Celý deň v AquaCity Poprad s výhodnými vstupmi a možnosťou wellness

AquaCity Poprad, Poprad

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,4

Veľmi dobré hodnotenie
(262 hodnotení)

Celý deň v AquaCity Poprad s výhodnými vstupmi a možnosťou wellness

LokalitaAquaCity Poprad, Poprad (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 25.10.2019 do 23.12.2019 podľa dostupnosti.

AquaCity Poprad, to je vodný raj pod štítmi Vysokých Tatier. 13 bazénov a 350 atrakcií spojených do zážitku, ktorý si budete chcieť zopakovať. Tiež milujete ten pocit, keď ležíte v bublajúcej vírivke a za oknami poletuje lístie či vločky? Vylepšite si zážitok špičkovým wellness so 7 zaujímavými saunami alebo snežnou jaskyňou. V obľúbenom aquaparku si každý z rodiny nájde to svoje.

O AquaCity Poprad

AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu. Súčasťou aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28 – 38 °C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu. Technologickým procesom sa z teploty 50 °C ochladzuje na 36 až 38 °C.

Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru.  Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300 m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky. 

Bazény

Bazény Blue Sapphire

Vnútorný termálny bazén/celoročný • Teplota: 30 °a 35 °C • Hĺbka: 1,2 m • Rozmery: 26 x 22 m

Hlavnou atrakciou v aquaparku sú kryté relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35 °C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35-stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30 °C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie.Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9 m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov. 

Bazény Blue Diamond

Vnútorné termálne bazény/celoročné • Teplota: 34 °C • Hĺbka: 1,2 m • Rozmery: 16 x 6 m

Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax. 

Blue Diamond I

Vďaka komfortnej atmosfére, s magickými podvodnými svetlami a horúcej termálnej vode je bazén Blue Diamond, ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať osviežujúci drink.

Blue Diamond II

Exkluzívny termálny bazén Blue Diamond II s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov a relaxovať na barových stoličkách v bazéne. Užívajte si príjemné chvíľky s vašou rodinou. Bazény Blue Diamond sú vhodným miestom na usporiadanie akejkoľvek spoločenskej aj kongresovej akcie. Priestor môže byť prenajatý firmami alebo organizátormi konferencií, ktorí chcú zažiť naozaj osobitný večierok alebo firemnú párty.

Detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov

Vnútorný ohrievaný bazén so slanou vodou/celoročný • Teplota: 34 °C • Hĺbka: 0,9 m  • Rozmery: 12 x 6 m

V mori zábavy pod Tatrami sme pre všetky deti pripravili detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov, v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkou a vodnými atrakciami. Všetky deti majú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi, kúpať sa v slanej vode,  alebo si vychutnať množstvo zábavných animačných programov.  Detský svet s oddychovou terasou Summer Lounge a vírivkou pre dospelých, je so svojimi atrakciami vhodný pre celú rodinu. Na ostrove pokladov čakajú na deti aj rozprávkové živé rybičky Nemo v aquáriu a maskoti Treasure Island, dvaja živý leguáni v teráriu zo súostrovia Galapágy Hugo a Boss, ktorí sú ochrancami celého ostrova.

Plavecký bazén

Vnútorný ohrievaný bazén/celoročný • Teplota: 26 – 28 °C • Hĺbka: 1,2 – 1,8 m  • Rozmery: 50 x 21 m

AquaCity Poprad je jediné stredisko s hotelmi a 50 m krytým plaveckým bazénom pod jednou strechou. Miesto pre športové výkony, ale aj vytúžený relax, je ako stvorené pre ľudí, ktorí milujú plávanie. Plavci majú k dispozícii 8 plaveckých dráh, ktoré je možné využívať počas celého týždňa. Ak potrebujete ešte viac rozprúdiť krvný obeh, máte k dispozícii parnú saunu s vysokou vlhkosťou, kde sa vaše telo zbaví škodlivých látok a zrelaxuje. Zlepšite si tak svoju kondíciu a posilnite vitalitu a zdravie. Bazén spĺňa požiadavky na organizáciu tréningových kempov, športových sústredení, ale aj  športových podujatí v plávaní. 

