Simulátor lietania na Boeingu 737: Holiday Airports - z Bratislavy do obľúbenej dovolenkovej destinácie

Simulator centrum, Bratislava - Ružinov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Simulátor lietania na Boeingu 737: Holiday Airports - z Bratislavy do obľúbenej dovolenkovej destinácie

Simulator centrum, okres Bratislava II, Bratislava - Ružinov Simulator centrum, okres Bratislava II, Bratislava - Ružinov (mapa)

Ukončené 79,00 €

79,00 €

Bežná cena: 118,00 €

Rozmýšľali ste niekedy ako a čo robí pilot počas letu? Načo všetko musí myslieť? Ako to celé vidí z pilotnej kabíny? Ako vie kedy vzlietnuť? Ako urobí nájazd na dráhu pri pristávaní? Je pilotovanie jednoduché či zložité? To všetko si teraz môžete zažiť na vlastnej koži! Zvoľte si cieľovú destináciu a môžete ísť nato :).

9,5

Vynikajúce hodnotenie

17 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Vašu posádku tvorí kvalifikovaný personál Vašu posádku tvorí kvalifikovaný personál

Zážitky pre začiatočníkov aj pokročilých Zážitky pre začiatočníkov aj pokročilých

Oboznámite sa so základnými princípmi ovládania lietadla Oboznámite sa so základnými princípmi ovládania lietadla

Môžete si vziať dvoch pasažierov so sebou Môžete si vziať dvoch pasažierov so sebou

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Rozmýšľali ste niekedy ako a čo robí pilot počas letu? Načo všetko musí myslieť? Ako to celé vidí z pilotnej kabíny? Ako vie kedy vzlietnuť? Ako urobí nájazd na dráhu pri pristávaní? Je pilotovanie jednoduché či zložité? To všetko si teraz môžete zažiť na vlastnej koži! Zvoľte si cieľovú destináciu a môžete ísť nato :).

Simulator centrum

Simulator Pro-Solutions B737 Trainer je replika originálneho kokpitu Boeingu 737 NG fixed base simulator (statický - nepohyblivý). Ovládanie v kabíne (cockpite), panely, tlačítka, vypínače a ostatné súčasti sú identicky replikované čo sa veľkosti, vzhľadu, funkčnosti a systémových funkcií týka. Okrem samotného hardware sú veľmi podrobne simulované aj všetky systémy lietadla a avionika. Toto umožňuje osvojiť si ovládanie lietadla vo všetkých fázach letu (normálne, mimoriadne a núdzové podmienky).

​​​​Zážitok: Holiday airports 

Predstavte si, že sedíte v lietadle a letíte na svoju vytúženú letnú dovolenku. No a teraz si predstavte, že ste priamo pilotom tohto letu. To nie je iba sen, vďaka zážitku Holiday Airports si môžete vyskúšať vzlietnuť v Bratislave a pristáť na Mallorce, Menorce či Ibize.

Nemusíte sa báť, aj keď ste ešte nikdy nepilotovali, zvládnete to. Po úvodných inštrukciách si spolu s copilotom sadnete do cockpitu simulátora. Dohodnete sa na cieľovej destinácii, trase letu, pozriete si aktuálne počasie, smer vetra a pripravíte lietadlo na odlet. Svojim pasažierom sa ako pilot lietadla prihovoríte. Informujete ich o trase, dĺžke a výške letu, o aktuálnom počasí na letisku a v cieľovej destinácii a poprajete im príjemný let. 

Lietadlo je pripravené na odlet a vy môžete vzlietnuť. Po prelete vašej trasy sa dostávate do bodu, kedy treba lietadlo pripraviť a zahájiť postupné klesanie. Počas celého trvania letu copilot konzultuje trasu a vysvetľuje postupy, ktoré je potrebné počas letu robiť. Keď sa let presunie do bodu, kedy je potrebné zahájiť klesanie, dá vám copilot potrebné inštrukcie na klesanie a následné pristátie na letisku v cieľovej destinácii. Pred ostrým pristátím si s copilotom prvé pristávanie nacvičíte. Po následnom  pristátí na letisku vás ešte čaká presunutie lietadla z pristávacej dráhy na gate. 

Po absolvovaní tohoto letu dostanete certifikát o úspešnom absolvovaní simulátora Boingu 737.

Ako to celé prebieha?

No predsa ako pri reálnom lete na dovolenku... Vzlietnete, vystúpate do letovej hladiny, počas stúpania budete plniť úlohy dopravného pilota, vypnete znamenie Fasten Seatbelts, prečítate svojim pasažierom hlásenie pilota o výške letu, dĺžke letu, trase letu, aktuálnom počasí vonku a finálnej destinácii (toto hlásenie si pripravíte spolu s copilotom (inštruktorom) na základe informácii z palubných prístrojov). Po tomto sa let presunie tesne pred bod zahájenia klesania, s copilotom si spravíte krátky briefing, nasleduje klesanie, priblíženie a tzv. touch and go (jeden okruh podľa predpísanej procedúry – aby ste si precvičili pristátie), finálne pristátie a odrolovanie na stojanku (gate) v cieľovej destinácii.

 

 

Kontakt

Simulator centrum

Simulator centrum

Gruzínska ul.
82105 Bratislava
Slovensko

Otváracie hodiny pre verejnosť (prevádzková doba simulátora):
Streda– Piatok: od 16.00 do 20.00 hod.
Sobota – Nedeľa: 11.00 do 18.00 hod.
(zmena otváracích hodín vyhradená)

info@simulatorcentrum.sk
www.simulatorcentrum.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem