Bubbleland - osviežujúce exotické ovocné a mliečne nápoje / Bratislava - Staré Mesto
Bubbleland - osviežujúce exotické ovocné a mliečne nápoje / Bratislava - Staré Mesto Bubbleland - osviežujúce exotické ovocné a mliečne nápoje / Bratislava - Staré Mesto

Bubbleland - osviežujúce exotické ovocné a mliečne nápoje

Bratislava - Staré Mesto

Drink, snack, osvieženie, zábava, fantázia a exotika v jednom. Pestrá paleta chladených ovocných a mliečnych nápojov v Starom Meste na Obchodnej ulici.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

  • Pestrá paleta ovocných a mliečnych čajov
  • Namiešajte si ovocnú príchuť a toping podľa Vášho výberu
  • Pri kúpe troch 0,7 litrových nápojov štvrtý 0,3 l nápoj grátis!
  • Bubble tea bar nájdete v Starom Meste na Obchodnej 32

Kupón zahŕňa:

  • 0,7 litrový nápoj za 1,69 €
alebo
  • 0,5 litrový nápoj za 1,49 €
Pri kúpe troch 0,7 litrových nápojov ďalší 0,3 l nápoj grátis!

Ako využiť kupón

  • Platnosť kupónu je od do 31.8.2014
  • Bez rezervácie, kupón je potrebné priniesť so sebou do zariadenia
  • Počet kupónov na osobu je neobmedzený
  • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónuKontakt

BUBBLELAND

Obchodná 54

811 06 Bratislava

Smoke Different SK s. r. o.Facebook

BUBBLELAND

Obchodná 54, 811 06 Bratislava

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Bubble tea, to je pestrá paleta ovocných a mliečnych čajov, ktoré si môžete namiešať s množstvom príchutí!Chceš ochutnať bubble tea, ale nevieš ako na to? Najskôr si vyberáš z dvoch základných čajov, z ktorých sa bude tvoj bubble tea pripravovať. Máš chuť na klasický silný čierny čaj? Potom tu pre teba máme kvalitný black oolong tea. Pokiaľ dáváš prednosť niečomu jemnejšiemu, tak si zvoľ zelený čaj - green jasmine tea. Ďalej si musíš premyslieť, na aký typ drinku si momentálne naladený. Na ľadový fresh bubble tea s jedinečnou sviežou chuťou exotického ovocia, dokonale našľahaný mliečny čaj alebo milky bubble tea, poprípade na extra zmrznutý frozen bubble tea plný ľadovej drti a kúskov ovocia. A to sme iba na začiatku...
Teraz musí v rozhodovaní zabojovať tvoj mlsný jazýček, vyberáš si totiž príchuť tvojho bubble tea. Od klasického citrónu, po obľúbenú jahodu až k exotickému liči. Ponuka je naozaj široká, chvíľu ti bude trvať než ochutnáš všetky!A ideme do finále! Na rade je topping, to znamená niečo ako čerešnička na torte. Rôznofarebné tapioca - klasika pro bubble tea, praskajúce pob boba - ovocné guličky plné šťavičky, bláznivé želé alebo puding.

Tradá! Je tu iba tvoj originálny bubble tea! :)Vďaka dokonale tesniacemu kelímku si môžete svoj Bubble tea vychutnať aj na cestách, v práci, alebo si ho jednoducho doniesť až domov. Bubble tea je drink pre každú príležitosť!Sledujte ďalšie výhody pre verných zákazníkov! 

www.facebook.com/bubblemania.sk


Ukončené

Cena od: 1,49 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky