Burger s hranolkami, domácim dresingom a limonádou v Burger Bare pri Nivách

  Burger Bar, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 22.8.2019 podľa dostupnosti.

8,8

Veľmi dobré hodnotenie
(12 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 5 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

117 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Ak máte radi útulné a maličké priestory, no o to s väčšou dušou a atmosférou, Burger Bar si zamilujete. Poctivé suroviny, vlastné omáčky, šťavnaté hovädzie mäso, čerstvé žemle, domáce hranolky, milý a veselý personál... a o ostatných pozitívach sa presvedčte sami, nám sa to všetko sem do popisu totižto kapacitne ani nezmestí :-)

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vynikajúce recenzie od zákazníkov
 • Malá, milá prevádzka s rodinnou atmosférou
 • Domáce omáčky a poctivé suroviny
 • Prevádzka na Továrenskej pri Nivách
 • Veselý a veľmi ochotný personál

V cene je zahrnuté

 • Hamburger v Burger bar

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 22.8.2019.
 • Kupón je možné využiť pondelok až piatok od 13.30 do 16.30, v sobotu počas otváracích hodín

Vyberte si z nasledujúcich možností

Klasický burger

 • 250 g klasický hamburger (hovädzie mäso, cheddar, opečená slanina, červená cibuľa, kyslá uhorka, ľadový šalát, žemľa, americký dresing, bbq)
 • 150 g hranolky
 • 40 g dresing (americký, smotanový, barbecue alebo kečup)
 • 500 ml limonáda (bazová, hroznová, cola alebo ľadový čaj)

5,50 €

0,00 €

Slaninkový špeciál burger

 • 250 g slaninkový špeciál hamburger (hovädzie mäso, cheddar, dvojitá opečená slanina, červená cibuľa, paradajka, rukola, žemľa, americký dresing, bbq)
 • 150 g hranolky
 • 40 g dresing (americký, smotanový, barbecue alebo kečup)
 • 500 ml limonáda (bazová, hroznová, cola alebo ľadový čaj)

6,50 €

0,00 €

Ako využiť kupón

 1. Rezervácia nie je potrebná.
 2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

12 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)7x
Veľmi dobré (7-8)4x
Dobré (5-6)1x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,1
Kvalita jedla8,0
Kvalita nápojov8,6
Priestory prevádzky7,7
Okolie prevádzky8,9
Rezervácia a uplatnenie kupónu8,9

Zákazníkom sa najviac páčilo

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Okolie prevádzky:

Lokalita prevádzky

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočný popis jedál

9,5

Vynikajúce hodnotenie

Dušan, 6. júna 2019

Hodnotenie ponuky:
Klasický burger

Prijemne prekvapili hranolky napoj a dresing. Chut samotneho burgru bola dobra, namiesto kecupu by som mozno volil domaci chutny dresing.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,3

Vynikajúce hodnotenie

Lukáš, 22. júna 2019

Hodnotenie ponuky:
Klasický burger

vyborne

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Burger Bar

Továrenská 4096/9
811 09 Bratislava
0903 212 312


https://www.facebook.com/burge...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (900 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (1 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (1 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (1 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (1 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (1 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (2 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.