9,6

Vynikajúce hodnotenie
(14 hodnotení)

Kačacie a husacie hody od uja Jajcaya z Grobu v Petržalke + donáška alebo osobný odber

Predáva sa rýchlo

LokalitaModrá koliba, Bratislava - Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.1.2021 podľa dostupnosti.

Za bývalého režimu súkromné podnikanie nebolo možné, no napriek tomu v Slovenskom Grobe existovalo. Rodiny s tradíciou pečenia kačíc a husí pozývali milovníkov slávnych hodov priamo k sebe domov. Kačacinu či husacinu od uja Jajcaya, ktorá vám podľa prastarej rodinnej receptúry pripraví slávnu pochúťku Slovenského Grobu, si teraz môžete vychutnať aj u vás doma alebo v Modrej Kolibe v Petržalke.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dovoz v cene vybraného kupónu
  Dovoz v cene vybraného kupónu
 • Možná konzumácia aj v Modrej Kolibe v Petržalke
  Možná konzumácia aj v Modrej Kolibe v Petržalke
 • Slávna husacina a kačacina z Grobu
  Slávna husacina a kačacina z Grobu
 • Určené pre 6 ľudí
  Určené pre 6 ľudí
 • Podľa prastarej receptúry
  Podľa prastarej receptúry

od 7,50 €

Bežná cena: 17,50 - 109,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 7 bodov

Predáva sa rýchlo

Vyberte si z nasledujúcich 7 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 7 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

14 hodnotení

10 zákazníkov odporúča

10

Vynikajúce od samého začiatku (objednávky a príjemnej komunikácie priamo s p. Jajcayom) cez doručenie priamo domov (veľmi milý kuriér) až po samotné jedlo. Toto bolo jedno z najlepších, aké sme za posledné roky jedli - dostatok mäsa, výborne upečené, veľmi chutná kapusta a ešte k tomu úžasné lokše.

Róbert, 26. októbra 2020

Hodnotil ponuku Kačacie hody s donáškou priamo k vám (max. 6...


10

Boli sme velmi spokojni...jedlo uzasne aj donaska

Lucia, 12. októbra 2020

Hodnotil ponuku Kačacie hody s donáškou priamo k vám (max. 6...

Kontakt

Modrá koliba

Jasovská 22
851 07 Bratislava - Petržalka
+421 940 232 488

Po - Ne: 7:00 - 21:00

rudo.jajcay@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

3
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

3
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

3
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

4
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

4
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

4
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

5
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež