Kreatívny kurz Fima v Purpur Ateliér - vlastnoručne vyrobené šperky z polymérových hmôt

Purpur Ateliér, Bratislava - Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

19,90 €

Bežná cena
30,00 €
Ušetríte
10,10 €

Kreatívny kurz Fima v Purpur Ateliér - vlastnoručne vyrobené šperky z polymérových hmôt

  Purpur Ateliér, Bratislava - Petržalka (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.12.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pre všetkých kreatívcov, ktorí majú večne po zemi porozhadzované gombíky, motúziky či korálky a kadečo iné. Naučte sa vyrábať handmade veci - veci s dušou, s kúskom vášho srdca a so štipkou vašej zručnosti. Bude to zábava! Domov si odnesiete vlastnoručne vyrobené šperky z polymérových hmôt, ktoré môžu byť tiež originálnym darčekom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kurz trvá približne 3 hodiny
  Kurz trvá približne 3 hodiny
 • Naučíte sa nové zručnosti a presný návod
  Naučíte sa nové zručnosti a presný návod
 • Vhodné pre začiatočníkov aj pre pokročilých a pre všetky vekové kategórie
  Vhodné pre začiatočníkov aj pre pokročilých a pre všetky vekové kategórie
 • Vlastnoručne vyrobené darčeky
  Vlastnoručne vyrobené darčeky
 • Ateliér nájdete na Kremnickej v Petržalke
  Ateliér nájdete na Kremnickej v Petržalke

V cene je zahrnuté

 • Kurz Fima - šperky z polymérových hmôt

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.12.2019 do 31.3.2020.
 • Kurz sa bude konať, ak počet prihlásených bude minimálne 2 osoby

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu 48 hodín vopred u poskytovateľa na tel. č. 0910 176 869 alebo e-mailom na adrese matrkova@purpuratelier.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Základné informácie o polymérových hmotách a pomôckach, ktoré sa používajú pri práci s týmito hmotami
 • Vytvoríte jednoduchý vzor – kvet v tyčinke, ktorý si môžte sami upraviť podľa vlastnej fantázie a cítenia, na základe ktorého pochopíte logiku nevyhnutnú pri práci s touto hmotou
 • V troch hodinách je započítaný aj 1/2 hod. čas na pečenie

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 797 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Purpur Ateliér

Kremnická 2009/26
851 01 Bratislava - Petržalka
0910 176 869

matrkova@purpuratelier.sk
http://www.purpuratelier.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (2 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (2 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (2 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (3 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.