Veľké balenie TyKokosiek bez lepku a laktózy, vyrobených u nás doma – na Slovensku

Varila kašičku, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(9 hodnotení)

Veľké balenie TyKokosiek bez lepku a laktózy, vyrobených u nás doma – na Slovensku

LokalitaVarila kašičku, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 7.9.2020 do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

No TyKokos! Presne toto si poviete, keď ochutnáte kokosky od Varila kašičku. Úplne nová chuť kokosiek pečených z čistéko filipínskeho kokosu a indonézskeho kokosového cukru. Navyše sú bez lepku, bez laktózy a konzervantov, vyrobené u nás doma na Slovensku. A vhodné aj pre vegánov!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Bez lepku, laktózy a bez konzervantov
  Bez lepku, laktózy a bez konzervantov
 • TyKokosky sú vegánske
  TyKokosky sú vegánske
 • Chrumkavé a plné kokosu
  Chrumkavé a plné kokosu
 • Balenie, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou
  Balenie, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou
 • Doručenie do 5 dní
  Doručenie do 5 dní

Ukončené
od 9,90 €

Bežná cena: 12 - 30,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

9 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

10

Spokojnosť, odporúčam

Ema, 6. júla 2019

Hodnotil ponuku Sladká kaša s 5 ingredienciami


9,8

Super ranajky ????????✌️Velky vyber ingrediencii a moja topka pre mna biela cokolada ????

Zákazník ZľavaDňa, 17. júla 2019

Hodnotil ponuku Sladká kaša s 5 ingredienciami

Kontakt

Varila kašičku

Varila kašičku

Rožňavska 1/A (Fresh market )
831 04 Bratislava
+421 940 288 293

info@varilakasicku.sk
www.varilakasicku.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

800
m
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

3
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

4
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

4
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

4
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

4
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

4
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

4
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

4
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

5
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Mohlo by sa vám páčiť