Pobyt v útulnej izbe rodinného penziónu VeLa s polpenziou a privátnym wellness

Penzión VeLa – Malý Slavkov, Kežmarok - Malý Slavkov Penzión VeLa – Malý Slavkov, Kežmarok - Malý Slavkov (mapa)

Cena od 169,00 € Kúpiť od 169,00 €

od 169,00 €

Až 33 % zľava Bežná cena: 248 - 553,00 €

Nákupom získate minimálne 169 bodov

Dlhá platnosť

Ráno sýte raňajky, doobeda prechádzka Chodníkom korunami stromov alebo čvachtanie sa v Aquaparku Vrbov a pred chutnou večerou v štýle slovenskej kuchyne ešte privátny relax vo wellness so saunou a jacuzzi priamo v penzióne. To všetko na vás čaká v skvelom rodinnom penzióne VeLa s príjemnou atmosférou a službami.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 655 779 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Pokojné prírodné prostredie Podtatranskej kotliny

Pokojné prírodné prostredie Podtatranskej kotliny

Polpenzia v štýle tradičnej slovenskej kuchyne v cene

Polpenzia v štýle tradičnej slovenskej kuchyne v cene

Príjemná rodinná atmosféra 

Príjemná rodinná atmosféra 

V penzióne sa nachádza aj privátne wellness so saunou a jacuzzi

V penzióne sa nachádza aj privátne wellness so saunou a jacuzzi

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
169,00 €

3 noci
249,00 €

4 noci
329,00 €

2 noci
189,00 €

3 noci
269,00 €

4 noci
349,00 €

2 noci
239,00 €

3 noci
338,00 €

4 noci
437,00 €

2 noci
199,00 €

3 noci
279,00 €

4 noci
359,00 €

2 noci
219,00 €

3 noci
299,00 €

4 noci
379,00 €

2 noci
259,00 €

3 noci
358,00 €

4 noci
457,00 €

Nákupom získate minimálne 169 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Penzión VeLa – Malý Slavkov má pre vás ešte aj túto ponuku

Penzión VeLa – Malý Slavkov

Ubytovanie v rodinnom penzióne VeLa

Rodinný penzión VeLa ponúka možnosť ubytovania v štyroch útulne zariadených 2-lôžkových izbách či piatich väčších apartmánoch. Všetky zariadenia sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením, pohodlným nábytkom, televízorom so satelitným príjmom a bezplatným bezdrôtovým pripojením k internetu. V prípade pobytu s dieťaťom vám bude bezplatne poskytnutá detská postieľka. 

Apartmány majú navyše obývaciu miestnosť s rozkladacou pohovkou a kuchynský kút s kompletným vybavením. Zariadenie je tak vhodné nie len pre jednotlivcov či páry, ale aj rodiny s deťmi či uzavretú spoločnosť. 

Ponuku s apartmánmi si môžete pozrieť TU.

Izby na výber

Izba Jablonka (2+1)

1x manželská posteľ, 1x jednolôžková posteľ

 

Izba Snežienka (2+0)

1x manželská posteľ

 

Izba Ruža (2+1)

1x manželská posteľ, 1x rozkladacia pohovka. Vlastná kúpeľňa je mimo izbu, naproti cez chodbu.

Izba Gerbera (2+1)

1x manželská posteľ, 1x rozkladacia pohovka. Vlastná kúpeľňa je mimo izbu, naproti cez chodbu.

Polpenzia v štýle tradičnej slovenskej kuchyne

V cene pobytu je zahrnutá aj polpenzia podávaná v útulných priestoroch reštaurácie VeLa. Tešiť sa môžete na tradičné slovenské špeciality ako od babičky. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov alebo menu a večera formou výberu z menu.

 

Privátne wellness priamo v penzióne

Domáce wellness, ktoré je k dispozícii priamo v penzióne, vám ponúka príležitosť na relax a oddych po turistike, cyklistike, prechádzke či iných príjemných aktivitách. Súčasťou wellness je vírivka a sauna. Aby si každý návštevník mohol dopriať súkromie, do wellness sa vstupuje v 60 minútových intervaloch od 15.00 – 21.00 hod. Aby vám bolo možné čo najlepšie vyhovieť, odporúčame nahlásiť záujem o návštevu wellness vopred.

Aktivity v okolí

Kežmarský hrad

Jednou z významných kultúrno – historických pamiatok Podtatranskej kotliny je Kežmarský zámok, nazývaný tiež aj Kežmarský mestský hrad . Je jediným komplexne zachovaným hradným areálom na Spiši. Táto dominanta mesta Kežmarok leží pod Zámockým kopcom v okrajovej časti historického centra a je súčasťou mestskej pamiatkovej rezervácie.

