Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Perfektná postava vďaka tanečnému kurzu v Bailadora Dance Group (lektor aj z Venezuely)

LokalitaBailadora Dance Group, Bratislava - Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2020 podľa dostupnosti.

Tanečné štúdio Bailadora ponúka širokú škálu tréningových plánov od detí až po dospelých, cez úplných začiatočníkov až po tých najlepších, ktorí sa pravidelne prezentujú na vystúpeniach. Odreagujte sa od každodenného stereotypu a nekonečných povinností. Zabudnite na zhon a užívajte si radosť z pohybu, nových priateľstiev a neopakovateľných zážitkov.

Z lásky k pohybu

Vítané sú všetky dievčatá, slečny, dámy, ktoré milujú tanec, bláznivý kolektív a sú odhodlané spraviť pre seba čo najviac. Každá z vás má možnosť rýchleho napredovania s ambíciami stať sa súčasťou TOP tímu BAILADORA Dance Group... alebo iba tancujte pre radosť z lásky k pohybu :)

FUSION DANCE – tanečný kurz pre všetkých

Nezáleží, či ste tanečník alebo netanečník, muž či žena, príďte si zatancovať, odreagovať sa od uponáhľaného sveta a zrelaxovať pri tónoch temperamentnej latino hudby s úžasným tanečníkom a lektorom Lee Pérezom (Venezuela). Na hodinách FUSION DANCE budú študenti tancovať každú hodinu novú choreografiu, v ktorej sa naučia rôzne štýly, ako napr. salsa, bachata, cumbia, reggaeton, merengue, samba, dancehall, contemporary a ďalšie.

O lektorovi:

Lee Pérez začal profesionálne tancovať pred 15 rokmi. Vo Venezuele bol členom rôznych umeleckých zoskupení a tancoval, hral, spieval a hosťoval v nespočetne veľa divadlách po celej krajine. Počas svojej tanečnej kariéry sa zúčastnil workshopov v rôznych tanečných štýloch (salsa, bachata, dancehall, moderné tance, tradičné venezuelské tance), aby nabral inšpiráciu od ostatných profesionálnych umelcov. Ako inštruktor tanca mal možnosť učiť stovky ľudí z celého Slovenska prostredníctvom svojich workshopov a tanečných kurzov. Tanec je pre neho viac než len kroky a pózy. Keď tancuje, všetko je to o spojení s hudbou aj s ľuďmi, emóciach a vášni. Je rozhodne zdrojom tanečnej energie, ktorou nabíja každého okolo neho. (https://www.bailadora.sk/studio/treneri/lee-perez/)

LADIES STYLE – tanečný kurz pre ženy  

Otvárame brány pre všetky slečny, ženy a dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od každodenného zhonu a stereotypu. Zrelaxujte pri nežných tónoch latino hudby, či moderných romantických skladbách. Na hodinách Ladies Style si ženy osvoja viaceré tanečné štýly ako napr. salsa, bachata, merengue, cumbia, samba, reggaeton či MTV dance. Naučia sa používať ladné pohyby rúk, hrudníka, či panvy tak, aby pohyb pôsobil žensky. Vylepšujú si znalosti konkrétneho tanečného štýlu, fyzickú kondíciu, izolácie tela, pohybovú pamäť, koordináciu, rovnováhu a správne držanie tela.

O lektorke Zuzke: https://www.bailadora.sk/studio/treneri/zuzka-gregusova/

Tanec pre hlavnú vekovú kategóriu dievčat a žien od 15 rokov

Bailadora Dance Group otvára brány pre všetky stredoškoláčky, vysokoškoláčky, prípadne pracujúce dievčatá a ženy. Tieto hodiny sú určené pre mladé dievčatá s tanečnými ambíciami. Nezáleží na tom, že možno ešte nikdy netancovali, dôležité je odhodlanie a túžba niečo dosiahnuť. Do tejto vekovej kategórie prijímame všetky dievčatá, slečny a ženy, ktoré majú chuť na sebe pracovať a niečo v tanečnom svete dokázať. Tanečné tréningy sme povýšili na vyšší level, kde sa venujeme nie len čisto tancu, ale pre dievčatá máme pripravené aj kondičné tréningy, posilňovacie, či tréningy zlepšujúce flexibilitu tela. Našim cieľom je komplexne pripraviť tanečníka na jeho budúcu tanečnú kariéru.

Pre rýchle napredovanie nových dievčat pravidelne organizujeme workshopy a tanečné sústredenia, kde sa dievčatá učia nové choreografie, techniky a nové tanečné štýly. Venujeme sa latino tancom ako napr. brazílska samba, kubánska salsa, merengue či reggaeton, ale dievčatá sa učia aj tanečnú techniku, jazz, MTV dance, show dance, či tematické choreografie ako napr. gatsby, kan-kan, funky, pomáda, tahiti dance a i. Naše tanečnice si vylepšujú znalosti konkrétnych tanečných štýlov, izolácie tela, pohybovú pamäť, koordináciu, flexibilitu, rovnováhu a správne držanie tela. Tie najlepšie sa pravidelne prezentujú na profesionálnych vystúpeniach.

