Zdolajte excelovské tabuľky na workshope Funkcie v Exceli

Kodis, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

29,00 €

Bežná cena
49,00 €
Ušetríte
20,00 €

Zdolajte excelovské tabuľky na workshope Funkcie v Exceli

  Kodis, Bratislava - Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.10.2019 do 19.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Funkcie v Exceli sú silný nástroj, ktorý vám pomôže zefektívniť a zrýchliť prácu bez použitia programovania. Funkcie vám pomôžu pri rôznych úlohách, od zdanlivo banálnych zadaní až po komplexné riešenia. Budete sa učiť na úlohách z praxe, postupne od jednoduchších problémov k zložitejším. Začnete od základných aritmetických operácií, no rýchlo sa dostanete až k vnoreným funkciám.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V malej skupine (max. 3 ľudia naraz)
  V malej skupine (max. 3 ľudia naraz)
 • Vedený aktívnou formou a podporuje schopnosť „problem solving“
  Vedený aktívnou formou a podporuje schopnosť „problem solving“
 • Vhodný pre užívateľov MS Excel, ktorí sa chcú dozvedieť viac o funkciách
  Vhodný pre užívateľov MS Excel, ktorí sa chcú dozvedieť viac o funkciách
 • V rámci workshopu je zabezpečená káva a občerstvenie
  V rámci workshopu je zabezpečená káva a občerstvenie
 • Na Ružinovskej 1, prízemie, kancelária 105
  Na Ružinovskej 1, prízemie, kancelária 105

V cene je zahrnuté

 • 3 hodiny výuky (2x 90 minút) + 30 minút pauza
 • Niekoľko sád zaujímavých úloh o funkciách, ktoré vám pomôžu v praxi

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.10.2019 do 19.10.2019.
 • Na workshop je potrebné si priniesť notebook, ak ho nemáte k dispozícii, kontaktujte poskytovateľa vopred

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0902 223 349 alebo e-mailom na adrese info@kodis.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa poskytuje až pri jeho využití priamo na prevádzke

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 605 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Kodis

Ružinovská 1 (prízemie, kancelária 105)
82102 Bratislava
+421 902 22 33 49


https://kodis.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (3 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (3 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (5 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (5 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (5 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (5 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Michalská brána

Michalská brána (5 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (5 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (6 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (6 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (6 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (6 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.