Wakeboard na Zlatých pieskoch + kompletná výbava

Wakelake, Bratislava – Zlaté piesky

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

10

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Wakeboard na Zlatých pieskoch + kompletná výbava

LokalitaWakelake, Bratislava – Zlaté piesky (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 16.9.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Vietor vo vlasoch, doska pod nohami a prekážky pred sebou. Máte pocit, že sú to adrenalínoví šialenci? Nie, len adrenalínoví nadšenci! Rozprúďte aj vy toto leto svoju krv vo Wakelake na Zlatých pieskoch.

Wakeboarding

Wakeboarding je vodný šport, ktorý vznikol kombináciou vodného lyžovania, snowboardingu a surferských techník. Jeho história siaha do osemdesiatych rokov minulého storočia, kedy sa začali surferi zaoberať myšlienkou jazdenia bez potreby morských vĺn. Niektorí skúšali jazdiť za člnom alebo ich pozdĺž pobrežia ťahalo auto. Ako tento šport rástol stále viac populárnejšou verziou sa stáva wakeboardovanie na vleku. Wakeboardista je na vleku ťahaný lanom, ktoré je napojené na vlekový systém a ťahá ho po celom obvode vleku (u nás až 910m). Skúsení wakeboardisti predvádzajú rôzne triky či už z vody alebo na prekážkach, ktoré sú umiestnené na dráhe.

Wakeskateing

Wakeskating je to šport, podobný skateboardingu, iba že sa nejazdí na betóne, ale na vodnej hladine. Wakeskateri jazdia za vlekom, za člnom, za vodným skútrom alebo navijákom a predvádzajú podobné triky ako na klasickej doske – napríklad shove-it, ollie či kick flip. Nohy nemajú upevnené vo viazaní, ako napríklad na snowboarde, alebo veľmi príbuznom wakeboarde, ale sú voľne položené na doske. 

Vo wakeskate máme doma svetovú špičku niekoľko násobnu majsterku sveta a Európy Zuzku Vráblovú a mladého a šikovného majstra Európy Júliusa Langa!

Slovenská reprezentácia

Slovenský repre tím je maličký, ale o to výkonnejší. Slovensko reprezentujú 4 jazdci a zbierajú jednu medailu za druhou. Zuzka Vráblová (wakeskate) z Piešťan, Radko Hradil (wakeboard) tiež z Piešťaň, Miroslav Hríbik (wakeboard) z Košíc a Július Lang (wakeskate) zo Sene – to sú mená, ktoré vedia zarezonovať aj na svetových šampionátoch.

Zuzka Vráblová (25) štvornásobná majsterka sveta, štvornásobná majsterka Slovenska, dvojnásobná majsterka Európy a 1., 2. a 3. Miesto na pretekoch v rámci The wakeskate tour v USA a Kanade. Toto je vizitka najúspešnejšej slovenskej reprezentantky vo wakeskatingu.

Július Lang (18) dvojnásobný majster Európy, štvornásobný majster Slovenska a bronzová medaila z Majstovstiev sveta 2014. Toto sú úspechy tohto nadaného mladíka pochádzajúceho zo Sene, o ktorom toho budeme ešte veľa počuť.

Radko Hradil (17) majster Slovenska 2014 v kategórii junior a medzi jeho ďalšie úspechy patrí 2. miesto WLGT 2014, 3. miesto Wake Control 2014, 2. miesto Slovenský pohár 2014, 1. miesto Slovenský pohár 2015. Radko je naša vychádzajúca hviezda!

Miroslav Hribik (32) majster sveta v kategórii masters 2015, desaťnásobny majster Slovenska, šesťnásobný víťaz GP Mastercraft. Košičan jak repa,  ta ňe :))

BWC tím

Od sezóny 2015 pravidelne nominujeme aj jazdcov pre klubový tím. Do tímu sú každoročne vybraní wakeboardisti na základe doterajších výsledkov a talentu, ktorí sú príkladom pre ostatných. Od klubu a Wakelake získajú celosezónnu podporu, ktorá im umožní pokračovať v doterajších skvelých výsledkoch.
Pre viac informácií o klube, jeho jazdcoch a činnosti navštívte stránku klubu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Aj vaše leto môže byť plné adrenalínu
  Aj vaše leto môže byť plné adrenalínu
 • V cene kompletné zapožičanie výstroja
  V cene kompletné zapožičanie výstroja
 • Vlek na wakeboard máte k dispozícii celých 60 minút
  Vlek na wakeboard máte k dispozícii celých 60 minút
 • Jazdí sa priamo na Zlatých pieskoch
  Jazdí sa priamo na Zlatých pieskoch
 • Kombinácia snowboardingu a surfovania
  Kombinácia snowboardingu a surfovania

Ukončené
13,90 €

Bežná cena: 20,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

10

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

3 zákazníkov odporúča

10

Na wakelake som už bola na skupinovom začiatočníckom kurze, keď som však uvidela kupón neváhala som. Areál je skvelo vybavený, personál veľmi milý, vlekár vždy veľmi nápomocný, rád poradí čo sa týka techniky jazdy.

Lucia, 24. septembra 2019

Hodnotil ponuku Wakeboarding na Zlatých pieskoch


10

Skvelý zážitok, fantastický personál, určite odporúčam.

Zákazník ZľavaDňa, 24. septembra 2019

Hodnotil ponuku Wakeboarding na Zlatých pieskoch

Kontakt

Wakelake

Wakelake

Senecká cesta 14
82104 Bratislava - Zlaté piesky
+421 918 469 253

riso@wakelake.sk
http://wakelake.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

900
m
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

5
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

5
km
Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

7
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

7
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

7
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

8
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

8
km
Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

8
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

8
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

8
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

8
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Mohlo by sa vám páčiť