Naši lektori majú pre vás pripravené hodiny pre viaceré levely, aby sme podporili motiváciu a rýchle napredovanie tanečníc. Teší nás, keď sa dievčatá postupne prepracujú od začiatočníkov až k tým najlepším.

Môžete sa prihlásiť do jednotlivých levelov:

 • Začiatočníci sa naučia krôčik po krôčiku základné kroky jednotlivých tancov ako napr. kubánska salsa, brazílska samba, latino ladies, reggaeton a iné.
 • Mierne pokročilé tanečnice sa okrem základov daných tancov učia aj prvé choreografie.
 • Pokročilé tanečnice sa intenzívne venujú aj tanečnej technike, učia sa všetky naše choreografie, pripravujú sa na profesionálne vystúpenia.
 • TOP tím tanečnice zužitkujú všetky svoje nadobudnuté tanečné vedomosti a pravidelne sa prezentujú na profesionálnych vystúpeniach.

O lektorkách Zuzke a Alenke:

https://www.bailadora.sk/studio/treneri/zuzka-gregusova/

https://www.bailadora.sk/studio/treneri/alena-ledvenyiova/

Tanec pre deti a mládež od 6 rokov

Bailadora Dance Group otvára brány pre všetky šantivé detičky od 6 rokov.

Cieľom je, aby sa deti cítili príjemne, uvoľnene a aby sa rady vracali. Zároveň nám záleží na tom, aby mohli rozvíjať svoj talent a kreativitu po viacerých stránkach, nielen tanečných. Tréningy u mladších detí sú spočiatku zamerané na rozvíjanie rytmiky a koordinácie pohybov hravou formou. Deti rozvíjajú svoju silu a flexibilitu pomocou technických cvičení a učia sa prvé veselé choreografie. Staršie dievčatá sa začínajú oboznamovať s rôznymi štýlmi tancov ako napr. show dance, latino, merengue, salsa, MTV dance, moderný tanec a iné. Hodiny sú vždy plné radosti a smiechu. Každý jeden tréning deti obohatí o nové poznatky, dodá im dávku sebavedomia a súčasne si oddýchnu od školských povinností. Okrem tréningov sú pre deti pravidelne organizované tanečné sústredenia, ktoré intenzívne pomáhajú k tanečnému napredovaniu.

Na týchto hodinách sa vaše ratolesti okrem tanca naučia:

 • Správne držanie tela
 • Posilňuju pravú a lavú mozgovú hemisféru
 • Trénujú sluchovú pamäť a rytmus
 • Zlepšujú si koordináciu
 • Posilňujú svoje svalstvo
 • Trénujú flexibilitu a koordináciu tela
 • Zlepšujú svoju komunikáciu v kolektíve
 • Stávajú sa menej bojazlivé a kamarátskejšie
 • Majú tímového ducha
 • Získavajú disciplínu
 • Pracujú na výraze a pamäti
 • Podporujeme ich tvorivosť

O lektorkách Zuzke a Alenke:

https://www.bailadora.sk/studio/treneri/zuzka-gregusova/

https://www.bailadora.sk/studio/treneri/alena-ledvenyiova/

BAILADORA Dance Group

Tanečná skupina BAILADORA sa okrem profesionálnych vystúpení venuje aj výučbe tanca pre mládež a dospelých. Kvalitní taneční lektori vás naučia pôvodné aj moderné latinsko-americké tance (Reggaeton, Samba, Salsa, Cumbia, Merengue, Mambo), tance exotických krajín (Tahiti, India, Afro, Belly dance), ale taktiež moderné tance na štýl MTV Dance, High Heels, Beyonce style.

Cieľom tanečnej skupiny je priniesť energiu, temperament, hudbu a korene bohatých kultúr na parket tanečných sál a pódií. Pravidelne sa prezentuje na firemných akciách, eventoch, show a plesoch. No napriek tomu BAILADORA dáva šancu aj tanečníkom s menšími skúsenosťami, ktorí sa pod vedením kvalitných trénerov posúvajú míľovými krokmi. Prioritou je dať vyniknúť nielen profi tanečníkom, ale aj nováčikom, ktorým pomáha žiť svoj tanečný sen. 

Heslo BAILADORIEK je: „Tanec je pre všetkých“ a v tomto duchu sa vedie každý jeden tréning, každé vystúpenie, každá fiesta. Tak neváhajte, staňte sa Bailadorkou a nájdite svoje šťastie!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Profesionálni inštruktori, individuálny prístup
  Profesionálni inštruktori, individuálny prístup
 • V krátkom čase viete dosiahnuť skvelé výsledky
  V krátkom čase viete dosiahnuť skvelé výsledky
 • Chudnutie prirodzenou formou
  Chudnutie prirodzenou formou
 • Moderná tanečná sála, klimatizované priestory
  Moderná tanečná sála, klimatizované priestory
 • Výborná dostupnosť z celej Bratislavy, parkovanie zdarma
  Výborná dostupnosť z celej Bratislavy, parkovanie zdarma

od 29,90 €

Bežná cena: 35 - 150,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 29 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 29 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 923 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Bailadora Dance Group

Bailadora Dance Group

Súkennícka 4
82109 Bratislava
0917 869 402

bailadoradancegroup@gmail.com
http://bailadora.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

2
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež