Fotografujte bez automatiky – ľahko

Škola digitálnej fotografie, Bratislava – Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Naučte sa fotiť – hravo/Bratislava – Petržalka

39,90 €

Naučte sa fotiť – hravo

Bratislava – Petržalka, Škola digitálnej fotografie

39,90 €

Bežná cena
89,00 €
Ušetríte
49,10 €

Fotografujte bez automatiky – ľahko

  Škola digitálnej fotografie, Bratislava – Petržalka (mapa)
  Platnosť kupónu je od 14.10.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Dovolenka za vami a vám zostali iba spomienky a fotografie, ktoré však nestoja za veľa. Asi to bude kvôli tej automatike, ktorú stále používate. Ak to však chcete poriadne, na intenzívnom kurze fotenia sa dozviete, že správne nastaviť foťák bez fotenia na automatike nie je také ťažké. Bez zložitej teórie sa na praktických cvičeniach v priebehu 5 hodín naučíte všetko, čo budete potrebovať.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pod vedením skúseného lektora fotografovania
  Pod vedením skúseného lektora fotografovania
 • Intenzívny kurz v rozsahu 5 hodín
  Intenzívny kurz v rozsahu 5 hodín
 • Ideálne ako darček pre začiatočníkov
  Ideálne ako darček pre začiatočníkov
 • Možné zapožičať si fotoaparát
  Možné zapožičať si fotoaparát
 • Malá skupina – na kurze je max. 8 ľudí
  Malá skupina – na kurze je max. 8 ľudí

V cene je zahrnuté

 • Fotografujte bez automatiky – ľahko
 • 5-hodinový intenzívny kurz digitálnej fotografie pre začiatočníkov
 • Kurz je organizovaný počas víkendov v dopoludňajších hodinách (praktické fotografovanie prebieha v exteriéri)
 • Výkladová časť kurzu: dozviete sa, ako správne nastaviť fotoaparát, aby ste už neboli odkázaní na automatiku či motívové režimy. Dozviete sa tipy a triky pre dokonalé dovolenkové fotografie. Lektor vám poradí, ako sa vyhnúť najčastejším chybám dovolenkových fotografov.
 • Praktická časť kurzu: sami si v exteriéri vyskúšate fotografovanie dovolenkových námetov. Lektor vám pomôže nájsť riešenia problémov a chýb, ktoré trápia začínajúcich dovolenkových fotografov.
 • Možnosť požičať si digitálny fotoaparát po dobu konania kurzu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 14.10.2019 do 31.3.2020.
 • Kurz nieje možné absolvovať so smartfónom, tabletom a digitálnym kompaktom

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na stránke
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • V prípade záujmu vystavenie darčekového certifikátu na meno obdarovaného

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 231 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Škola digitálnej fotografie

Rusovská cesta 36 (vchod C, suterén - vchod z parkoviska)
851 01 Bratislava - Petržalka
0948 500 007

info@fotokurzy.sk
http://www.fotokurzy.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

UFO Bratislava

UFO Bratislava (900 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1000 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (2 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (2 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (3 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.