Celý deň v AquaCity Poprad s výhodnými vstupmi a možnosťou wellness

AquaCity Poprad, Poprad

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Celý deň v AquaCity Poprad s výhodnými vstupmi a možnosťou wellness

AquaCity Poprad, Poprad AquaCity Poprad, Poprad (mapa)

Ukončené od 11,90 €

od 11,90 €

Až 50 % zľava Bežná cena: 24 - 42,00 €

AquaCity Poprad, to je vodný raj pod štítmi Vysokých Tatier. 13 bazénov a 350 atrakcií spojených do zážitku, ktorý si budete chcieť zopakovať. Tiež milujete ten pocit, keď ležíte v bublajúcej vírivke a za oknami poletuje lístie či vločky? Vylepšite si zážitok špičkovým wellness so 7 zaujímavými saunami alebo snežnou jaskyňou. V obľúbenom aquaparku si každý z rodiny nájde to svoje.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 655 734 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Celodenné vstupy platné kedykoľvek, cez týždeň aj víkend

Celodenné vstupy platné kedykoľvek, cez týždeň aj víkend

13 vonkajších a vnútorných bazénov, 350 vodných atrakcií

13 vonkajších a vnútorných bazénov, 350 vodných atrakcií

Bazény s večernou 3D laser show a nápojovými barmi

Bazény s večernou 3D laser show a nápojovými barmi

Tiché prostredie wellness (vstup pre deti až od 12 rokov)

Tiché prostredie wellness (vstup pre deti až od 12 rokov)

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

AquaCity Poprad

 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • bezbariérový prístup bezbariérový prístup
 • úschovňa lyží úschovňa lyží
 • úschovňa bicyklov úschovňa bicyklov
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • balkón balkón
 • vaňa vaňa
 • baby friendly baby friendly
 • pet friendly pet friendly
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie

O AquaCity Poprad

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu. Súčasťou aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28 – 38 °C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu. Technologickým procesom sa z teploty 50 °C ochladzuje na 36 až 38 °C.

Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru.  Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky. 

Bazény

Bazény Blue Sapphire

Vnútorný termálny bazén/celoročný • Teplota: 30 °a 35 °C • Hĺbka: 1,2 m • Rozmery: 26 x 22 m

Hlavnou atrakciou v aquaparku sú kryté relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35 °C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35-stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30 °C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie.Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9 m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. 

Bazény Blue Diamond

Vnútorné termálne bazény/celoročné • Teplota: 34 °C • Hĺbka: 1,2 m • Rozmery: 16 x 6 m

Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. 

Blue Diamond I

Vďaka komfortnej atmosfére, s magickými podvodnými svetlami a horúcej termálnej vode je bazén Blue Diamond, ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať osviežujúci drink.

Blue Diamond II

Exkluzívny termálny bazén Blue Diamond II s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov a relaxovať na barových stoličkách v bazéne. Užívajte si príjemné chvíľky s vašou rodinou. Bazény Blue Diamond sú vhodným miestom na usporiadanie akejkoľvek spoločenskej aj kongresovej akcie. Priestor môže byť prenajatý firmami alebo organizátormi konferencií, ktorí chcú zažiť naozaj osobitný večierok alebo firemnú párty.

Detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov

Vnútorný ohrievaný bazén so slanou vodou/celoročný • Teplota: 34 °C • Hĺbka: 0,9 m  • Rozmery: 12 x 6 m

V mori zábavy pod Tatrami sme pre všetky deti pripravili detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov, v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkou a vodnými atrakciami. Všetky deti majú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi, kúpať sa v slanej vode,  alebo si vychutnať množstvo zábavných animačných programov.  Detský svet s oddychovou terasou Summer Lounge a vírivkou pre dospelých, je so svojimi atrakciami vhodný pre celú rodinu. Na ostrove pokladov čakajú na deti aj rozprávkové živé rybičky Nemo v aquáriu a maskoti Treasure Island, dvaja živý leguáni v teráriu zo súostrovia Galapágy Hugo a Boss, ktorí sú ochrancami celého ostrova.

Plavecký bazén

Vnútorný ohrievaný bazén/celoročný • Teplota: 26 – 28 °C • Hĺbka: 1,2 – 1,8 m  • Rozmery: 50 x 21 m

AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50 m krytým plaveckým bazénom pod jednou strechou. Miesto pre športové výkony, ale aj vytúžený relax, je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa. Ak potrebujete ešte viac rozprúdiť krvný obeh, máte k dispozícii parnú saunu s vysokou vlhkosťou, kde sa vaše telo zbaví škodlivých látok a zrelaxuje. Zlepšite si tak svoju kondíciu a posilnite vitalitu a zdravie. Bazén spĺňa požiadavky na organizáciu tréningových kempov, športových sústredení, ale aj  športových podujatí v plávaní. 

Vonkajšie termálne bazény

Sedací bazén

Vonkajší termálny bazén/celoročný • Teplota: 38 °C • Hĺbka: 1,2 m • Rozmery: 14 x 7 m

Vo vonkajšom sedacom termálnom bazéne sa môžete dokonale uvoľniť a oddýchnuť si. Najteplejší bazén v aquaparku AquaCity Poprad s teplotou 38 °C a hĺbkou 1,2 m s masážnymi tryskami a vzduchovými perličkami na sedadlách, je ideálnym miestom na príjemnú relaxáciu v termálnej vode. Pocítite blahodarné účinky krištáľovo čistej termálnej vody s obsahom viac ako 20 rôznych minerálnych látok. 

Relaxačný bazén

Vonkajší termálny bazén/celoročný • Teplota: 33 ° – 35 °C  • Hĺbka: 1,2 m • Rozmery: 25 x 17 m

V relaxačnom termálnom bazéne nájdete vzduchové podvodné masážne ležadlá s vodnými perličkami, masážne trysky, vodné hríby, chrliče, dnový výron alebo hojdací zvon. Ideálne miesto na dokonalú relaxáciu, regeneráciu a uvoľnenie vášho tela po náročnom dni.

Plavecký bazén

Vonkajší termálny bazén/celoročný • Teplota: 33 °C  • Hĺbka: 1,5 m • Rozmery: 32 x 15 m

Zaplávajte so vo vonkajšom rekondičnom plaveckom termálnom bazéne s dĺžkou 33 m, ktorý je vhodným miestom pre vášnivých športovcov a aktívnych plavcov. Doprajte si aktívny športový oddych. 

Vitálny svet

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne a unikátny 14 m Wellness Bar s trendovou ponukou smoothies, ovocných štiav, miešaných nápojov a wellness drinkov. 

FÍNSKA SUCHÁ SAUNA „VIKINGSKÝ OHEŇ“

Vikingská fínska sauna, vám so živým ohňom v kamenných peciach zaručí dokonalý relax a zaslúžený oddych. V žilách vám bude kolovať ohnivá krv a vy sa budete cítiť ako skutoční Vikingovia. Uvoľnite si svoju dušu a telo, zbavte sa stresu a nechajte sa rozmaznávať dokonalým pocitom.

CEREMONIÁLNA SAUNA ,,FIRE & WATER SHOW“

Ceremoniálna sauna je typom klasickej fínskej sauny, kde okrem saunovania ponúkame aj mystický zážitok v podobe ceremoniálov, saunových show. Ceremoniály sú nový druh saunovania a moderný trend v oblasti wellness procedúr. Ide o spestrenie saunovania vykonávané skúseným saunárom, spojené s vírením horúceho vzduchu, polievaním kameňov aromatickou esenciou s potieraním pokožky rôznymi, telu prospešnými produktmi. Saunový ceremoniál zvyšuje aj blahodarné účinky samotného saunovania a zaručí vám nevšedný zážitok. Ceremoniál prebieha po dobu 10 – 12 minút vo vybraných prevádzkových hodinách 3x denne.

BYLINKOVÁ SAUNA ,,RAJ VÔNÍ“

Stopercentný zážitok a stopercentnú vlhkosť vzduchu prežijete v bylinkovej aromatickej saune, ktorej teplota nepresiahne 40 °C. Ponúkame vám citrusové, kvetinové, bylinkové alebo ovocné vône, ktoré pôsobia priaznivo na dýchacie cesty, proti nespavosti a podráždenosti a celkovým uvoľňujúcim účinkom. Charakter sauny vychádza z použitia rôznych liečivých bylinných esencii. Príjemné vône liečivých byliniek blahodarne pôsobia na všetky vaše zmysly a orgány.

HORÚCA PARNÁ SAUNA ,,PEKELNÁ PARA“

Vyskúšajte našu pekelne horúcu saunu s interiérom s pekelnou sopkou, z ktorej útrob po kameňoch prúdi horúci prameň. Jedinečný zážitok v horúcej parnej saune prekrví vaše telo a ulahodí vašej duši.

