Limitovaný počet kupónov za najlepšiu cenu! Staňte sa pilotom Boeingu 737 na skúšku – v realistickom leteckom simulátore

Simulator centrum, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 69,00 €

Bežná cena
109 - 199,00 €
Ušetríte
až 100,00 €

Limitovaný počet kupónov za najlepšiu cenu! Staňte sa pilotom Boeingu 737 na skúšku – v realistickom leteckom simulátore

  Simulator centrum, Bratislava - Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020 podľa dostupnosti.

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(15 hodnotení)

Vychutnajte si let ponad najväčšie mestá v plnohodnotnej replike kokpitu lietadla Boeing 737. Zažite si jeden let v živote kapitána lietadla alebo si sami vyberte odkiaľ, kam a za akých podmienok poletíte s Funny flying. Je to zábava, ale aj adrenalín súčasne!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vašu posádku tvorí kvalifikovaný personál
  Vašu posádku tvorí kvalifikovaný personál
 • Pilotujete za všetkých poveternostných podmienok
  Pilotujete za všetkých poveternostných podmienok
 • Oboznámite sa so základnými princípmi ovládania lietadla
  Oboznámite sa so základnými princípmi ovládania lietadla
 • Môžete si vziať dvoch pasažierov so sebou
  Môžete si vziať dvoch pasažierov so sebou
 • Skvelé hodnotenia zákazníkov
  Skvelé hodnotenia zákazníkov

V cene je zahrnuté

 • Let na simulátore Boeingu 737-800
 • Trasa, dĺžka alebo situácia podľa výberu
 • Popis jednotlivých zážitkov nájdete nižšie v popise

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020.
 • Maximálny počet sprievodných osôb 2
 • Zvoľte si čas, ktorý chcete stráviť v simulátore pilotovaním lietadla. Všetko ostatné je len na vás, všetko podriadia vašim požiadavkám. V kokpite leteckého simulátora Boeing 737-800 budete vy a inštruktor. Odkiaľ, kam a za akých podmienok (letiská, počasie..) poletíte, rozhodujete len vy.

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia termínu prebieha výlučne cez on-line rezervačný systém (pred odoslaním záväznej rezervácie si skontrolujte správnosť všetkých vyplnených údajov)
 2. Pred začiatkom zážitku (priamo na mieste) sa treba preukázať platným kupónom a heslom (kupón môže byť v elektronickej alebo papierovej podobe)
 3. Zrušenie/zmenu rezervovaného termínu je možné len písomne na info@simulatorcentrum.sk, a to najneskôr 1 pracovný deň pred rezervovaným termínom do 18.00 hod., pričom treba uviesť meno a rezervovaný termín (dátum a čas)
 4. Nedodržaním uvedenej časovej lehoty alebo nedostavením sa na záväzne rezervovaný termín kupón automaticky prepadá bez nároku na náhradný termín (možnosť obnoviť alebo predĺžiť platnosť kupónu za poplatok 12 €)

Doplňujúce informácie

 • Zákazník môže prísť v sprievode max. 2 osôb (diváci sa môžu pozerať, filmovať a fotografovať z vyhradeného miesta) – z priestorových dôvodov do simulátora viac osôb nemôže byť a nebude vpustených
 • Po dohode môže simulácia prebiehať aj v anglickom alebo nemeckom jazyku (nutné nahlásiť pri rezervácii)
 • Držiteľ kupónu (ako i diváci) sú povinní dodržiavať prevádzkový poriadok simulatorcentra a riadiť sa pokynmi inštruktora
 • V prípade rezervácie 2 a viac kupónov vám negarantujeme termíny nasledujúce bezprostredne po sebe ani v rovnaký deň
 • Všetka komunikácia prebieha výhradne e-mailom
 • Meškanie: V prípade meškania 15 a viac minút – čas trvania zážitku sa o čas meškania skracuje. V prípade meškania 30 a viac minút – termín automaticky prepadá bez nároku na náhradný termín. Na zážitok sa treba dostaviť v časovom predstihu (cca. 5 minút pred začiatkom zážitku si vás príde vyzdvihnúť inštruktor).
 • Obmedzenia:
  • Zobraziť viac
  • Zážitok je určený výlučne pre držiteľa kupónu (počas trvania zážitku sa diváci nesmú striedať na sedadle pilota)
  • Minimálny vek pre absolvovanie zážitku je 12 rokov, min. výška 150 cm a hmotnosť 40 kg
  • Max. prípustná výška účastníka je 200 cm a hmotnosť 120 kg (rozhodujúci je obvod pása, ktorý nesmie presiahnuť 115 cm)
  • Zážitok nie je vhodný pre tehotné ženy (najmä vo vyššom štádiu tehotenstva), osoby trpiace epilepsiou a osoby s poruchami vedomia)
  • Zážitok nemôžu absolvovať osoby s obmedzenou, príp. žiadnou pohyblivosťou (invalidný vozíček a pod.)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

15 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)14x
Veľmi dobré (7-8)1x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania10
Vybavenosť organizátora10
Spokojnosť s personálom10
Rezervácia a uplatnenie kupónu10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Ochota personálu

Splnené očakávania

Splnené očakávania:

Bezpečné?

Spokojnosť s personálom

Spokojnosť s personálom:

Odbornosť personálu

10

Vynikajúce hodnotenie

Marta, 19. februára 2020

Hodnotenie ponuky:
Pilotom na skúšku - Nebezpečné letiská (70...

super zazitok nielen pre pilota ale aj pre spolucestujucich :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Andrea, 17. decembra 2019

Hodnotenie ponuky:
Simulácia lietania: Holiday Airports (60...

Bol to darček, z ktorého bol obdarovaný nadšený a bol to príjemný zážitok aj pre nás divákov. Vrelo odporúčame.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Simulator centrum

Gruzínska ul.
82105 Bratislava

Otváracie hodiny pre verejnosť (prevádzková doba simulátora):
Streda– Piatok: od 16.00 do 20.00 hod.
Sobota – Nedeľa: 11.00 do 18.00 hod.
(zmena otváracích hodín vyhradená)

info@simulatorcentrum.sk
http://www.simulatorcentrum.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (3 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (4 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (4 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (5 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (5 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (5 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (5 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (5 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.