Vonkajšie termálne bazény

Sedací bazén

Vonkajší termálny bazén/celoročný • Teplota: 38 °C • Hĺbka: 1,2 m • Rozmery: 14 x 7 m

Vo vonkajšom sedacom termálnom bazéne sa môžete dokonale uvoľniť a oddýchnuť si. Najteplejší bazén v aquaparku AquaCity Poprad s teplotou 38 °C a hĺbkou 1,2 m s masážnymi tryskami a vzduchovými perličkami na sedadlách, je ideálnym miestom na príjemnú relaxáciu v termálnej vode. Pocítite blahodarné účinky krištáľovo čistej termálnej vody s obsahom viac ako 20 rôznych minerálnych látok. 

Relaxačný bazén

Vonkajší termálny bazén/celoročný • Teplota: 33 ° – 35 °C  • Hĺbka: 1,2 m • Rozmery: 25 x 17 m

V relaxačnom termálnom bazéne nájdete vzduchové podvodné masážne ležadlá s vodnými perličkami, masážne trysky, vodné hríby, chrliče, dnový výron alebo hojdací zvon. Ideálne miesto na dokonalú relaxáciu, regeneráciu a uvoľnenie vášho tela po náročnom dni.

Plavecký bazén

Vonkajší termálny bazén/celoročný • Teplota: 33 °C  • Hĺbka: 1,5 m • Rozmery: 32 x 15 m

Zaplávajte so vo vonkajšom rekondičnom plaveckom termálnom bazéne s dĺžkou 33 m, ktorý je vhodným miestom pre vášnivých športovcov a aktívnych plavcov. Doprajte si aktívny športový oddych. 

Vitálny svet

Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne a unikátny 14 m Wellness Bar s trendovou ponukou smoothies, ovocných štiav, miešaných nápojov a wellness drinkov. 

FÍNSKA SUCHÁ SAUNA „VIKINGSKÝ OHEŇ“

Vikingská fínska sauna, vám so živým ohňom v kamenných peciach zaručí dokonalý relax a zaslúžený oddych. V žilách vám bude kolovať ohnivá krv a vy sa budete cítiť ako skutoční Vikingovia. Uvoľnite si svoju dušu a telo, zbavte sa stresu a nechajte sa rozmaznávať dokonalým pocitom.

CEREMONIÁLNA SAUNA ,,FIRE & WATER SHOW“

Ceremoniálna sauna je typom klasickej fínskej sauny, kde okrem saunovania ponúkame aj mystický zážitok v podobe ceremoniálov, saunových show. Ceremoniály sú nový druh saunovania a moderný trend v oblasti wellness procedúr. Ide o spestrenie saunovania vykonávané skúseným saunárom, spojené s vírením horúceho vzduchu, polievaním kameňov aromatickou esenciou s potieraním pokožky rôznymi, telu prospešnými produktmi. Saunový ceremoniál zvyšuje aj blahodarné účinky samotného saunovania a zaručí vám nevšedný zážitok. Ceremoniál prebieha po dobu 10 – 12 minút vo vybraných prevádzkových hodinách 3x denne.

BYLINKOVÁ SAUNA ,,RAJ VÔNÍ“

Stopercentný zážitok a stopercentnú vlhkosť vzduchu prežijete v bylinkovej aromatickej saune, ktorej teplota nepresiahne 40 °C. Ponúkame vám citrusové, kvetinové, bylinkové alebo ovocné vône, ktoré pôsobia priaznivo na dýchacie cesty, proti nespavosti a podráždenosti a celkovým uvoľňujúcim účinkom. Charakter sauny vychádza z použitia rôznych liečivých bylinných esencii. Príjemné vône liečivých byliniek blahodarne pôsobia na všetky vaše zmysly a orgány.

HORÚCA PARNÁ SAUNA ,,PEKELNÁ PARA“

Vyskúšajte našu pekelne horúcu saunu s interiérom s pekelnou sopkou, z ktorej útrob po kameňoch prúdi horúci prameň. Jedinečný zážitok v horúcej parnej saune prekrví vaše telo a ulahodí vašej duši.

EUKALYPTOVÁ SAUNA ,,SMARAGDOVÉ TAJOMSTVO“

Eukalyptová sauna je dokonalým spojením aromaterapie a parnej sauny. Vdychujte vôňu blahodarného eukalyptu a nechajte sa rozmaznávať dúškami pary a smaragdovými efektmi v stenách sauny. Smaragdová doska odpradávna zahalená tajomstvom predkov odhaľuje prameň živej vody a múdrosti a poznania, ktorej repliku nájdete v tejto saune.

SOĽNÁ SAUNA ,,HIMALÁJSKA OČISTA“

Účinky himalájskej soli sú známe po celom svete. Slnečné lúče zachytené v kryštálikoch soli pri odparovaní spolu so zásobami minerálov ako sodík, magnézium, vápnik, jód, bróm a mangán pôsobia očistne, omladzujúco a ozdravujúco na celé telo.

,,TATRANSKÁ INFRASAUNA“

Moderný spôsob saunovania, pri ktorom celé telo prehrieva infračervené žiarenie podobné tepelnému žiareniu slnka. Infralúče prekrvujú organizmus (neopaľujú), čistia pleť, odbúravajú celulitídu, ale najmä spúšťajú ďalšie ozdravné procesy a relaxáciu. Vaše telo sa príjemne prehreje a dokonale uvoľní.

OCHLADZOVACÍ ARKTICKÝ BAZÉN ,,BAZÉN PRE ĽADOVÉ MEDVEDE“

Skúšate svoju odolnosť? Vyskúšajte Arktídu v podobe ochladzovacieho bazéna. Teplota vody do 10 °C vám po saune nabudí imunitný systém a zvýši tvorbu krviniek. Kľúč k trvalému zdraviu, kráse a vitalite organizmu nájdete v ochladzovacom a mrazivo ľadovom bazéne. Stáročia je známy vplyv striedania tepla a chladu, kedy po rozšírení ciev v pokožke pri saunovaní tieto cievy reagujú na chlad stiahnutím a následným opakovaným zahriatím vyvolajú v bunkách explóziu energie a príval hormónov šťastia.

Ďalej tu nájdete:

 • VÍRIVKU ,,PARADISE JACUZZI“
 • ODDYCHOVÉ MIESTNOSTI S BIOKRBMI ,,WELLNESS OÁZA POKOJA“ a ,,WELLNESS OÁZA OSVIEŽENIA“
 • RELAXAČNÝ BAZÉN ,,TAJOMNÁ LAGÚNA“
 • ZÁTOKU LÁSKY
 • SNEŽNÚ JASKYŇU
 • ĽADOPÁD
 • TROPICKÝ DÁŽD

Gastronómia

REŠTAURÁCIA HIGH TATRAS

V reštaurácii High Tatras, pre vás šéfkuchár pripravil vynikajúce menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. Reštaurácia sa môže pochváliť aj exkluzívnou vinotékou v Cafe bare, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov.

Kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. Pripravte sa na jedinečný gastronomický zážitok! Príprave vášho jedla sa venujeme s láskou a odhodlaním. A la carte menu sme pre vás zostavili v spolupráci so šéfkuchárom Jaroslavom Ertlom, ktorý je prezidentom GOURMENT Clubu a ochutnal takmer celý svet! Porotca známej televíznej show, je nielen vášnivý kuchár, ale aj cestovateľ a predstaviteľ modernej gastronómie. Je držiteľom mnohých gastronomických ocenení nielen na domácej ale i zahraničnej pôde.

REŠTAURÁCIA LIGHTHOUSE

Štýlová a moderná samoobslužná reštaurácia v aquaparku ponúka bohatý sortiment kvalitných a zdravých jedál a nápojov, domáce jedlá, taliansku pizzu, dezerty a iné. Celý priestor reštaurácie je v štýle prímorskej atmosféry, kde symbolom reštaurácie je maják, v ktorom sa nachádza vynikajúci šalátový bar.

Bary:

