Vstup do vodného parku Bešeňová: Všetkých 9 vnútorných a vonkajších bazénov aj tobogany

Bešeňová – Termálne srdce Liptova, Bešeňová

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vstup do vodného parku Bešeňová: Všetkých 9 vnútorných a vonkajších bazénov aj tobogany

LokalitaBešeňová – Termálne srdce Liptova, Bešeňová (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 25.6.2021 podľa dostupnosti.

V termálnom srdci Liptova - vo vodnom parku Bešeňová si letnú pohodu užijete kedykoľvek. Ako pri mori sa budete cítiť v bazéne s umelými vlnami a na starosti všedných dní zabudnete pri bláznení sa na toboganovej veži. Kúpte si výhodný kupón do vychýreného vodného parku aj pre deti od 6 rokov.

Bešeňová

Vodný park Bešeňová je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Oddychujte počas celého roka v 4 termálnych a 5 vnútorných bazénoch, kde vám ani počasie neprekazí plány a doprajete si zaslúžený relax, aj keby vonku pršalo. Všetky bazény nájdete TU.

V Átriu - vnútornej oddychovej zóne plnej relaxu, lehátok a živých rastlín nájdete pokojné miesta, kde vás nikto nebude rušiť.

Osvieženie v termálnej vode a lahodné miešané drinky nájdu návštevníci v prevádzke vodného baru COSMOPOLITAN. Vodný bar ponúka rôzne relaxačné atrakcie - v bazéne sa nachádza rozmanitý výber masážnych trysiek na rôzne partie tela a okrem iného aj relaxačné masážne ležadlá.

Stan zábavy

V celoročne otvorenom Stane zábavy nájdete 30 m vysokú toboganovú vežu s panoramatickou vyhliadkou a so 6 toboganmi, s celkovou dĺžkou viac ako 1 km, vrátane najdlhšieho toboganu na Slovensku. V tejto časti je i bazén s vlnami a detský atrakčný bazén s vodným hradom. Pre tých najmenších je k dispozícii aj zábavný hrad. Celoročne otvorené tobogany nájdete TU.

Jedinečný zážitok a neopakovateľnú atmosféru mora a morského príboja ponúka bazén s umelým vlnobitím. Všetky deti si užijú zábavu v novom detskom atrakčnom bazéne s vodnými atrakciami, šmýkačkami, mini-toboganmi, vodnými delami a striekačkami.

Exkluzívny saunový svet

Harmónia predstavuje obrovský a jedinečný svet relaxu, vôní a zážitkov pre všetkých návštevníkov, každý deň. Novinkou v saunovom svete je wellness bar so širokou ponukou osviežujúcich nápojov, tichá zóna a ochladzovací bazén vo vonkajšej záhrade. Spojenie 4 živlov života - voda, vzduch, oheň a zem - vám v saunovom svete zaručí dokonalý relax pre telo, dušu a myseľ.
 
 
Príjemným oživením sú denné saunové rituály. Pripravuje ich skúsený saunamaster pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Blahodarná geotermálna voda s teplotou 36 – 40 °C
  Blahodarná geotermálna voda s teplotou 36 – 40 °C
 • Vstup do všetkých 9 celoročne otvorených bazénov
  Vstup do všetkých 9 celoročne otvorených bazénov
 • Bazén s umelými vlnami, detský bazén s atrakciami
  Bazén s umelými vlnami, detský bazén s atrakciami
 • Deti do 6 rokov majú vstup zdarma
  Deti do 6 rokov majú vstup zdarma
 • Možnosť dokúpiť si SAUNA TICKET (50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun)
  Možnosť dokúpiť si SAUNA TICKET (50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun)

Ukončené
od 18,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 600 520 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Bešeňová – Termálne srdce Liptova

Bešeňová – Termálne srdce Liptova

Bešeňová 136
03483 Bešeňová
+421 917 998 844

info@besenova.com
www.besenova.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

100
m
Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

800
m
Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

3
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

3
km
Marina Liptov

Marina Liptov

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

4
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

5
km
Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

7
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

8
km
Prosiecka dolina

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

9
km
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

9
km
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

9
km
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

10
km
Veľký Choč

Veľký Choč

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

Mohlo by sa vám páčiť