Hotel Múza je jediný umelecky ladený hotel na Slovensku s galériou originálov od Andyho Warhola. Pýchou hotela je súkromná galéria mihal gallery s originálnymi dielami Andyho Warhola. Galéria slúži aj ako exkluzívny apartmán pre významných hostí. Mihal Gallery - galéria v hoteli Múza je jedinečným projektom, ktorý sa snaží...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Hotel Múza

Hotel Múza je jediný umelecky ladený hotel na Slovensku s galériou originálov od Andyho Warhola. Pýchou hotela je súkromná galéria mihal gallery s originálnymi dielami Andyho Warhola. Galéria slúži aj ako exkluzívny apartmán pre významných hostí. Mihal Gallery - galéria v hoteli Múza je jedinečným projektom, ktorý sa snaží zaujímavou formou priblížiť život a tvorbu svetoznámeho umelca Andyho Warhola. Medzi 25 dielami je unikátna Marilyn Monroe. Ide o nepublikované dielo, ktoré vyrobil Warhol ešte ručne. Galéria popri svojej galerijnej činnosti ponúka aj poradenstvo pre záujemcov o investovanie do moderného umenia. Hotel sa nachádza v blízkosti OC Cassovia, na polceste medzi centrom mesta a košickým letiskom.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 079 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Hotel Múza

Pri prachárni 5
04001 Košice

muza@hotelmuza.sk
http://www.hotelmuza.sk

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem

Bezpečný nákup

Na ZľavaDňa máte na výber z 8 bezpečných spôsobov platieb

Odstúpenie od kúpy kupónu

Do 14 dní môžete odstúpiť od kúpy kupónov a vrátime vám plnú sumu

Zákaznícky servis

Stará sa o vás jeden z najlepších zákazníckych servisov na Slovensku

2 milióny zákazníkov

Doteraz sme zážitkami potešili vyše 2 milióny spokojných zákazníkov