Kurz varenia so špičkovými šéfkuchármi + kuchárska kniha

Škola varenia pre gurmánov, Svätý Jur

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

59,00 €

Bežná cena
69,00 €
Ušetríte
10,00 €

Kurz varenia so špičkovými šéfkuchármi + kuchárska kniha

  Škola varenia pre gurmánov, Svätý Jur (mapa)
  Platnosť kupónu je od 25.4.2019 do 5.6.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Experimentovanie v kuchyni vám nevyšlo vždy ale verte, že každý uznávaný kuchár tak začínal. Varenie jedál pre vás nie je len povinnosť – dokážete si pri ňom oddýchnuť. A vo všetkých jedlách, ktoré pripravujete, cítiť kúsok lásky. Lásky k surovinám, ku koreniu či tradíciám. Posuňte svoje kulinárske schopnosti ďalej od špagiet s kečupom. So špičkovými šéfkuchármi v škole varenia sa vám to podarí.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kuchárska kniha s venovaním ako darček
 • Kurzy varenia pod vedením najlepších slovenských kuchárov
 • V čarovných priestoroch 300-ročného vinárskeho domu
 • Prvá škola varenia na SVK s bohatými skúsenosťami
 • Viac než 14 500 účastníkov od roku 2007

V cene je zahrnuté

 • Poldenný kurz varenia pre 1 osobu
 • Kuchárska kniha s venovaním od TOP šéfkuchára

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 25.4.2019 do 5.6.2019.
 • Jedného kurzu sa môže zúčastniť max. 12 účastníkov
 • Kurzy sa konajú v pracovné dni, v PO - PIA, v čase od 17.00 - 21.00 hod.

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu vyplňte prihlášku na kurz varenia na stránke poskytovateľa
 2. Vyplňte všetky potrebné údaje a v časti "číslo darčekového poukazu" zadajte číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa poskytuje až pri jeho využití priamo na prevádzke

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 579 875 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (2 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (6 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (6 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (8 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (8 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Hrad Pajštún

Hrad Pajštún (10 km)

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.

Pezinská baba

Pezinská baba (11 km)

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a... Viac dráha na sánkovanie.

Kuchajda

Kuchajda (11 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (11 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (12 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Modra

Modra (12 km)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Lanoland

Lanoland (12 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.