109,00 €

Bežná cena
160,00 €
Ušetríte
51,00 €

5-dňový anglický letný výtvarný kurz s Abbie a Thomasom Puskailer

  Abbie's Art Studio, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 24.8.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 109 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Zdokonaľte svoju techniku, načerpajte inšpiráciu od talentovanej lektorky a objavte v sebe skrytý potenciál. 5-dňový denný tábor pre deti aj dospelých vrátane kompletnej maliarskej výbavy a plátien, ktoré si po záverečnej výstave môžete vziať domov. To všetko pod vedením sympatickej anglickej umelkyne Abbie Puskailer.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Denný tábor pre deti od 6 do 15 rokov
  Denný tábor pre deti od 6 do 15 rokov
 • V cene už aj materiál a všetky pomôcky
  V cene už aj materiál a všetky pomôcky
 • Malé skupiny a individuálny prístup
  Malé skupiny a individuálny prístup
 • Kurz pod vedením anglickej umelkyne
  Kurz pod vedením anglickej umelkyne
 • Objavíte v sebe kreativitu
  Objavíte v sebe kreativitu

V cene je zahrnuté

 • 5-dňový denný anglický tábor Art Camp
 • Kompletná výbava pomôcok na maľovanie (3x plátno, olejové, akrylové, temberové a vodové farby, papier na akvarel, pastelky, ceruzky, štetce, gumy atd.)
 • Pitný režim a občerstvenie na každý deň
 • Posledný deň výstava obrazov, ktoré si môže absolvent vziať so sebou domov
 • Oficiálny certifikát na konci tábora
 • Miesto: Bratislava
 • Kurz pre: deti od 6 do 15 rokov
 • Čas: od 10.00 do 12.00 hod.

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 24.8.2020.
 • Abbie Puskailer je rodená Angličanka
 • Max. 6 detí

Vyberte si z nasledujúcich možností

Summer Art Camp kurz

Termín:

 • Denný anglický výtvarný tábor Summer Art Camp s anglickou native speakerkou Abbie Puskailer. Päť kreatívnych dní kde sa deti môžu naučiť nové maliarske techniky, spoznať skvelých kamarátov a začať komunikovať v angličtine.

Zostáva: 15 ks

109,00 €
- 32 % / 160 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa e-mailom na abbie@artofabbie.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo a heslo kupónu, termín kurzu a meno účastníka

Doplňujúce informácie

 • Učia sa techniky ako akvarel, akryl, pastel
 • Workshopy s hosťujúcimi umelcami

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 664 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (2 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (2 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Kuchajda

Kuchajda (3 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.