Pobyt v dizajnovom hoteli Múza s originálnymi dielami Andyho Warhola blízko centra mesta a letiska

Hotel Múza***, Košice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Pobyt v dizajnovom hoteli Múza s originálnymi dielami Andyho Warhola blízko centra mesta a letiska

Hotel Múza***, Košice Hotel Múza***, Košice (mapa)

Ukončené od 99,00 €

od 99,00 €

Až 22 % zľava Bežná cena: 110 - 231,00 €

Novopostavený designový Hotel Múza je vlastne netradičná galéria viacerých múz umenia - filmovej, výtvarnej a hudobnej. Každej z týchto múz je venované jedno podlažie. Zvláštnosťou hotela je, že izby nemajú označenie podľa čísel, ale podľa umeleckých osobností (napr. Greta Garbo, Andy Warhol a pod.). Pýchou hotela je súkromná galéria s originálnymi dielami Andyho Warhola - Mihalgallery.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 643 470 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Súčasťou hotela je súkromná galéria s 21 originálmi od slávneho Andyho Warhola

Súčasťou hotela je súkromná galéria s 21 originálmi od slávneho Andyho Warhola

Najbližší obchod s potravinami a supermarket sú od hotela vzdialené 200 metrov

Najbližší obchod s potravinami a supermarket sú od hotela vzdialené 200 metrov

Pripojenie je pre hostí bezplatné v priestoroch celého hotela

Pripojenie je pre hostí bezplatné v priestoroch celého hotela

Parkovanie je zabezpečené priamo pred hotelom

Parkovanie je zabezpečené priamo pred hotelom

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Múza***

  • vlastná strava vlastná strava
  • raňajky raňajky
  • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
  • 1 prístelka 1 prístelka

Umenie a oddych na jednom mieste

Jediný umelecky ladený hotel na Slovensku s galériou originálov od Andyho Warhola sa snaží ponúknuť na slovenskom trhu niečo špeciálne.

Izby

Jednolôžková izba

Izba Superior je ideálna voľba pre obchodných cestujúcich, účastníkov recepcií, kongresov a zástupcov firiem. Plne uspokojí klienta, ktorý ocení komfort i svetlý priestor v modernom, neokázalom štýle.

Dvojlôžková izba

Dvojlôžková izba je určená pre páry, ktoré hľadajú moderné prostredie a vysoký komfort. Fotografie s motívmi pop artu navodia tú správnu atmosféru v izbe.

V oboch izbách je vám k dispozícii LCD, kožená sedačka, podlahové kúrenie a chladnička s alkoholickými i nealkoholickými nápojmi.

Postele sú vyrobené z masívneho dreva a sú vybavené špeciálnymi ortopedickými a hypoalergénnymi matracmi. Kúpeľňa je vybavená kvalitnými sprchovacími kútmi Artneger s možnosťou sedenia, príslušenstvom značky Grohe, sušičom vlasov a elektricky vyhrievanou podlahou (DEVI).

Pýchou hotela je súkromná galéria mihal gallery s originálnymi dielami Andyho Warhola. Galéria slúži aj ako exkluzívny apartmán pre významných hostí.

Mihal Gallery - galéria v hoteli Múza

Je jedinečným projektom, ktorý sa snaží zaujímavou formou priblížiť život a tvorbu svetoznámeho umelca Andyho Warhola. Medzi 25 dielami je unikátna Marilyn Monroe. Ide o nepublikované dielo, ktoré vyrobil Warhol ešte ručne. Je výnimočná aj tým, že sa odlišuje od klasických dobre známych popartových vyhotovení svetoznámej herečky a je v unikátnom ráme zo začiatku 60-tych rokov. Je to najvzácnejší obraz Marilyn Monroe od Andyho Warhola na Slovensku. K zbierke obrazov sa návštevník dostane po originálne riešených sklenených schodoch, v ktorých sú vkusne zasadené „vizuály“ Warholových diel. Jedinečnosť galérie v hoteli podčiarkuje prítomnosť samotného Andyho Warhola v podobe sochy v životnej veľkosti, ležérne sediacej na zväčšenine konzervy od Cambellovej polievky. Andyho podobizeň víta návštevníkov aj v exteriéri galérie v hoteli. Záujemcovia môžu podrobnejšie informácie o živote a diele Andyho Warhola čerpať z katalógov, k dispozícii im sú tiež audiovizuálne projekty premietané na veľkoplošnej obrazovke priamo v galérii.

Galéria popri svojej galerijnej činnosti ponúka aj poradenstvo pre záujemcov o investovanie do moderného umenia. V prípade záujmu o investície alebo nákup diel (aj priamo z galérie) nás prosím kontaktujte.

Nájdete ho  v blízkosti OC Cassovia, na polceste medzi centrom mesta a košickým letiskom.

Kontakt

Hotel Múza***

Hotel Múza***

Pri prachárni 5
04011 Košice
Slovensko
+421 915 75 75 70

muza@hotelmuza.sk
www.hotelmuza.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Kúpalisko Triton približne 800 m Dóm sv. Alžbety približne 2 km Miklušova väznica približne 3 km Slovenské technické múzeum približne 3 km Východoslovenské múzeum približne 3 km

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika približne 4 km Detská železnica Košice približne 6 km Vyhliadková veža Hradová približne 7 km Bobová dráha Košice - Kavečany približne 10 km Zoologická záhrada Košice približne 10 km Vyhliadková veža Čerešenka približne 14 km Hrad Slanec približne 18 km Veľká Ružínska jaskyňa približne 18 km Antonova jaskyňa približne 18 km Hatinská jaskyňa približne 19 km Gejzír v Herľanoch približne 20 km Jasovská jaskyňa približne 20 km Múzeum vína približne 21 km Vodná nádrž Ružín približne 21 km Hámre v Medzeve približne 26 km Opálové bane približne 28 km Kamenný most cez Hnilec približne 28 km Turniansky hrad približne 29 km Rozhľadňa na Kloptani približne 30 km Solivar v Prešove približne 31 km Zbojnícky hrad približne 31 km Kúpalisko Plaza Beach približne 31 km Zámutovské skaly približne 32 km Hrad Šebeš približne 34 km Kaštieľ Trebišov / Vlastivedné múzeum približne 35 km Kláštor Trebišov približne 36 km Parný rušeň - Mlinská džurka približne 39 km Zrúcaniny stredovekého opevneného kostola v Lúčke približne 39 km Zrúcanina Hradu Veľký Šariš približne 40 km Kapušiansky hrad približne 40 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 41 km Hrad Čičava približne 43 km Vyhliadková veža Tokaj približne 43 km Jaskyňa Zlá diera približne 47 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 47 km Národný park Slovenský kras približne 48 km Hrad Krásna Hôrka približne 48 km Veľká Domaša približne 48 km Hrad Brekov približne 48 km Spišský Hrad približne 49 km Najnižšie položené miesto Slovenska približne 49 km Krásnohorská jaskyňa približne 49 km Vrch Skalisko približne 50 km Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať