Objavujte krásy Slovenska s AVISom

AVIS, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(49 hodnotení)

Objavujte krásy Slovenska s AVISom

LokalitaAVIS, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 6.5.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Krásne slnečné víkendy, nové zážitky a množstvo inej zábavy prináša toto počasie. AVIS prináša opäť skvelú ponuku prenájmov áut, ktoré vás za tými zážitkami odvezú. Teraz je ponuka ešte pestrejšia, čerešničkou na torte je autami nabitá kategória "Ruleta". Nezmeškajte svoju šancu vyskúšať nové autá od AVISu!

AVIS

Na Slovensku AVIS pôsobí už 23 rokov. Prevádzkuje najväčšiu flotilu vozidiel a stabilne potvrdzuje pozíciu lídra na trhu. Vďaka inovatívnym produktom majú zákazníci možnosť využívať najmodernejšie vozidlá pre svoje súkromné účely alebo podnikanie. Moderné a nadštandardne vybavené automobily sú tak oveľa dostupnejšie.

Nájdite v AVISe ideálne auto pre vašu cestu alebo dovolenku.

Autá

Vozidlá na výber:

Škoda Superb

Renault Clio

Renault Captur

Peugeot 308

Peugeot 308 SW

VW Golf Variant

Renault Trafic

AVIS RULETA

Obľúbená RULETA sa vracia aj do jarnej ponuky.

Kupóny RULETA vám dávajú možnosť získať prenájom vozidla z vyššej kategórie, nechajte sa prekvapiť, aké vozidlo vám bude priradené. Už v predošlých ponukách sa potvrdilo, že pri RULETE môžete naozaj získať a prenajať si niektorú z horúcich noviniek vo flotile AVISu.  

Aké konkrétne vozidlo bude priradené k vašej rezervácii, sa dozviete až priamo pri prevzatí vozidla. Môžete byť milo prekvapený, ak vám bude priradené drahšie vozidlo, ale vaša cena je na úrovni oveľa lacnejšieho. Skrýva rôzne kategórie z ponuky AVIS Slovensko.

 

Každý kupón okrem toho zahŕňa havarijné poistenie, diaľničnú známku, poistenie proti krádeži, možnosť vycestovať do zahraničia v rámci EÚ, poistenie zodpovednosti za škodu pri prevádzke motorového vozidla a zelenú kartu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vrátane diaľničnej známky a poistení
  Vrátane diaľničnej známky a poistení
 • Možnosť vycestovať do zahraničia
  Možnosť vycestovať do zahraničia
 • 5+1 deň prenájmu zdarma
  5+1 deň prenájmu zdarma
 • Bez limitu kilometrov
  Bez limitu kilometrov
 • Avis už 7x získal prestížnu cenu Superbrands
  Avis už 7x získal prestížnu cenu Superbrands

Ukončené
od 16,90 €

Bežná cena: 46,80 - 74,90 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

49 hodnotení

36 zákazníkov odporúča

10

Maju vela volnych terminov, vela aut vyber....auto malo iba 20 000 km takze cisto nove zvnutra...je to za super cenu super kvalitna sluzba...aj nabuduce ked pojdeme na dlhsiu trasu bereme auto zo zlavadna

Gabor, 6. novembra 2020

Hodnotil ponuku ECONOMY Automat


10

Velmi mili personal, poradil dopredu cez mail aj po telefone. Auto zial nebolo nachystsne vcas, zaco sa pani dostatocne ospravedlnila a dostali sme dalsiu sluzbu zadarmo. S individualnymi poziadavkami nebol problem.

Sona, 3. septembra 2020

Hodnotil ponuku 9-miestne

Kontakt

AVIS

AVIS

Seberíniho 9
82102 Bratislava
0900 200 200

info@avis.sk
http://www.avis.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

4
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

4
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

4
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

4
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

5
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

5
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

5
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

5
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

5
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

5
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Mohlo by sa vám páčiť