Kežmarský hrad oficiálne odštartoval letnú turistickú sezónu: Čo bude  súčasťou programu otvorenia? | Nový Čas

V hradnom areáli sídli aj Múzeum bytovej kultúry. Ide o pôvodný goticko-renesančný meštiansky dom, kde je od roku 1994 otvorená expozícia, ktorá obsahuje vývoj nábytku z obdobia 17. – 20. stor.

Royal Valley Golf Club

V Malom Slavkove pri Kežmarku pod Vysokými Tatrami sa nachádza nové golfové ihrisko, ktoré sa skladá z 9 jamkového ihriska s veľkorysými odpaliskami, golfovej recepcie, čiastočne krytého driving range, putting a chipping greenu a reštaurácie. Druhá etapa rozvoja tohto moderného golfového areálu zahŕňa plány na rozšírenie o ďalších 12 jamiek a výstavbu golfovej akadémie.

Ihrisko bolo koncipované s myšlienkou osloviť širokú golfovú aj negolfovú verejnosť. V priebehu rozvoja sa kladie dôraz na to, aby ihrisko bolo prívetivé pre rôzne úrovne golfistov, čo prispeje k celkovému rozvoju golfu v tejto oblasti. Kvalita ihriska a poskytovaného servisu majú zásadný význam, a preto je na vysokej úrovni údržba ihriska a servis pre všetkých návštevníkov areálu.

Cieľom je dosiahnuť vytvorenie plnohodnotného 18-jamkového majstrovského ihriska. Royal Valley Golf Club poskytuje nádherný výhľad na štíty Vysokých Tatier, ktorý si zahráči zamilujú. Okrem toho ponúka 360 stupňový výhľad na okolité obce, čo pridáva k neopakovateľnému zážitku. Príďte si užiť hru na prvotriednom greene a zažite nevídané výhľady, ktoré na Slovensku nemajú obdoby.

Vodné radovánky v Thermal Park Vrbov

Toto celoročne otvorené kúpalisko pod Tatrami je rajom pre všetkých nadšencov a milovníkov oddychu. Geotermálna voda vo Vrbove je vďaka svojmu zloženiu veľkou vzácnosťou. Geotermálna voda ječerpaná z dvoch vrtov – jeden z hĺbky 1 742 m a druhý z 2 502 m.

Thermal park Vrbov v zime | Severovýchod.sk

V rámci areálu je pre návštevníkov pripravených 10 bazénov, z toho 4 sú určené pre deti. V zime je otvorená približne polovica z nich s geotermálnou aj čírou vodou. Teplota vody sa pohybuje od 26 °C do 38 °C. Dva sedacie bazény, prieplavový bazén s masážnymi tryskami, plavecký bazén či rekreačný bazén dokonalo vyplnia Váš čas počas dňa aj večera. Pre maximálnu zábavu detí je prichystaný tobogan a mini dinopark so šmýkačkami.

Chodník korunami stromov

Chodník korunami stromov sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Bachledovej doliny. Trasa o dĺžke viac ako 600 m Vás prevedie druhovo pestrým lesom, kde na Vás čakajú rôzne prekvapenia a poučenia. Maximálna výška chodníka nad zemou je 24 metrov a očarí Vás i výhľad z 32 metrov vysokej veže, vďaka ktorému budete mať ako na dlani štíty Belianskych Tatier, unikátnu scenériu Pienin i malebné Zamagurie.

Chodník korunami stromov Bachledka. Kadiaľ a za koľko | LepšíDeň.sk

Súčasťou chodníka sú informačné tabule, z ktorých sa dozviete zaujímavé informácie o faune, flóre a živote miestnych lesov, ich ochrane i ničivej sile počasia.

Belianske Tatry

Belianske Tatry ležia na samom východnom okraji Tatier. Na rozdiel od zvyšku pohoria ich tvoria predovšetkým belostné vápencové a bridlicové skaly na jednej strane a svieže zelené lúky na strane druhej. Ide o kráľovstvo kamzíkov a vzácnych horských kvetov. Nachádzajú sa tu početné krasové javy, napríklad Belianska jaskyňa. Vďaka tomu, že je celá oblasť prísne chránenou národnou prírodnou rezerváciou s obmedzeným prístupom pre turistov, uchovala si miestna krajina svoj neporušený ráz i prírodu. Najvyššími vrcholmi sú Havran (2 152 m n.m.) a Ždiarske vidlá (2 141 m n.m.)

