Športový tábor emJOY s angličtinou a zdravým stravovaním

emJOY s.r.o., Bratislava - Nové Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 44,00 €

Bežná cena
59 - 269,00 €
Ušetríte
až 70,00 €

Športový tábor emJOY s angličtinou a zdravým stravovaním

  emJOY s.r.o., Bratislava - Nové Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 13.5.2019 do 29.7.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Tábor nemusí byť len o nudných prechádzkach. Zábava pri vodných športoch s praktickou angličtinou a zdravým stravovaním je tá pravá alternatíva pre vašich drobcov vo veku od 6 do 15 rokov. Jednodňový alebo týždenný tábor v Bratislave bude spojením príjemného s užitočným. Ozajstné leto sa môže konečne začať!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Denne od 8.00 do 16.00 hod.
  Denne od 8.00 do 16.00 hod.
 • Zamerané na šport, jazyk a zdravé stravovanie
  Zamerané na šport, jazyk a zdravé stravovanie
 • 4x denne racionálna výživa
  4x denne racionálna výživa
 • Výuka anglického jazyka
  Výuka anglického jazyka
 • Jedinečný koncept centra emJoy
  Jedinečný koncept centra emJoy

V cene je zahrnuté

 • Pobyt v tábore pre dieťa od 6 do 15 rokov
 • Tábor počas pracovných dní v čase od 8.00 do 16.00 hod.
 • Zdravé a chutné raňajky a desiate na záhrade alebo formou pikniku v prírode, obedy z projektu "Čo jedia zdravé deti" v reštaurácii Wakelake a olovranty
 • Pitný režim – bio limonády a sezónne ovocie
 • Športové aktivity (wakeboarding, wakeskating, paddleboarding, kneeboarding, horolezecká stena, pohybové aktivity v prírode (bobová dráha), kompenzačné cvičenia, foam rellering)
 • Športové vybavenie (neopreny, vesty, boardy, helmy, lezecká obuv a výstroj a pod.)
 • Inštruktori
 • Vstupy a doprava do športovného areálu
 • Základné poistenie
 • Výučba angličtiny (nácvik anglickej terminológie)
   

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 13.5.2019 do 29.7.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na emjoykuku32@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 282 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  emJOY s.r.o.

Kukučínova ulica 32
83103 Bratislava
0903 899 773

emjoykuku32@gmail.com
http://www.emjoy.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kuchajda

Kuchajda (1 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (3 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Horský park

Horský park (3 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.