Lístky na koncert Bon Jovi 17. júla vo Viedni

ELIT-Travel, cestovná kancelária, Viedeň – Ernst Happel Stadion

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 109,00 €

Bežná cena
132 - 170,00 €
Ušetríte
až 31,00 €

Lístky na koncert Bon Jovi 17. júla vo Viedni

  ELIT-Travel, cestovná kancelária, Viedeň – Ernst Happel Stadion (mapa)
  Platnosť kupónu je od 27.6.2019 do 17.7.2019 podľa dostupnosti.

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Jedna z najväčších rockových hviezd príde v roku 2019 po šiestich rokoch opäť do Európy! Bon Jovi sa vrámci svojho turné "This House Is Not For Sale" predstaví už 17. 7. 2019 vo Viedni, na Ernst Happel štadióne.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Miesto v sektore Golden Circle
 • S možnosťou spiatočnej dopravy do Bratislavy
 • Bon Jovi sa vracia do Európy po 6 rokoch
 • Jedna z najväčších rockových kapiel
 • Limitovaný počet lístkov

V cene je zahrnuté

 • Vstupenka pre 1 osobu na koncert Bon Jovi vo Viedni v rámci turné "This House Is Not For Sale"
 • Miesto v sektore Golden Circle
 • Termín: 17.7.2019
 • Čas: 18.50 hod.
 • Miesto: Ernst-Happel-Stadion, Meiereistraße – Viedeň

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 27.6.2019 do 17.7.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je potrebné si ho vymeniť za vstupenku v CK ELIT-Travel, Mýtna 27, 811 07 Bratislava, počas otváracích hodín
 2. V prípade, že si želáte zaslať kupón poštou domov, je to po dohode s poskytovateľom možné (kontaktujte ho po zakúpení kupónu na andrej.caja@gmail.com)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

3 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)7x
Veľmi dobré (7-8)1x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom8,0
Spokojnosť s podujatím10
Rezervácia a uplatnenie kupónu8,7
Spokojnosť s priestormi8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s podujatím:

Program podujatia

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Ochota personálu

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

9,6

Vynikajúce hodnotenie

Peter, 18. júla 2019

Hodnotenie ponuky:
Vstupenka na koncert Bon Jovi – sektor...

Super koncert

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (900 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (1 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (2 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (2 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (2 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (2 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Kuchajda

Kuchajda (2 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.