Kontakt

Penzión VeLa – Malý Slavkov

Penzión VeLa – Malý Slavkov

Lúčna 50
060 01 Malý Slavkov
Slovensko
+421 907 942 098, +421 917 324 244

Check in: od 14:00 do 16:00 hod.
Check out: do 10:00 hod.

ludosvocak@gmail.com
www.velaslavkov.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 3 km Kežmarský Hrad približne 3 km Kaštieľ Strážky približne 6 km Thermal Park Vrbov približne 7 km Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica približne 8 km

Ski Museum približne 8 km Aquacity Poprad približne 10 km Belianska jaskyňa približne 11 km Tricklandia približne 12 km Sánkovanie z Hrebienka približne 12 km Vodopády studeného potoka približne 12 km Bilíkova chata približne 12 km Chata Plesnivec približne 13 km Rainerova chata približne 13 km Obrovský vodopád približne 13 km Aquaspa Gánovce približne 13 km Zamkovského chata približne 13 km Chata pri Zelenom plese približne 14 km Zelené pleso približne 14 km Téryho chata približne 14 km Zbojnícka chata približne 16 km Múzeum Ždiarsky dom približne 17 km Batizovské pleso približne 19 km Suchá Belá približne 19 km Levoča približne 20 km Bielovodská dolina približne 22 km Kláštorisko približne 22 km Chata pod Rysmi približne 22 km Tomášovský výhľad približne 22 km Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 22 km Symbolický cintorín pri Popradskom plese približne 22 km Kúpele Vyšné Ružbachy približne 22 km Popradské pleso približne 22 km Travertínový kráter približne 22 km Lovecký zámoček Hohenlohe približne 23 km Štrbské pleso približne 24 km Pleso Morskie Oko približne 24 km Mickiewiczove vodopády približne 24 km Veľké Hincovo pleso približne 24 km Osturňa približne 25 km Vodopád Skok približne 25 km Múzeum Spiša približne 25 km Najvyššia kostolná veža Slovenska približne 25 km Nestville Park približne 26 km Capie pleso približne 26 km Stredoveká osada Šoldov približne 26 km Národný park Slovenský raj približne 26 km ZOO Spišská Nová Ves približne 27 km Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely približne 28 km Kriváň približne 28 km Travertínová kopa Sivá brada približne 29 km Geravy približne 29 km Červený kláštor približne 29 km Splav Dunajca približne 29 km Termy Bukovina približne 30 km Stratenský kaňon približne 30 km Skanzen Stará Ľubovňa približne 30 km Hrad Stará Ľubovňa približne 30 km Spišská Kapitula približne 30 km Jarabinský prielom približne 30 km Dobšinská ľadová jaskyňa približne 31 km Palcmanská maša približne 31 km Važecká jaskyňa približne 31 km Spišský Hrad približne 32 km Hrad Niedzica približne 32 km Kasprov vrch približne 32 km Tatranský národný park približne 32 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 33 km Hrad Czorsztyn približne 33 km Kráľova Hoľa približne 34 km Chmarošský viadukt približne 34 km Tunel Kornela Stodolu približne 34 km Snowlandia - Ľadové bludisko približne 35 km Sarnia Skała približne 35 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 35 km Vodopád Siklawica približne 36 km Ulica Krupówki približne 36 km Hrad Plaveč približne 36 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 36 km Kríž na vrchole Giewontu približne 36 km Zakopané približne 36 km Meandre Hrona približne 37 km Vodopád pod Orlovou približne 37 km Šumiac - múzeum zvonov približne 38 km Gubałówka približne 39 km Bystrá približne 40 km Dolina Kościeliska približne 41 km Jaskyňa Zlá diera približne 41 km Pribylina približne 43 km Záhrady zmyslov približne 43 km Rekreačné stredisko Zapopradzie približne 43 km Hrad v Muszyne približne 44 km Biblické záhrady približne 45 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 45 km Minčol (Čergov) približne 45 km Trhy v Nowom Targu približne 46 km Vrch Skalisko približne 46 km Ostrý Roháč približne 46 km Krynica-Zdrój približne 46 km Juráňova dolina približne 46 km Roháčske plesá približne 47 km Hrad Muráň približne 48 km Kostol sv. Jakuba mladšieho približne 48 km Kaplnka Bulandy približne 49 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 49 km Hrádocké arborétum približne 49 km Aquapark Oravice približne 50 km Kaštieľ Betliar približne 50 km Medvedia štôlňa približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať