Tenisové tréningy pre deti v Apollo Academy

APOLLO TENNIS ACADEMY, Bratislava – Dúbravka, Nové Mesto, Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 8,99 €

Bežná cena
22 - 44,00 €
Ušetríte
až 29,01 €

Tenisové tréningy pre deti v Apollo Academy

  APOLLO TENNIS ACADEMY, Bratislava – Dúbravka, Nové Mesto, Ružinov (mapa)
  Platnosť kupónu je od 6.9.2019 do 20.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Základ je dobré uchopenie rakety. Správne vyhodenie loptičky a podanie presne tam, kam to súper nečaká. Dôležitá je aj kondička, pretože dobehnúť loptičku nie je len tak. Doprajte svojim deťom základy tenisu. Možno sa v nich skrýva talent, o ktorom netušíte a raz z nich vyrastie ďalší Federer alebo ďalšia Williamsová. To však ale nezistíte, ak to aspoň neskúsia.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Trénovať je možné počas týždňa aj víkendu
  Trénovať je možné počas týždňa aj víkendu
 • Prebieha v malej skupine s 3 až 5 hráčmi
  Prebieha v malej skupine s 3 až 5 hráčmi
 • Vhodné pre deti vo veku od 3 do 15 rokov
  Vhodné pre deti vo veku od 3 do 15 rokov
 • Trénuje bývalý profesionálny tenista a reprezentant SR
  Trénuje bývalý profesionálny tenista a reprezentant SR
 • Tréningy v troch mestských častiach v Bratislave
  Tréningy v troch mestských častiach v Bratislave

V cene je zahrnuté

 • Tenisové tréningy pre 1 dieťa v skupine 3 až 5 hráčov
 • Trvanie tréningu je 60 minút
 • Trénuje sa v Bratislave na rôznych miestach (výber je na vás), predovšetkým na základni akadémie na Zlatých pieskoch alebo v Dúbravke (Lysákova), Ružinove (Nevädzová, Inter, Drieňová),  Novom Meste (Mladá Garda) či vo Vrakuni (Stavbárska)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 6.9.2019 do 20.10.2019.
 • Pre jedno dieťa je možné zakúpiť maximálne 1 kupón
 • Platí len pre nových hráčov
 • Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0948 475 076 alebo na info@apollotenis.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 860 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  APOLLO TENNIS ACADEMY

Zlaté piesky
821 04 Bratislava
+421 948 475 076


http://www.hrajtenis.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (300 m)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Kuchajda

Kuchajda (4 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (5 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (6 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanoland

Lanoland (6 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (6 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (7 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (7 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (7 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Slavín

Slavín (7 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Michalská brána

Michalská brána (7 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (7 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.