Beach volejbal alebo tenis na Patrónke cez týždeň aj cez víkend

Beach volejbal a tenis, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 6,40 €

Bežná cena
8 - 48,00 €
Ušetríte
až 20,00 €

Beach volejbal alebo tenis na Patrónke cez týždeň aj cez víkend

  Beach volejbal a tenis, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od - do 22.9.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Tričko, kraťasy, pod nohami piesok - konečne prišla sezóna beach volejbalu! Tešiť sa však môžu aj milovníci tenisu, pre ktorých sú takisto pripravené vonkajšie ihriská. Príďte si zahrať s rodinou, priateľmi, pre zábavu alebo skvelý pocit z víťazstva. Kupón môžete využiť cez týždeň i cez víkend a je len na vás, koľkí sa na kurte vystriedate.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Využiteľné cez týždeň aj cez víkend
  Využiteľné cez týždeň aj cez víkend
 • Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa
  Vynikajúce hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa
 • Jeden kupón pre celú skupinu
  Jeden kupón pre celú skupinu
 • Šatňa, skrinka a sprcha k dispozícii
  Šatňa, skrinka a sprcha k dispozícii
 • Parkovanie zdarma
  Parkovanie zdarma

V cene je zahrnuté

 • Prenájom jedného kurtu alebo ihriska (podľa zakúpenej možnosti)
 • Šatňa so skrinkami a sprchami
 • Parkovanie 

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od - do 22.9.2019.
 • Na beach volejbal si môžete priniesť vlastnú loptu alebo si ju požičať v areáli (doplatok 2 €/hra)
 • Možnosti využitia:
 • PO - ŠTV: 7.00 - 17.00 hod.
 • PIA - NE: 7.00 - 22.00 hod.

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia priamo na stránke (potrebné sa zaregistrovať), do poznámky vložte číslo svojho kupónu
 2. Možná je aj rezervácia e-mailom s uvedením čísla kupónu na info@sportpatronka.sk (ak je voľné ihrisko, stačí aj hodinu vopred)

Doplňujúce informácie

 • Zrušenie rezervácie je možné len 24 hodín dopredu
 • Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeny termínu rezervácie po vzájomnej dohode s klientom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 729 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Beach volejbal a tenis

Lovinského 43
81105 Bratislava
+421 0905 774 090

info@sportpatronka.sk
https://sportpatronka.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (900 m)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (2 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Lanoland

Lanoland (3 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (3 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (3 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (3 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.