Kurz Pole Dance pre začiatočníčky

Mint House - Pole & Aerial Studio, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kurz Pole Dance pre začiatočníčky

LokalitaMint House - Pole & Aerial Studio, Bratislava - Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 16.1.2020 do 6.7.2020 podľa dostupnosti.

Premýšľate o tom, že skúsite nový druh pohybu? Neviete sa rozhodnúť či bude Pole Dance to pravé pre vás? Čo od kurzu očakávať a prečo vlastne s Pole Dance začať? Väčšina z nás už určite vie, že Pole Dance ako taký v dnešnej dobe nie je nič vulgárne. Pole Dance v preklade znamená tanec pri a na tyči a jeho história, keď bol spájaný so striptízom je už dávno minulosťou.

Čo je Pole Dance?

Jedná sa o športovo založenú pohybovú aktivitu s veľkou dávkou silových prvkov v rôznych kombináciách, neuveriteľných trikov v tanečných choreografiách, ktoré v niektorých prípadoch doslova popierajú zákony gravitácie.

Hovoríte si... Pole Dance je náročný, na to nemám, ani by som sa neudržala a nevyšplhala na tyč, je to pre mladých...a pod.?

Vyvedieme vás z omylu. Pole Dance sa vyučuje od úplných základov a vy tak máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si, čo také cvičenie s tyčou dokáže, ako je možné vďaka Pole Dancu zvýšiť svoje sebavedomie, spevniť svoje telo, naučiť sa niečo, čo sa vám spočiatku zdalo nemožné.

Pole Dance je športom a umením zároveň a každý si ho môže prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Ak sa mu budete venovať, zmení nie len vašu postavu, ale aj myslenie, pretože tento sport je o prekonávaní a viere v samého seba. Väčšina začiatočníkov neverila, že by im Pole Dance mohol ísť, ale postupom času im došlo, že sa mýlili. Je o prekonávaní a viere v samého seba.

10 dôvodov prečo skúsiť Pole Dance:

 1. Spevní vám postavu
 2. Vďaka lepšej postave sa vám zlepší sebavedomie
 3. Budete mať väčšiu silu, budete ohybnejšie
 4. Naberiete svalovú hmotu a tým sa vám zrýchli metabolizmus
 5. Prekonáte svoje hranice, doslova niekoľkokrát za lekciu
 6. Spoznáte nových ľudí a možno narazíte na spriaznené duše (z našich kurzistiek, ktoré sa pred tým nepoznali sa stávajú kamarátky)
 7. Je to skvelý únik od stresu – pri cvičení sa vám uvoľňujú endorfíny, hormóny šťastia a radosti
 8. Trochu upokojíte životné tempo, na tyči totiž nie je priestor na zbrklosť a nerozvážnosť
 9. Zistíte, že drobné komplexy má každá jedna z nás, niekedy je fajn len tak sa porozprávať, vypočuť si ako vám to svedčí a pod.
 10. No a na záver, možno sa Pole Dance stane aj vaším životným štýlom, koníčkom a závislosťou v jednom. V ťažkých obdobiach vám tréning s kamoškami prospeje, pretože zistíte, že u nás nie ste na nič sama. Zatvoríte dvere štúdia z vnútra a svet vonku pre vás prestane existovať, budete len vy a tyč.

Pozor, Pole Dance je prudko návykový a môže spôsobiť závislosť!

Ako prebieha kurz pre začiatočníčky?

Na 4-týždňovom kurze pre začiatočníčky sa spolu uvidíte 2x do týždňa. Každá hodina sa začína aktívnou rozcvičkou, aby ste poriadne zahriali telo a následne po zahriatí ponaťahujete všetky partie tela strečingom.

Budete sa učiť:

 • chôdzu pri tyči
 • správne držanie tela
 • základne otočky (spiny)
 • základne triky na a pri tyči, ako sú šplh, sed a stojky
 • menej náročné triky, pri ktorých si budete zvykať ako sa držať tyče pomocou nôh a byť dole hlavou
 • mini choreografiu z prvkov, ktoré sa spoločne behom kurzu naučíte

Na záver hodiny sa opäť ponaťahujete strečingom, aby sme uvolnili svalstvo, ktoré sa behom tréningu namáhalo.

Čo si priniesť?

Dobrú náladu, kraťasky (krátke nohavice s čo najviac odhalenými stehnami), tričko alebo športový top, uterák a pitie. V chladnejších dňoch odporúčame priniesť si aj dlhšie nohavice (napr. legíny) a mikinu na zahriatie tela pri rozcvičke.

V deň tréningu sa odporúčame nekrémovať, pretože nakrémované telo sa vám na tyči bude šmýkať.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Lekcia trvá 75 minút
  Lekcia trvá 75 minút
 • Pozor, Pole Dance je prudko návykový a môže spôsobiť závislosť!
  Pozor, Pole Dance je prudko návykový a môže spôsobiť závislosť!
 • Naučíte sa chôdzu pri tyči a správne držanie tela
  Naučíte sa chôdzu pri tyči a správne držanie tela
 • Vďaka lepšej postave sa vám zlepší sebavedomie
  Vďaka lepšej postave sa vám zlepší sebavedomie
 • Tréningy sa konajú v DK Ružinov
  Tréningy sa konajú v DK Ružinov

Ukončené
39,00 €

Bežná cena: 69,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 588 747 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Mint House - Pole & Aerial Studio

Mint House - Pole & Aerial Studio

Ružinovská 28 (DK Ružinov)
82102 Bratislava
0917 895 269

info@minthouse.sk
https://www.facebook.com/MintH...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

4
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

4
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

4
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

4
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

4
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

4
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

4
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

5
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

5
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

5
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

5
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Mohlo by Vás zaujímať