 • CAFÉ & WINE BAR
  V café & wine bare Vám ponúkame rôzne druhy toriet, pripravovaných podľa overených receptúr, širokú ponuku lahodných káv, zmrzlinových pohárov, dezertov a  luxusných značkových vín v exkluzívnej vinotéke.
 • HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR
  Vychutnajte si ponuku miešaných nápojov, zahrajte si biliard alebo air hockey s vašimi priateľmi. Ideálny nočný klub so slávnymi americkými legendami v štýlovej atmosfére, vhodný pre súkromné párty, oslavy a diskotéky. V ponuke s originálnymi kubánskymi cigarami.
 • LOBBY BAR
  Radi si pochutnáte na kvalitnej káve, horúcej čokoláde, miešaných drinkoch a iných lahodných nápojoch? Hotelový lobby bar je vhodným priestorom na obchodné stretnutia a posedenia s priateľmi. Ponúka nielen príjemný relax, ale počas leta aj príjemné sedenie na hotelovej terase s výhľadom na Vysoké Tatry. Lobby bar sa nachádza vedľa kongresového centra a hotelovej recepcie.
 • BLUE DIAMOND BARY
  Relaxujte v termálnych bazénoch na vodných barových stoličkách a priamo z bazénov si objednávajte a vychutnávajte jedinečné exotické nápoje. Výnimočné vodné Blue Diamond bary s novou ponukou miešaných alkoholických a nealkoholických drinkov, káv a iných sviežich nápojov spríjemnia váš deň.
 • BLUE SAPPHIRE BAR
  V blízkosti bazénov Blue Sapphire a detského bazéna Treasure Island – Ostrov pokladov sa nachádza bar s originálnym dizajnom ponorky, ktorý je skvelou podporou akcií v bazénoch a dopraje vám zaručené osvieženie po pobyte v termálnej vode. Užite relax v bazéne a potom sa nabite energiou pri lahodných kávach, osviežujúcich ovocných nápojoch, alebo delikátnych francúzskych palacinkách či zmrzline.
 • WELLNESS BAR
  K zdravému saunovaniu patria aj osviežujúce drinky. Počas vášho pobytu vo Fire & Water wellness centre navštívte aj náš unikátny 14 m Wellness bar s trendovou ponukou koktailov a zdravých wellness nápojov. Chvíľky vášho oodychu medzi pobytom v saunách si môžete spríjemniť čerstvými fresh šťavami alebo smoothies nápojmi.

Poloha a dostupnosť

Mesto Poprad

Centrum cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami. Jeho okolie je popretkávané bohatou históriou a kultúrou, ktorá sa tu vyvíjala po stáročia. V regióne sa nachádza množstvo prekrásnych kostolov a historických budov. Významným miestom v Poprade je časť Spišská Sobota s množstvom unikátnych historických pamiatok. Okrem nádherného prostredia môžete navštíviť múzeá, galérie, kostoly alebo zvonice. Centrum mesta dopĺňa ďalšie možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, ktoré máte z AquaCity dostupné iba za pár minút chôdze. 

Okolie AquaCity

V okolí AquaCity sa nachádza niekoľko hradov a jeden z najväčších v strednej Európe – Spišský hrad, mesto Levoča s množstvom pamiatok z obdobia gotiky a renesancie, národné parky Pieniny a Slovenský raj s nádhernou scenériou prírody alebo Ľubovniansky hrad a skanzen ľudovej architektúry.

Okolité prostredie križuje viac ako 350 km vysokohorských turistických a cyklistických chodníkov. Pozrite si nádherné vysokohorské plesá, jazerá alebo vodopády. Vysoké Tatry ponúkajú vzrušujúce a tajomné krásy, vrchy s nádhernými výhľadmi, rozkvitnuté lúky a lesy (www.regiontatry.sk).

Ako sa sem dostanete

AquaCity sa nachádza blízko centra mesta Poprad. Ideálny dojazd do AquaCity je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žlina. AquaCity sa nachádza iba 10 minút od medzinárodného letiska v Poprade, 5 minút od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 minút autom od Vysokých Tatier – slovenských veľhôr, ktoré sú rozlohou najmenšie na svete a tretie najvyššie v Európe.

Dojazd autom – GPS: 49°3’38.21″N 20°18’28.24″E
Letecky: Letisko Poprad-Tatry
Dojazd vlakom: Cestovný poriadok ŽSSK
Dojazd autobusom: Cestovný poriadok EUROBUS

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Celodenné vstupy platné kedykoľvek, cez týždeň aj víkend
  Celodenné vstupy platné kedykoľvek, cez týždeň aj víkend
 • 13 vonkajších a vnútorných bazénov, 350 vodných atrakcií
  13 vonkajších a vnútorných bazénov, 350 vodných atrakcií
 • Bazény s večernou 3D laser show a nápojovými barmi
  Bazény s večernou 3D laser show a nápojovými barmi
 • Tiché prostredie wellness (vstup pre deti až od 12 rokov)
  Tiché prostredie wellness (vstup pre deti až od 12 rokov)
 • Kupóny sa oplatia aj pre deti nad 120 cm (viď Príplatky)
  Kupóny sa oplatia aj pre deti nad 120 cm (viď Príplatky)

Ukončené
od 11,90 €

Bežná cena: 24 - 42,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,4

Veľmi dobré hodnotenie

262 hodnotení

156 zákazníkov odporúča

10

Skvelý aquapark.odporúčam.

