Sushi set selection pre dvoch v reštaurácii Hotela Mama's ****

Mama´s Panasian restaurant, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Sushi set selection pre dvoch v reštaurácii Hotela Mama's ****

Mama´s Panasian restaurant, Bratislava – Staré Mesto Mama´s Panasian restaurant, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

Ukončené 20,00 €

20,00 €

Až 50 % zľava Bežná cena: 40,00 €

Sushi v reštaurácii Hotela Mama's **** nie je nikdy rovnaké. Zaujímavé kombinácie chutí dopĺňajú pestré farby a celý tanier vyzerá ako jedno umelecké dielo. Panázijská kuchyňa sa vyznačuje absolútnou čerstvosťou surovín a aj preto je to jedna z najchutnejších a najzdravších kuchýň na svete. Doprajte si ju aj vy a strávte príjemný večer v exkluzívnom prostredí.

8,4

Veľmi dobré hodnotenie

38 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Gurmánska lahôdka v 4* hoteli Mama´s

Gurmánska lahôdka v 4* hoteli Mama´s

Kuchári vyškolení majstrami z Japonska

Kuchári vyškolení majstrami z Japonska

Vynikajúce hodnotenia

Vynikajúce hodnotenia

Pripravené z čerstvých surovín

Pripravené z čerstvých surovín

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Mama´s Panasian restaurant

Kto by odolal lahodnému sushi, ktoré bolo navyše zostavené z výberových surovín? Pozvite niekoho, na kom vám záleží na večeru do špičkovej sushi reštaurácie v 4* hoteli Mama's a užite si vynikajúce sushi menu.

Sushi bar v hoteli Mama's sa nachádza na Chorvátskej ulici v tesnej blízkosti Justičného paláca. Ponúka najlepšie sushi v Bratislave, ktoré pripravujú kuchári vyškolení sushi majstrami priamo z Japonska. 

Sushi bar Mama's

Ochutnajte dotyk japonskej kuchyne v srdci Bratislavy. Sushi bar Mama´s ponúka vybrané špeciality japonskej kuchyne. Sushi je tradičné japonské jedlo s tisícročnou históriou, pripravované najmä z rýb, ale aj z plodov mora, teda z kreviet, sépií, chobotníc či z rôznych druhov mušlí. Vďaka prvotriednym surovinám a dôslednej príprave si tak môžete vychutnať delikatesy tradičnej japonskej kuchyne. 

Hotel Mama´s si dáva záležať na tom, aby svojim klientom popri nadštandardných hotelových službách poskytoval aj prvotriedne menu. Dôkazom toho je neustála snaha o skvalitňovanie prípravy pravého japonského sushi. Obľúbený sushi bar, ktorý často vyhľadávajú aj nehoteloví hostia, prednedávnom privítal vzácnu návštevu priamo z Japonska. Sushi majster Juki je ozajstným odborníkom vo svojom odbore a o svoje dlhoročné skúsenosti sa prišiel podeliť s kuchármi z reštaurácie Mama's. Školenie spočívalo najmä v technike krájania rýb, varenia ryže a zdobenia týchto delikates. Juki našim sushi majstrom dokonca prezradil svoj osvedčený rodinný recept na prípravu domácej sójovej omáčky nikiri. Príďte sa presvedčiť o pravom umení prípravy tradičného japonského pokrmu! Naservírujeme vám to najlepšie sushi.

Hotel Mama's

Mama's Design & Boutique Hotel**** je komfortný hotel, ktorý sa nachádza v tichej rezidenčnej štvrti, v širšom centre mesta. V tomto hoteli s príjemnou, rodinnou atmosférou nájdete 15 luxusne zariadených izieb s dôrazom na moderný dizajn. V izbách sa nachádza nadštandardne vybavený minibar, 37-palcová plazmová TV a bezplatný, neobmedzený prístup na Internet. Hoteloví hostia si môžu oddýchnuť vo wellness centre a v letných mesiacoch aj na strešnej terase s jacuzzi a s posedením. 

Kontakt

Mama´s Panasian restaurant

Mama´s Panasian restaurant

Chorvátska 2
811 08 Bratislava
Slovensko

Pondelok - Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota - Nedeľa: zatvorené

recepcia@hotelmamas.sk
www.hotelmamas.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka približne 1 km Prezidentský palác približne 1 km Michalská brána približne 1 km Prírodovedné múzeum približne 1 km Maximiliánova fontána približne 1 km

Múzeum dopravy približne 1 km Slovenská národná galéria približne 2 km Dóm sv. Martina približne 2 km Bibiana približne 2 km Slavín približne 2 km Galéria MULTIUM približne 2 km Bratislavský Hrad približne 2 km Sad Janka Kráľa približne 2 km UFO Bratislava približne 2 km Kuchajda približne 2 km Horský park približne 3 km Bratislavská ZOO približne 4 km Botanická záhrada Bratislava približne 4 km Lanoland približne 4 km Bobová dráha - Koliba približne 4 km Lanovka na Kamzík približne 4 km Bunker B-S 4 Lány približne 5 km Železná studnička približne 5 km Zlaté Piesky približne 6 km Ranč Lieskovec približne 8 km Zjazd na horských trojkolkách približne 8 km Hrad Devín približne 11 km Kaštieľ Rusovce približne 11 km Rusovský park približne 11 km Dračí hrádok približne 12 km Petržalská hrádza približne 12 km Sandberg približne 12 km Hrad Biely Kameň približne 13 km Hrad Pajštún približne 14 km Múzeum moderného umenia Danubiana približne 15 km Limbašská vyvieračka približne 16 km Biofarma Príroda Salaš Stupava približne 18 km Abeland - gazdovská dedinka približne 19 km Vodná nádrž Lozorno približne 20 km X-BIONIC SPHERE približne 20 km Senec - Senecké jazerá približne 22 km Pezinská baba približne 23 km Aquapark Senec približne 23 km Oáza Sibírskeho Tigra približne 24 km Modra približne 25 km Kráľová pri Senci (Sky Taxi) približne 26 km Bobria hrádza / Náučný chodník približne 28 km Vodný mlyn Jelka približne 29 km Múzeum včelárstva približne 29 km Hrad Červený kameň približne 31 km Kaštieľ v Budmericiach približne 31 km Orechová potôň (SLOVAKIA RING) približne 35 km Kúpalisko Kamenný mlyn približne 40 km Plavecký hrad približne 40 km Plavecká jaskyňa približne 40 km Thermalpark Dunajská Streda približne 40 km Termálne kúpalisko Vincov les približne 41 km Kostol sv. Heleny približne 42 km Malá synagóga v Trnave približne 43 km Relax Aqua & Spa približne 43 km Šranecké piesky približne 44 km Jaskyňa Driny približne 44 km Dunajské mlyny približne 45 km Vlastivedné múzeum Galanta približne 45 km Záruby približne 45 km Renesančný kaštieľ v Galante približne 45 km Smolenický zámok približne 46 km Kaštieľ Dolná Krupá približne 48 km Relaxačné centrum Horné Saliby približne 49 km Kúpalisko Retro Thermal približne 49 km

Mohlo by Vás zaujímať