EUKALYPTOVÁ SAUNA ,,SMARAGDOVÉ TAJOMSTVO“

Eukalyptová sauna je dokonalým spojením aromaterapie a parnej sauny. Vdychujte vôňu blahodarného eukalyptu a nechajte sa rozmaznávať dúškami pary a smaragdovými efektmi v stenách sauny. Smaragdová doska odpradávna zahalená tajomstvom predkov odhaľuje prameň živej vody a múdrosti a poznania, ktorej repliku nájdete v tejto saune.

SOĽNÁ SAUNA ,,HIMALÁJSKA OČISTA“

Účinky himalájskej soli sú známe po celom svete. Slnečné lúče zachytené v kryštálikoch soli pri odparovaní spolu so zásobami minerálov ako sodík, magnézium, vápnik, jód, bróm a mangán pôsobia očistne, omladzujúco a ozdravujúco na celé telo.

,,TATRANSKÁ INFRASAUNA“

Moderný spôsob saunovania, pri ktorom celé telo prehrieva infračervené žiarenie podobné tepelnému žiareniu slnka. Infralúče prekrvujú organizmus (neopaľujú), čistia pleť, odbúravajú celulitídu, ale najmä spúšťajú ďalšie ozdravné procesy a relaxáciu. Vaše telo sa príjemne prehreje a dokonale uvoľní.

OCHLADZOVACÍ ARKTICKÝ BAZÉN ,,BAZÉN PRE ĽADOVÉ MEDVEDE“

Skúšate svoju odolnosť? Vyskúšajte Arktídu v podobe ochladzovacieho bazéna. Teplota vody do 10 °C vám po saune nabudí imunitný systém a zvýši tvorbu krviniek. Kľúč k trvalému zdraviu, kráse a vitalite organizmu nájdete v ochladzovacom a mrazivo ľadovom bazéne. Stáročia je známy vplyv striedania tepla a chladu, kedy po rozšírení ciev v pokožke pri saunovaní tieto cievy reagujú na chlad stiahnutím a následným opakovaným zahriatím vyvolajú v bunkách explóziu energie a príval hormónov šťastia.

Ďalej tu nájdete:

 • VÍRIVKU ,,PARADISE JACUZZI“
 • ODDYCHOVÉ MIESTNOSTI S BIOKRBMI ,,WELLNESS OÁZA POKOJA“ a ,,WELLNESS OÁZA OSVIEŽENIA“
 • RELAXAČNÝ BAZÉN ,,TAJOMNÁ LAGÚNA“
 • ZÁTOKU LÁSKY
 • SNEŽNÚ JASKYŇU
 • ĽADOPÁD
 • TROPICKÝ DÁŽD

Gastronómia

REŠTAURÁCIA HIGH TATRAS

V reštaurácii High Tatras, pre vás šéfkuchár pripravil vynikajúce menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. Reštaurácia sa môže pochváliť aj exkluzívnou vinotékou v Cafe bare, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov.

Kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. Pripravte sa na jedinečný gastronomický zážitok! Príprave vášho jedla sa venujeme s láskou a odhodlaním. A la carte menu sme pre vás zostavili v spolupráci so šéfkuchárom Jaroslavom Ertlom, ktorý je prezidentom GOURMENT Clubu a ochutnal takmer celý svet! Porotca známej televíznej show, je nielen vášnivý kuchár, ale aj cestovateľ a predstaviteľ modernej gastronómie. Je držiteľom mnohých gastronomických ocenení nielen na domácej ale i zahraničnej pôde.

REŠTAURÁCIA LIGHTHOUSE

Štýlová a moderná samoobslužná reštaurácia v aquaparku ponúka bohatý sortiment kvalitných a zdravých jedál a nápojov, domáce jedlá, taliansku pizzu, dezerty a iné. Celý priestor reštaurácie je v štýle prímorskej atmosféry, kde symbolom reštaurácie je maják, v ktorom sa nachádza vynikajúci šalátový bar.

Bary:

 • CAFÉ & WINE BAR
  V café & wine bare Vám ponúkame rôzne druhy toriet, pripravovaných podľa overených receptúr, širokú ponuku lahodných káv, zmrzlinových pohárov, dezertov a  luxusných značkových vín v exkluzívnej vinotéke.
 • HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR
  Vychutnajte si ponuku miešaných nápojov, zahrajte si biliard alebo air hockey s vašimi priateľmi. Ideálny nočný klub so slávnymi americkými legendami v štýlovej atmosfére, vhodný pre súkromné párty, oslavy a diskotéky. V ponuke s originálnymi kubánskymi cigarami.
 • LOBBY BAR
  Radi si pochutnáte na kvalitnej káve, horúcej čokoláde, miešaných drinkoch a iných lahodných nápojoch? Hotelový lobby bar je vhodným priestorom na obchodné stretnutia a posedenia s priateľmi. Ponúka nielen príjemný relax, ale počas leta aj príjemné sedenie na hotelovej terase s výhľadom na Vysoké Tatry. Lobby bar sa nachádza vedľa kongresového centra a hotelovej recepcie.
 • BLUE DIAMOND BARY
  Relaxujte v termálnych bazénoch na vodných barových stoličkách a priamo z bazénov si objednávajte a vychutnávajte jedinečné exotické nápoje. Výnimočné vodné Blue Diamond bary s novou ponukou miešaných alkoholických a nealkoholických drinkov, káv a iných sviežich nápojov spríjemnia váš deň.
 • BLUE SAPPHIRE BAR
  V blízkosti bazénov Blue Sapphire a detského bazéna Treasure Island – Ostrov pokladov sa nachádza bar s originálnym dizajnom ponorky, ktorý je skvelou podporou akcií v bazénoch a dopraje vám zaručené osvieženie po pobyte v termálnej vode. Užite relax v bazéne a potom sa nabite energiou pri lahodných kávach, osviežujúcich ovocných nápojoch, alebo delikátnych francúzskych palacinkách či zmrzline.
 • WELLNESS BAR
  K zdravému saunovaniu patria aj osviežujúce drinky. Počas vášho pobytu vo Fire & Water wellness centre navštívte aj náš unikátny 14 m Wellness bar s trendovou ponukou koktailov a zdravých wellness nápojov. Chvíľky vášho oodychu medzi pobytom v saunách si môžete spríjemniť čerstvými fresh šťavami alebo smoothies nápojmi.

Poloha a dostupnosť

Mesto Poprad

Centrum cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami. Jeho okolie je popretkávané bohatou históriou a kultúrou, ktorá sa tu vyvíjala po stáročia. V regióne sa nachádza množstvo prekrásnych kostolov a historických budov. Významným miestom v Poprade je časť Spišská Sobota s množstvom unikátnych historických pamiatok. Okrem nádherného prostredia môžete navštíviť múzeá, galérie, kostoly alebo zvonice. Centrum mesta dopĺňa ďalšie možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, ktoré máte z AquaCity dostupné iba za pár minút chôdze. 

Okolie AquaCity

V okolí AquaCity sa nachádza niekoľko hradov a jeden z najväčších v strednej Európe – Spišský hrad, mesto Levoča s množstvom pamiatok z obdobia gotiky a renesancie, národné parky Pieniny a Slovenský raj s nádhernou scenériou prírody alebo Ľubovniansky hrad a skanzen ľudovej architektúry.

Okolité prostredie križuje viac ako 350 km vysokohorských turistických a cyklistických chodníkov. Pozrite si nádherné vysokohorské plesá, jazerá alebo vodopády. Vysoké Tatry ponúkajú vzrušujúce a tajomné krásy, vrchy s nádhernými výhľadmi, rozkvitnuté lúky a lesy (www.regiontatry.sk).

Ako sa sem dostanete

AquaCity sa nachádza blízko centra mesta Poprad. Ideálny dojazd do AquaCity je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žlina. AquaCity sa nachádza iba 10 minút od medzinárodného letiska v Poprade, 5 minút od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 minút autom od Vysokých Tatier – slovenských veľhôr, ktoré sú rozlohou najmenšie na svete a tretie najvyššie v Európe.