Zákazník ZľavaDňa, 26. augusta 2020

Hodnotil ponuku Celodenný vstup AQUA PACKET pre 1 osobu


10

Výborny relax

Martin, 21. decembra 2019

Hodnotil ponuku Celodenný vstup AQUA PACKET pre 1 osobu

Kontakt

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad

Športová 1397/1
05801 Poprad
052 /7851 111

info@aquacity.sk
http://www.aquacity.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Aquacity Poprad

Aquacity Poprad

V Aquacity Poprad je celkovo 13 bazénov s teplotou vody od 30° do 38°C. Okrem toho tu nájdete veľké množstvo vodných atrakcii, sáun, procedúry pre krásu a zdravý životný štýl,... Viac tradičné aj thajské masáže a modernú liečebnú metódu pri veľmi nízkej teplote - kryoterapiu.

3
km
Aquaspa Gánovce

Aquaspa Gánovce

Gánovské kúpele patrili medzi najstaršie na Slovensku. Liečebné pramene sa v tejto obci spomínajú už od už roku 1549. Kúpele pomáhajú predovšetkým pri kožných problémoch,... Viac problémoch pohybového aparátu, pooperačných stavoch, zažívacích ťažkostiach, reumatizme aj cukrovke.

9
km
Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov

V areáli obľúbeného termálneho parku vo Vrbove nájdete 10 bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Kúpalisko je otvorené celoročne.

11
km
Tricklandia

Tricklandia

Tento zábavný park rodinného typu nájdete v Starom Smokovci. Môžete tu spoznať Slovensko netradičnou formou pomocou 3D a 2D ilúzií. Súčasťou je aj najkrajšie zrkadlové bludisko v... Viac strednej Európe.

12
km
Ski Museum

Ski Museum

Prvé súkromné múzeum zimných športov vo Vysokých Tatrách. Na ploche takmer 300 m² môžete vidieť históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatku tatranských osád,... Viac prevažne do roku 1945.

12
km
Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Múzeum TANAP-u Tatranská Lomnica

Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Spoznáte tu charakter tatranskej prírody, oboznámite sa s jej ochranou a históriou spístupňovania Tatier. Výstavná... Viac časť je rozdelená na prírodovednú, prírodoochranársku, historickú a etnografickú.

12
km
Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Drevený artikulárny kostol Kežmarok

Táto jedinečná drevená stavba z tisu a červeného smreka bola postavená bez použitia jediného kúska kovu. Barokový interiér kostola je tiež vyrobený z dreva. Umelecky veľmi cenný... Viac je najmä kostolný organ s drevenými píšťalami. Pochádza z roku 1717.

12
km
Suchá Belá

Suchá Belá

Suchá Belá je asi najviac navštevovanou dolinou Slovenského raja. Čaká tu na vás množstvo vodopádov, viac alebo menej vysokých rebríkov a lávok. Na krátkom úseku štyroch... Viac kilometrov prekonáva výškový rozdiel až 400 metrov.

13
km
Kežmarský Hrad

Kežmarský Hrad

Do dejín sa tento hrad okrem iného zapísal aj ako východisko pre prvý oficiálny turistický výlet do Vysokých Tatier. hradný komplex mestského typu vznikol za účelom obrany mesta v... Viac roku 1463 na rozvalinách stredovekej osady Svätá Alžbeta. V roku 1931 v časti hradného komplexu otvorili prvé expozície regionálneho múzea. Po generálnej oprave hradu v rokoch 1962 až 1985 sa muzeálne zbierky rozšírili a v súčasnosti si návštevníci môžu prehliadnuť viaceré expozície a v letnej sezóne aj divadelné predstavenia počas nočných prehliadok hradu.

13
km
Bilíkova chata

Bilíkova chata

Jedna z najľahšie prístupných chát v Tatrách. Z hrebienka k nej vediet jednoduchý turistický chodník vhodný aj pre malé deti alebo starších turistov. Slúži najmä na ubytovanie... Viac turistov.

13
km
Vodopády studeného potoka

Vodopády studeného potoka

Neďaleko Hrebienka sa nachádzajú naozaj výnimočné kaskádovité Vodopády Studeného potoka. Patria k najviac navštevovaným cieľom v Tatrách. Skladajú sa z viacerých kaskád, najväčšia... Viac je kaskáda Malého vodopádu.

14
km
Rainerova chata

Rainerova chata

Najstaršia horská chata vo Vysokých Tatrách, ktorú nájdete neďaleko Hrebienku. Natrafíte na ňu po asi 20 minútach chôdze po červenej značke.

Mohlo by sa vám páčiť