský bazén v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkalkami. Čo môžu čakať na ostrove plnom pirátov deti čakať? Skutočne sa kúpu v slanej vode, tak ako v mori. Môžu prežiť pocit plavby na historickej lodi alebo si vychutnajú množstvo animačných programov či detské párty počas víkendov. Je to skutočná show, v ktorej nechýbajú ozajstní piráti. V detskom bazéne hostí čakajú aj rybičky Nemo a maskotmi Treasure Island sú leguány zo súostrovia Galapágy.Bazény Blue Diamond
- luxus v krytých relaxačných bazénoch Blue Diamond s nápojovými vodnými barmi! Termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý pocit.
Bazény Blue Sapphire ponúkajú širokú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel. Nájdete tu vodné clony a trysky, ale aj špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom či zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie.


Lighthouse Fresh Bar
V novej samoobslužnej reštaurácii nájdete bohatú ponuku kvalitných a zdravých jedál a nápojov. Pravá domáca kuchyňa a prímorská atmosféra spríjemnia oddych vo svetle symbolu novej prevádzky – majáku.

Laser show – každý večer v bazénoch Blue Sapphire o 20.30 hod.

Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9 metrov vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru.

Relaxujte v bazénoch a zažite výnimočné predstavenie na rôzne témy:

 • Vytvorenie AquaCity
 • James Bond 007
 • Slovensko
 • Evolúcia
 • Piráti Karibiku
 • Detská laser show
 • Michael Jackson tanečná showZážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. Animované 3D obrazy vznášajúce sa vo vzduchu pri emotívnej hudbe vytvárajú mysteriózne divadlo a nezabudnuteľný zážitok.
Vonkajšie termálne bazény - Celoročné termálne bazény s teplotou 30 - 38 °C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie. Vonkajšie termálne bazény sú vďaka moderným technológiám s využitím UV filtrácie naplnené kryštálovo čistou termálnou vodou.

Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 metrov a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Technologickým procesom sa z teploty 50 °C ochladzuje na 36 až 38 °C.


50-metrový plavecký bazén je ideálne miesto pre vášnivých športovcov a plavecké sústredenia. Spoznajte aj plavecké centrum pre vášnivých športovcov. AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50-metrovým plaveckým bazénom. Je vhodné pre ľudí, ktorí milujú plávanie. S teplotou vody 26-28 °C, hĺbkou od 1,2 m do 1,8 m a ôsmimi dráhami je ideálnym miestom na športovú regeneráciu.


Pozrite si video o AquaCIty Poprad
Ukončené

Cena od: 10,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky