od 5,30 €

Bežná cena
6 - 11,00 €
Ušetríte
až 2,70 €

Lokal UNAS s novinkou Bánh mì sandwich alebo Buddha Bowl

  Lokal UNAS Bistro, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 15.12.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 5 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

6 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Pokorili ulice mesta s kvalitnými burgermi! A teraz prichádzajú s novinkou, ktorá má vybudované riadne meno v street food - Bánh mì sandvičom. Plnený čerstvou zeleninou, kuracími nugetkami v cornflakes strúhanke a to všetko v čerstvej bagete. A určite nevynechajte aj nabombovanú zeleninovú Buddha Bowl.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber z troch jesenných noviniek
 • Kvalita jedla a surovín je na prvom mieste
 • Nie je potrebná rezervácia
 • Už viac ako 5 rokov príprav a predaj priamo na najväčších bratislavských street food festivaloch
 • Truck nájdete na Kyčerského v Starom Meste

V cene je zahrnuté

 • Jesenné novinky v Lokal UNAS

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 15.12.2019.
 • Kupón je možné využiť PO - PIA od 14.00 do 21.00 hod., SO - NE od 12.00 hod.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Buddha Bowl 250 g

 • bulgur, kurkuma, rukola, mangové pyré, hráškové pyré, vajíčko (volské oko), granátové jablko, šalátová uhorka, reďkovka, šošovica beluga, orechy, nakladaná mrkva v sladkokyslom náleve
 • bez rezervácie

5,30 €
- 12 % / 6 € 0,7 €

0,00 €

Bánh mì sandwich

 • praclíkové pečivo 100 g
 • kač. paštéta 30 g
 • šal. uhorky, kuracie nugetky v cornflakes strúhanke
 • nakladaná mrkva v sladkokyslom náleve
 • sambal majonéza
 • orechy
 • koriander
 • bez rezervácie

6,20 €
- 11 % / 7 € 0,8 €

0,00 €

Bánh mì sandwich + batátové hranolky

 • praclíkové pečivo 100 g
 • kač. paštéta 30 g
 • šal. uhorky, kuracie nugetky v cornflakes strúhanke
 • nakladaná mrkva v sladkokyslom náleve
 • sambal majonéza
 • orechy
 • koriander
 • + smažené batátové hranolky 200 g
 • bez rezervácie

8,30 €
- 25 % / 11 € 2,7 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná, ide však o street food, takže odporúčame overiť si vopred dostupnosť tracku na info@unasstreedfood.sk
 2. Na prevádzke je potrebné sa preukázať platným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 571 486 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Lokal UNAS Bistro

Kyčerkého 7/A
811 05 Bratislava
+421 902 128 296

pondelok : 11:30 –20:50
utorok : 11:30 –20:50
streda : 11:30 –20:50
štvrtok : 11:30 –20:50
piatok : 11:30 –20:50
sobota : 11:30 –20:50
nedeľa : 11:30 –20:50

j.janco@hotmail.com
http://www.unasstreetfood.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (400 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (800 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (900 m)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (2 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (2 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.