Celodenné kurzy líčenia v KIWI academy

Kiwi Beauty Academy & Atelier, Bratislava - Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 49,00 €

Bežná cena
149 - 199,00 €
Ušetríte
až 130,00 €

Celodenné kurzy líčenia v KIWI academy

  Kiwi Beauty Academy & Atelier, Bratislava - Nové Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 4.10.2019 do 31.12.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ak ťa zaujíma svet krásy, umenia a všetko čo je s tým spoločné, si na správnom mieste. Na mieste, kde si všetci plnia sny. Make-up kurzy boli navrhnuté tak, aby sa každý študent naučil čo najviac, aby si vyskúšal všetky osvedčené triky. Hodina začína teóriou a diskusiou, pokračuje praxou. Skúsený lektor vás naučí všetko potrebné pre váš štart make-up artistky.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Backstageové a profesionálne portrétové fotky vášho líčenia
  Backstageové a profesionálne portrétové fotky vášho líčenia
 • 7 hodín výučby a praxe s profesionálnou lektorkou
  7 hodín výučby a praxe s profesionálnou lektorkou
 • Zapožičanie produktov a pomôcok
  Zapožičanie produktov a pomôcok
 • Perfektné ako darček pre vašich najbližších
  Perfektné ako darček pre vašich najbližších
 • Občerstvenie v cene (voda, káva, čaj, croissant, ovocie)
  Občerstvenie v cene (voda, káva, čaj, croissant, ovocie)

V cene je zahrnuté

 • Kurz make-up podľa výberu
 • 7 hodín výučby
 • Zapožičanie produktov a pomôcok
 • Profesionálne fotky vašich prác
 • Občerstvenie (voda, káva, čaj, croissant, ovocie)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 4.10.2019 do 31.12.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0903900293
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 701 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (300 m)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (3 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (4 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (4 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Horský park

Horský park (4 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.