Vstup do galérie MULTIUM – Priestor a zrkadlá

Galéria MULTIUM, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(26 hodnotení)

Vstup do galérie MULTIUM – Priestor a zrkadlá

LokalitaGaléria MULTIUM, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.4.2019 do 31.7.2019 podľa dostupnosti.

Jedno zrkadlo je len odraz reality, dve zrkadlá oproti sebe dokážu vytvoriť ilúziu nekonečna. Štyri to nekonečno rozšíria o ďalší rozmer. Čo sa však stane, ak je oproti sebe šesť zrkadiel? Universum! Vďaka galérii MULTIUM máte možnosť vstúpiť do sveta surrealizmu a ochutnať nové dimenzie.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Nezabudnuteľný zážitok z nekonečného priestoru
  Nezabudnuteľný zážitok z nekonečného priestoru
 • 6 priestorov so zrkadlami, pričom každý je iný
  6 priestorov so zrkadlami, pričom každý je iný
 • Galéria MULTIUM je na Zámockej v centre Bratislavy
  Galéria MULTIUM je na Zámockej v centre Bratislavy
 • Inšpirované okolitým svetom a poprednými umelcami
  Inšpirované okolitým svetom a poprednými umelcami
 • Výhodné vstupy pre deti alebo celú rodinu
  Výhodné vstupy pre deti alebo celú rodinu

Ukončené
od 2,49 €

Bežná cena: 3 - 16,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

26 hodnotení

21 zákazníkov odporúča

8,3

Bolo to veľmi zaujímavé, avšak malo priestoru pre pozorovanie

Zákazník ZľavaDňa, 29. júla 2019

Hodnotil ponuku Vstup do galérie "Priestor a zrkadlá" pre...


8,0

Ocakavania boli vacsie - prislo mi to malo ,,interaktivne". Iba miestnosti, kde ma clovek maly priestor postavit sa a pozerat sa. Ani fotky sa nedali robit tak, ako by som ocakavala podla popisu / obrazkov v galerii. Ale inak pekny zazitok - netradicna galeria :)

Lucia, 12. augusta 2019

Hodnotil ponuku Vstup do galérie "Priestor a zrkadlá" pre...

Kontakt

Galéria MULTIUM

Galéria MULTIUM

Zámocká 26
81101 Bratislava
0908 507 696

Pondelok - Nedeľa
10:00 - 20:00

gallery@multium.sk
www.multium.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

300
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

500
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

500
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

600
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

700
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

800
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

800
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

900
m
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

1000
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

1
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť