Zbavte sa celulitídy a nadbytočných kíl s účinným prístojom Infrashape

Power Shape Studio, Bratislava - Vrakuňa

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(12 hodnotení)

Zbavte sa celulitídy a nadbytočných kíl s účinným prístojom Infrashape

LokalitaPower Shape Studio, Bratislava - Vrakuňa (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 14.8.2019 do 30.11.2019 podľa dostupnosti.

Chcete schudnúť a zbaviť sa celulitídy? Infrashape Horizontal je prístroj na formovanie postavy najnovšej generácie, ktorý už na prvý pohľad prekoná všetky vaše očakávania. Prístroj na tvarovanie tela ponúka synergické účinky pohodlného cvičenia a infračervených lúčov, vďaka čomu umožňuje spaľovať tuky mnohonásobne rýchlejšie než pri klasickom cvičení.

Zdravé chudnutie

Bezpečný tréning pre osoby s nadváhou, ale aj pre úplných začiatočníkov. Ležatý bicykel odľahčuje chrbticu, čím je možné sa vyhnúť jej poraneniu. Počas tréningu ležíte pohodlne, pričom sa zbavujete nadbytočných kilogramov. Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu tak, že jednoducho pripojíte svoj Android alebo iPhone zariadenie, sledujete YouTube videá, Facebook alebo Multivision.

Vzhľadom k tomu, že ste uzavretý od hrudníka nadol je cvičenie veľmi príjemné. Nemusíte sa obávať, že vaša tvár príde do styku s vysokou teplotou. Potenie je jednoznačné aj na miestach, ktoré nie sú uzavreté, pretože naše telo je jednotný celok.

Cvičenie s Infrashape

Keď sa naštartuje metabolický proces vplyvom infračerveného svetla, celé naše telo začne reagovať potením pre udržanie homeostázy.

Každé telo však reaguje na záťaž organizmu inak. Spaľovanie kalórií závisí aj od aktuálnej nálady,stravovania, spotreby vody, typu metabolizmu a iných enviromentálnych zmien.

Zariadenie spája vákuovú masáž pod tlakom s infračerveným svetlom, čím zrýchľuje proces chudnutia, extra spaľovanie kalórií a veľmi zefektívňuje tvarovanie postavy. Všetko dopĺňajú kolagénové lampy, čo prispieva k omladeniu pleti.

Zariadenie počíta stratu kalórií na základe algoritmu. Infračervené svetlo, vákuum a odpor je možné nastaviť individuálne v závislosti na kapacite.

Čo si priniesť na tréning?

Všetko, čo počas tréningu budete mať na sebe bude mokré, preto vám odporúčame, aby ste si so sebou priniesli čisté spodné prádlo.

Je pre vás Infrashape vhodný?

Infrashape je vhodný pre všetkých zdravých ľudí, ktorí chcú vyformovať svoju postavu, zhodiť nadbytočné kilogramy, bojovať so striami a celulitídou, zlepšiť svoju kondíciu alebo vytrvalosť. Cvičenie sa neodporúča len v prípade, že trpíte na závažné ochorenia alebo sa nachádzate vo vysokom štádiu tehotenstva.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zariadenie spája vákuovú masáž pod tlakom s infračerveným svetlom
  Zariadenie spája vákuovú masáž pod tlakom s infračerveným svetlom
 • Počas tréningu ležíte pohodlne, pričom sa zbavujete nadbytočných kilogramov
  Počas tréningu ležíte pohodlne, pričom sa zbavujete nadbytočných kilogramov
 • Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu, sledujete YouTube videá, Facebook alebo Multivision
  Môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu, sledujete YouTube videá, Facebook alebo Multivision
 • Vďaka svojmu horizontálnemu naklopeniu odľahčuje kĺby
  Vďaka svojmu horizontálnemu naklopeniu odľahčuje kĺby
 • Za 50 minút cvičenia je možné spáliť viac než 1000 kalórii
  Za 50 minút cvičenia je možné spáliť viac než 1000 kalórii

Ukončené
od 9,90 €

Bežná cena: 15 - 330,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

Vyborne! Tesim sa na kazde cvicenie!

Barbora, 24. októbra 2019

Hodnotil ponuku Permanentka na 10 vstupov (50 minút)


10

Pani bola velmi mila, vsetko mi vysvetlila aj odporucila co a ako. Dalej hodnotim velmi pozitivne aj cistotu priestorov a vybavenie na 1*. Vrelo odporucam.

Veronika, 14. októbra 2019

Hodnotil ponuku 1 vstup (30 minút)

Kontakt

Power Shape Studio

Power Shape Studio

Poľnohospodárska 27
82107 Bratislava
0911 920 743

powershapestudio@gmail.com
https://powershapestudio.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

5
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

6
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

7
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

7
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

7
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

7
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

7
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

7
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

8
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

8
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

8
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

8
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Mohlo by sa vám páčiť