Dojazd autom – GPS: 49°3’38.21″N 20°18’28.24″E
Letecky: Letisko Poprad-Tatry
Dojazd vlakom: Cestovný poriadok ŽSSK
Dojazd autobusom: Cestovný poriadok EUROBUS

Kontakt

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad

Športová 1397/1
05801 Poprad
Slovensko
052 /7851 111

info@aquacity.sk
www.aquacity.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

Aquacity Poprad približne do 100 m Aquaspa Gánovce približne 3 km Thermal Park Vrbov približne 9 km Tricklandia približne 11 km Ski Museum približne 12 km

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica približne 12 km Drevený artikulárny kostol Kežmarok približne 12 km Suchá Belá približne 12 km Sánkovanie z Hrebienka približne 12 km Kežmarský Hrad približne 13 km Bilíkova chata približne 13 km Vodopády studeného potoka približne 13 km Rainerova chata približne 14 km Obrovský vodopád približne 14 km Zamkovského chata približne 14 km Kláštorisko približne 15 km Téryho chata približne 16 km Kaštieľ Strážky približne 16 km Batizovské pleso približne 16 km Zbojnícka chata približne 16 km Národný park Slovenský raj približne 17 km Tomášovský výhľad približne 17 km Zelené pleso približne 18 km Chata pri Zelenom plese približne 18 km Chata Plesnivec približne 18 km Belianska jaskyňa približne 19 km Stredoveká osada Šoldov približne 19 km Symbolický cintorín pri Popradskom plese približne 19 km Štrbské pleso približne 19 km Popradské pleso približne 20 km Chata pod Rysmi približne 21 km Geravy približne 21 km Levoča približne 21 km Stratenský kaňon približne 21 km Dobšinská ľadová jaskyňa približne 21 km Vodopád Skok približne 22 km Veľké Hincovo pleso približne 23 km Bielovodská dolina približne 23 km Múzeum Spiša približne 23 km Najvyššia kostolná veža Slovenska približne 23 km Capie pleso približne 23 km Pleso Morskie Oko približne 23 km Kráľova Hoľa približne 23 km Palcmanská maša približne 23 km Múzeum Ždiarsky dom približne 24 km Chmarošský viadukt približne 24 km ZOO Spišská Nová Ves približne 24 km Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely približne 24 km Tunel Kornela Stodolu približne 24 km Važecká jaskyňa približne 24 km Mickiewiczove vodopády približne 25 km Kriváň približne 25 km Lovecký zámoček Hohenlohe približne 27 km Meandre Hrona približne 27 km Vodopád pod Orlovou približne 27 km Šumiac - múzeum zvonov približne 28 km Travertínová kopa Sivá brada približne 31 km Osturňa približne 31 km Kasprov vrch približne 31 km Spišská Kapitula približne 32 km Tatranský národný park približne 32 km Kúpalisko Vyšné Ružbachy približne 33 km Kúpele Vyšné Ružbachy približne 33 km Travertínový kráter približne 33 km Termy Bukovina približne 33 km Spišský Hrad približne 34 km Sarnia Skała približne 35 km Snowlandia - Ľadové bludisko približne 35 km Vodopád Siklawica približne 35 km Kaštieľ a park v Hodkovciach približne 35 km Kríž na vrchole Giewontu približne 35 km Nestville Park približne 36 km Ulica Krupówki približne 37 km Múzeum Karola Szymanowskiego približne 37 km Bystrá približne 37 km Zakopané približne 37 km Pribylina približne 37 km Hrad Muráň približne 38 km Červený kláštor približne 38 km Splav Dunajca približne 39 km Gubałówka približne 39 km Dolina Kościeliska približne 39 km Vrch Skalisko približne 40 km Skanzen Stará Ľubovňa približne 40 km Hrad Stará Ľubovňa približne 40 km Hrad Niedzica približne 40 km Jarabinský prielom približne 40 km Hrad Czorsztyn približne 42 km Kaštieľ Liptovský Hrádok približne 42 km Hrádocké arborétum približne 43 km Kaštieľ Betliar približne 43 km Ohnište približne 43 km Ostrý Roháč približne 43 km Pomnik Organy Władysława Hasiora približne 44 km Ochtinská aragonitová jaskyňa približne 44 km Prvé slovenské gymnázium približne 44 km Roháčske plesá približne 44 km Juráňova dolina približne 45 km Hrad Plaveč približne 45 km Medvedia štôlňa približne 45 km Vodný hrad v Štítniku približne 45 km Jaskyňa Zlá diera približne 46 km Kúpalisko Liptovský Ján približne 46 km Stanišovská jaskyňa približne 46 km Boutique Hotel EMPRESS len kúsok od Slovenského krasu, jaskýň či kaštieľa Betliar približne 47 km Parná zubačka približne 49 km Aquapark Oravice približne 49 km Kaštieľ vo Fričovciach približne 49 km Čertova roklina (Zbojská) približne 49 km Hrad Krásna Hôrka približne 50 km Kaštieľ v Brzotíne približne 50 km

Mohlo by Vás zaujímať