Zobraziť 7 fotografií
Fotené fotografom ZľavaDňa

69,00 €

Bežná cena
109,00 €
Ušetríte
40,00 €

Zážitok pre simulátorových letcov - na výber rôzne nebezpečné letiská - Madeira, Samos, St Maarten, Skiathos alebo Hong Kong Kai Tak

  Simulator centrum, Bratislava - Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 29.2.2020 podľa dostupnosti.

9,6

Vynikajúce hodnotenie
(71 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 69 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

8 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Simulator centrum

Zberatelia netradičných zážitkov, ktorí už majú s lietaním nejaké skúsenosti, zbystrite pozornosť! Zažite jedinečnú simuláciu priblíženia sa a pristátia na veľmi nebezpečnom letisku podľa výberu. V skutočnosti ho už pre svoju náročnosť zatvorili. Pri priblížení letíte tesne ponad a vedľa výškových budov až tak, že sa pasažieri pozerajú obyvateľom priamo „do kuchyne“. Trúfnete si?

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vašu posádku tvorí kvalifikovaný personál
 • Len pre naozaj skúsených simulátorových letcov 
 • Reálne na tomto letisku už nepristanete, je totiž zatvorené
 • Môžete si vziať dvoch pasažierov so sebou
 • Skvelé hodnotenia zákazníkov

V cene je zahrnuté

 • Pilotovanie lietadla Boeing 737 na realistickom leteckom simulátore pre 1 osobu 
 • Zážitok: Dangerous Airports s cieľovou destináciou na výber: Madeira, Samos, St Maarten, Skiathos alebo Hong Kong Kai Tak
 • Inštruktáž a vysvetlenie leteckej mapy, podľa ktorej sa let uskutoční
 • 1. inštruktážny okruh (plníte úlohy pilota monitorujúceho – PM – ovládate klapky, podvozok, nastavenia kurzov a frekvencií podľa pokynov inštruktora). Pilot letiaci – PF – pri inštruktážnom okruhu na simulátore Boeing 737 je inštruktor, ktorý okrem toho že letí a predvedie pristátie podľa platných a reálnych postupov leteckej spoločnosti, vám vysvetlí priebeh daného priblíženia (aby ste sa oboznámili s postupmi a ovládaním leteckého trenažéra B737)
 • 2. okruh letíte z pozície kapitána B737, pilota letiaceho (pilot flying), preberáte zodpovednosť a ovládanie lietadla. Inštruktor je v pozícii pilot monitoring a podľa toho plní úlohy (príp., ak ste si niečo z 1. okruhu nezapamätali, tak vás usmerní, doplní). Nastavíte vzletový výkon motorov, spomeňte si na ľudí držiacich sa pletiva na konci dráhy za vami, odbrzdíte lietadlo a B737 je len a len vo vašich rukách
 • Máte na to jeden pokus,... krásne pristátie alebo katastrofa?

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 29.2.2020.
 • Maximálny počet sprievodných osôb 2
 • Minimálny vek pre absolvovanie zážitku je 16 rokov 
 • Zážitok je ideálny pre skúsenejších simulátorových pilotov (takých čo lietajú doma alebo nás už navštívili), nie je to však podmienka
 • Zažijete reálne postupy, priblíženie, aktuálne počasie,...

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 1 osoba
 • 70 minút

69,00 €
- 37 % / 109 € 40 €

0,00 €

Simulator centrum má pre Vás ešte aj túto ponuku (1)
od 69,00 €
Platnosť kupónu je od 26.11.2019 do 29.2.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia termínu prebieha výlučne cez on-line rezervačný systém (pred odoslaním záväznej rezervácie si skontrolujte správnosť všetkých vyplnených údajov)
 2. Pred začiatkom zážitku (priamo na mieste) sa treba preukázať platným kupónom a heslom (kupón môže byť v elektronickej alebo papierovej podobe)
 3. Zrušenie/zmenu rezervovaného termínu je možné len písomne na info@simulatorcentrum.sk, a to najneskôr 1 pracovný deň pred rezervovaným termínom do 18.00 hod., pričom treba uviesť meno a rezervovaný termín (dátum a čas)
 4. Nedodržaním uvedenej časovej lehoty alebo nedostavením sa na záväzne rezervovaný termín kupón automaticky prepadá bez nároku na náhradný termín (možnosť obnoviť alebo predĺžiť platnosť kupónu za poplatok 12 €)

