od 49,00 €

Bežná cena
80 - 130,00 €
Ušetríte
až 55,00 €

Potápanie na skúšku - Discover Scuba Diving

  ACADEMIA AQUATICA, Bratislava/Senec (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 49 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

ACADEMIA AQUATICA

Chcete si vyskúšať ozajstné prístrojové potápanie? Potápačské centrum Academia Aquatica vám ponúka možnosť nahliadnuť pod vodnú hladinu v programe Potápanie na skúšku s profesionálnym inštruktorom. Vyskúšajte si, aké je to dýchať pod vodnou hladinou.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Potápanie s profesionálnym inštruktorom
  Potápanie s profesionálnym inštruktorom
 • Zážitok z pozorovania vodného sveta
  Zážitok z pozorovania vodného sveta
 • Certifikát o absolvovaní potápania a diplom
  Certifikát o absolvovaní potápania a diplom
 • Od 12 rokov
  Od 12 rokov
 • Zapožičanie komplet potápačského výstroja
  Zapožičanie komplet potápačského výstroja

V cene je zahrnuté

 • Potápanie na skúšku pre 1 osobu - max. 2 osoby na 1 inštruktora
 • Zapožičanie komplet potápačského výstroja
 • Certifikát o absolvovaní potápania a diplom

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2020.
 • Vek: od 12 rokov
 • Hĺbka: 12 m jazero
 • Čas vo vode: cca 40 minút 

Vyberte si z nasledujúcich možností

Potápanie na skúšku pre 1 osobu - Discover Scuba Diving (variant Single)

 • 1 ponor v jazere s profesionálnym inštruktorom. Počas ponoru sa naučíš, ako správne dýchať a ako sa správne pohybovať pod vodou vo výstroji. Osvojenie si základných zručností prebieha v plytkej príbrežnej zóne a následne ponor pokračuje v jazere bez precvičovania zručností tak, aby mal účastník možnosť naplno si vychutnávať krásy vodného sveta.
 • 1 osoba
  1 osoba

49,00 €
- 39 % / 80 €

0,00 €

Potápanie na skúšku pre 1 osobu - Discover Scuba Diving (variant Kombi)

 • Kombinácia 2 ponorov: 1 v bazéne a 1 v jazere
 • Pri skúšobnom ponore v bazéne sa naučíš, ako správne dýchať a ako sa správne pohybovať pod vodou vo výstroji. Výhodou tejto dvojkombinácie je, že bazén predstavuje bezstresové, kontrolované prostredie. Osvojenie si základných zručností tak prebieha v ideálnych podmienkach a následný ponor v jazere si potom môžeš lepšie vychutnať.
 • 3 metre bazén (krytá plaváreň Pasienky), 12 metrov jazero (Jazero Guláška Senec)
 • Bazénové ponory je potrebné absolvovať do 30.6.2019
 • 1 osoba
  1 osoba

75,00 €
- 42 % / 130 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu min. 1 týždeň vopred na stránke poskytovateľa
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Odporúča sa rezervácia termínu ihneď po zakúpení kupónu
 • Zmena termínu po jeho rezervácii možná za poplatok 10 €, najneskôr však 48 h vopred
 • Po tomto termíne využitie kupónu prepadá

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 605 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (4 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (4 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (5 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (6 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (6 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (6 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (6 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Michalská brána

Michalská brána (6 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (6 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (6 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (6 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (6 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.