Vyleťte do výšin lietadlom a vyskúšajte si pilotovanie na vlastných krídlach

Skyexpress s.r.o, TN, NR, NZ, Sládkovičovo, Dubová

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,9

Veľmi dobré hodnotenie
(37 hodnotení)

Vyleťte do výšin lietadlom a vyskúšajte si pilotovanie na vlastných krídlach

LokalitaSkyexpress s.r.o, TN, NR, NZ, Sládkovičovo, Dubová (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 26.5.2020 do 31.10.2020 podľa dostupnosti.

Túžili ste sa niekedy vzniesť k oblakom a odpútať sa od starostí všedných dní? Posadiť sa do lietadla, vyletieť do výšky a kochať sa krásami Slovenska? Limitovaná ponuka, vďaka ktorej si môžete splniť svoj sen o pilotovaní lietadla na 15 alebo 30 minút. A buď poletíte iba vy, alebo si vezmete so sebou aj ďalšieho jedného alebo dvoch pasažierov.

Lietanie fascinuje človeka snáď od nepamäti. Byť voľný ako vták, vychutnávať si slobodu z bezhraničných výšok a lietať si len tak hocikam, kde sa vám zapáči. Slastná predstava, ktorú vďaka letu a možnosti pilotovania môžete zažiť na "vlastné krídla". Všetko s úžasným výhľadom na krásy Slovenska s Skyexpress.sk Letieť môžete z letísk Nové Zámky alebo Sládkovičovo.

Pilotovanie na skúšku

Program
Tohto kurzu sa zúčastňujete len Vy a inštruktor. S týmto skúseným inštruktorom prežijete všetko, čo patrí k výcviku športového pilota, zoznámite sa s riadením lietadla Cessna 152 a vyskúšate si skutočný let v reálnych podmienkach, aké absolvujú profesionálni piloti.

Podmienky
Vhodný pre mužov i ženy, osoby mladšie 18 rokov len so súhlasom zákonného zástupcu. Dobrá zdravotná spôsobilosť nutná.

Počasie
Predpokladom je pekné počasie, nemalo by pršať alebo snežiť.

Trvanie

 1. Pozemná príprava trvá cca 20 minút podľa zvolenej varianty (základy aerodynamiky, letu a ovládania lietadla)
 2. 15 alebo 30 minút letu, kde si môžete vyskúšať pilotovať lietadlo a na záver môžete v prípade vhodných predpokladov nášmu pilotovi pomôcť s pristátím

Diváci
Môžu byť prítomní. Môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie
Športové pohodlné oblečenie.

Let pre 3 osoby s možnosťou pilotovania

Niekto sa narodí vtákom a niekto sa stane pilotom. Vy si môžte vyskúšať, aké je to byť vtákom aj aké je to byť pilotom. Všetko s úžasným výhľadom na krásy Slovenska s Skyexpress.sk. Lieta sa z viacerých letísk, stačí si vybrať ktoré je k Vám najbližšie.

Vrčanie motora, výhľad na krásy Slovenska a pocit slobody. Na tento zážitok budete dlho spomínať. Vezmite svojich priateľov a zažite niečo netradičné. Jeden odvážny z vás si môže dokonca pilotovanie vyskúšať.

O Skyexpress 

Firma Skyexpress s.r.o je na slovenskom trhu už tretí rok. Momentálne lietajú na dvoch typoch lietadiel Cessna C182P a Piper PA-28-151 HA-WRA

Ďalej poskytujú služby zákazníkom v oblasti prenájmu lietadla pilotom na tzv. teambuilding za individuálne ceny podľa množstva predom zaplatených letových hodín.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Trvanie 15 alebo 30 minút
  Trvanie 15 alebo 30 minút
 • Profesionálny inštruktor
  Profesionálny inštruktor
 • Dychberúce výhľady
  Dychberúce výhľady
 • Lietadlo G-KATT C-152 alebo C-172-HA-TAH
  Lietadlo G-KATT C-152 alebo C-172-HA-TAH
 • Let pe 1 – 3 osoby s možnosťou pilotovania
  Let pe 1 – 3 osoby s možnosťou pilotovania

Ukončené
od 39,90 €

Bežná cena: 59,90 - 119,90 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

37 hodnotení

25 zákazníkov odporúča

10

Bolo to super! Skvelý nápad na darček! Nádherný výhľad!

Zákazník ZľavaDňa, 23. septembra 2019

Hodnotil ponuku Let + pilotovanie (1 osoba, 45 minút)


10

Super zážitok! Odporúčam!

Zákazník ZľavaDňa, 23. septembra 2019

Hodnotil ponuku Let + pilotovanie (1 osoba, 45 minút)

Kontakt

Skyexpress s.r.o

Bartošková 4
83104 Bratislava

info@skyexpress.sk
www.skyexpress.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Mohlo by sa vám páčiť