Kurz Jogy pre začiatočníkov v novootvorenom štúdiu neďaleko Račianskeho Mýta

STARCLUB - finess & spinning centrum, Bratislava - Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kurz Jogy pre začiatočníkov v novootvorenom štúdiu neďaleko Račianskeho Mýta

LokalitaSTARCLUB - finess & spinning centrum, Bratislava - Nové Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 13.9.2019 do 26.9.2019 podľa dostupnosti.

Každučký sval na vašom tele je uvoľnený (aj tie, o ktorých existencii ste netušili). Oči máte zavreté, myseľ čistú a po tele sa vám rozlieva príjemné blaho. Ak márne riešite nejaký problém, dajte šancu všestranným účinkom jogy. Prostredníctvom kurzu sa naučíte správne vykonávať jednotlivé pozície, dozviete sa o ich účinkoch na organizmus, správne dýchať a zistíte ako na stravovanie podľa ayurvédy.

Priebeh kurzu:

Prvý deň 19.9.

 • Úvod do jogy (joga ako komplexný systém ktorý nás vedie k duševnej a fyzickej dokonalosti)
 • Pozdrav slnku, základné pozície v stoji, správne vykonávanie ásan, ich účinky na organizmus

Druhý deň 26.9.

 • Pranayama - dýchacie techniky
 • Rozdelenie jednotlivých techník podľa účinkov
 • Ako a kedy praktizovať, základné pozície v sede, ich účinky na organizmus

Tretí deň 3.10.

 • Bandhy – energetické uzávery (kde sa nachádzajú, na čo slúžia.), práca s bandhami, praktické cvičenia a ich účinky na organizmus
 • Koncentrácia – cesta liečenia
 • Základné pozície v ľahu ich účinky na organizmus

Štvrtý deň 10.10.

 • Stravovanie v joge - Základy stravovania podľa ayurvédy
 • Očistné techniky ako prvá pomoc pri chorobe, alebo pokúsme sa zbaviť užívania liekov
 • Inverzné pozície, ich účinky na organizmus

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Malá skupinka, max. 15 účastníkov
  Malá skupinka, max. 15 účastníkov
 • Stačí prísť v pohodlnom oblečení, karimatky sú k dispozícii v štúdiu
  Stačí prísť v pohodlnom oblečení, karimatky sú k dispozícii v štúdiu
 • Novootvorená prevádzka
  Novootvorená prevádzka
 • Parkovanie v blízkosti štúdia
  Parkovanie v blízkosti štúdia
 • Dostupnosť MHD veľmi dobrá z Trnavského i Račianskeho mýta
  Dostupnosť MHD veľmi dobrá z Trnavského i Račianskeho mýta

Ukončené
45,00 €

Bežná cena: 96,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 656 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

STARCLUB - finess & spinning centrum

STARCLUB - finess & spinning centrum

Račianská 24/E 831 02
831 02 Bratislava
0902 555 556

henrieta.selkova@gmail.com
http://starclub.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

3
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Mohlo by sa vám páčiť