Doplňujúce informácie

 • Zákazník môže prísť v sprievode max. 2 osôb (diváci sa môžu pozerať, filmovať a fotografovať z vyhradeného miesta) – z priestorových dôvodov do simulátora viac osôb nemôže byť a nebude vpustených
 • Po dohode môže simulácia prebiehať aj v anglickom alebo nemeckom jazyku (nutné nahlásiť pri rezervácii)
 • Držiteľ kupónu (ako i diváci) sú povinní dodržiavať prevádzkový poriadok simulatorcentra a riadiť sa pokynmi inštruktora
 • V prípade rezervácie 2 a viac kupónov vám negarantujeme termíny nasledujúce bezprostredne po sebe ani v rovnaký deň
 • Všetka komunikácia prebieha výhradne e-mailom
 • Meškanie: V prípade meškania 15 a viac minút – čas trvania zážitku sa o čas meškania skracuje. V prípade meškania 30 a viac minút – termín automaticky prepadá bez nároku na náhradný termín. Na zážitok sa treba dostaviť v časovom predstihu (cca. 5 minút pred začiatkom zážitku si vás príde vyzdvihnúť inštruktor).
 • Obmedzenia:
  • Zobraziť viac
  • Zážitok je určený výlučne pre držiteľa kupónu (počas trvania zážitku sa diváci nesmú striedať na sedadle pilota)
  • Minimálny vek pre absolvovanie zážitku je 12 rokov, min. výška 150 cm a hmotnosť 40 kg
  • Max. prípustná výška účastníka je 200 cm a hmotnosť 120 kg (rozhodujúci je obvod pása, ktorý nesmie presiahnuť 115 cm)
  • Zážitok nie je vhodný pre tehotné ženy (najmä vo vyššom štádiu tehotenstva), osoby trpiace epilepsiou a osoby s poruchami vedomia
  • Zážitok nemôžu absolvovať osoby s obmedzenou, príp. žiadnou pohyblivosťou (invalidný vozíček a pod.)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

71 hodnotení

50 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)58x
Veľmi dobré (7-8)13x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,6
Spokojnosť s personálom10
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,7
Vybavenosť organizátora9,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Odbornosť personálu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Ochota personálu

Vybavenosť organizátora:

Stav priestorov/prostredia

10

Vynikajúce hodnotenie

Lucia, 15. novembra 2019

Hodnotenie ponuky:
Simulácia lietania: Holiday Airports (60...

Velmi prijemny instruktor Juraj, vsetko povysvetloval, maximalna spokojnost. Urcite odporucam. Je fajn vidiet cloveka, ktory je zapaleny pre to, co robi.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Veronika, 27. júna 2019

Hodnotenie ponuky:
Pilotom na skúšku - funny flying (60 minút)

Let bol darček pre člena rodiny, ktorý často cestuje práve Boeingom 737, ale pilotnú kabínu nevidel, takže to bol ideálny darček! Personál bol veľmi priateľský a na odbornej úrovni. Dopredu sme poprosili o prezentáciu v angličtine, vzhľadom na to, že dotyčný, ktorý dostal darček je zo zahraničia.
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Simulator centrum

Gruzínska ul.
82105 Bratislava

Otváracie hodiny pre verejnosť (prevádzková doba simulátora):
Streda– Piatok: od 16.00 do 20.00 hod.
Sobota – Nedeľa: 11.00 do 18.00 hod.
(zmena otváracích hodín vyhradená)

info@simulatorcentrum.sk
http://www.simulatorcentrum.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (3 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (4 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (4 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (5 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (5 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (5 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (5 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (5 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.