Pobyty na jachte v Chorvátsku s odvozom "Vyskúšaj Teslu" a kapitánom v cene

sen+ s.r.o., Chorvátsko - Split

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 579,00 €

Pobyty na jachte v Chorvátsku s odvozom "Vyskúšaj Teslu" a kapitánom v cene

  sen+ s.r.o., Chorvátsko - Split (mapa)
  Platnosť kupónu je od 20.12.2018 do 21.9.2019 podľa dostupnosti.

9,6

Vynikajúce hodnotenie
(28 hodnotení)

Chceli by ste vyskúšať jachting v Chorvátsku a nemáte s kým a ako? Zažite "viac ako sen" nielen na jachte, ale aj cestou k moru... bez potrebných oprávnení (či už kapitánskeho, rádiokomunikačného alebo aj vodičského)!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Cestou vyskúšate Teslu!
 • Ušetríte na poplatkoch (palivových, diaľničných a mýtnych)
 • Zážitok nielen na jachte, ale aj cestou k "slovenskému moru"
 • Extra komfort na palube jachty
 • Rezervácia kajuty aj bez partnera/partnerky

V cene je zahrnuté

 • Pobyty na jachte podľa zvoleného variantu (kupón + doplatok)
 • Všetky povinné poplatky okrem kaucie za poškodenie lode (t.j. turistická daň, registrácia posádky a povinné čistenie lode v hodnote € 140,- a poplatky v Maríne v prvý a posledný deň v ACI marína Split) + kapitán a prívesný motor na čln
 • Štandard jachty (WiFi, uteráky, posteľné prádlo, plynové fľaše na varenie, čln
  a bohatý inventár)
 • Odvoz zo Slovenska do Chorvátska Teslou (vrátane možnosti vyskúšania
  šoférovania po podpise zmluvy o vymáhaní škôd)
 • Pri obsadenosti 5 a viac osobami (mimo kapitána) aj nafta jachty aj všetky poplatky
  za parkovanie lode

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 20.12.2018 do 21.9.2019.
 • Platia VOP poskytovateľa (www.jachtynaprenajom.sk/cennik) s výnimkou ceny pobytu (bez ohľadu na zdieľanie kajuty)
 • Termín je garantovaný až po rezervácii u poskytovateľa
 • Kaucia za prenájom € 1.600,- (celá jachta) alebo poistenie za € 230,- (celá jachta) alebo podpis zmluvy o vymáhaní škôd bez platby kaucie
 • Možnosť poistenia storna pobytu (vrátane doplatku poskytovateľovi) za 15 €/osoba/deň (pri rezervácii u poskytovateľa ale najneskôr do 1 mesiaca od kúpy kupónu)

Ako využiť ponuku

 1. Nutnosť rezervácie na tel.: +421 910 802 100 (v pracovných dňoch od 8.00 do 18.00 hod.) alebo mailom na info@jachtynaprenajom.sk alebo na www.jachtynaprenajom.sk/rezervacia
 2. Platia VOP poskytovateľa (www.jachtynaprenajom.sk/cennik) s výnimkou ceny pobytu (bez ohľadu na zdieľanie kajuty)
 3. Termín je garantovaný až po rezervácii u poskytovateľa

Doplňujúce informácie

 • Kapacita lode: 4 kajuty po dve osoby (+ kapitán a pomocník), t.j. ak budete chcieť komfort samostatných kajút tak max. 4 osoby a ak budete zdieľať kajuty, tak max. 8 osôb (kvôli komfortu dopravy aj pobytu na lodi však max. 7 dospelých + 1 dieťa, resp. dospelý útleho vzrastu).
 • Odvoz Teslou - definované miesta odvozu: Liptovský Mikuláš (McDonald’s Kamenné pole - nabíjacia stanica ZSE), Ružomberok (Todos/OMV, Tatranská cesta 66 - nabíjacia stanica Greenway), Banská Bystrica/Zvolen – Hotel Kaskády, Sielnica (rýchlo nabíjacia stanica Tesla), Piešťany (Aupark, Nitrianska 18 - nabíjacia stanica Greenway), Pezinok (Hotel pod Lipou Modra-Harmónia - nabíjacia stanica Greenway), Senec (Shell, Šamorínska 8 - nabíjacia stanica Greenway) a Bratislava – Aupark, Einsteinova 18 (rýchlo nabíjacia stanica Tesla) - ostatné okresy ako aj miesta v rámci týchto okresov len dohodou
 • Ak sa nedostavíte na odovoz z definovaných miest v stanovenom čase (čakanie +-15 min), tak kupón automaticky prepadá

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

28 hodnotení

15 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)25x
Veľmi dobré (7-8)2x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Splnené očakávania9,9
Spokojnosť s personálom9,8
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,9
Vybavenosť organizátora9,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Ochota personálu

Splnené očakávania:

Zábavili ste sa?

Spokojnosť s personálom:

Odbornosť personálu

10

Vynikajúce hodnotenie

Ivana, 21. októbra 2019

Hodnotenie ponuky:
Jazda na 6-miestnej Tesle s inštruktorom (60...

Ďakujeme za výborný zážitok (zrýchlenie bolo perfektné) a kvalitnú inštruktáž. Jazda týmto úžasným autom (Tesla X) je nezabudnuteľná a jednoznačne ju odporúčame, užil si ju šofér i spolujazdci :).

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Zákazník ZľavaDňa, 2. septembra 2019

Hodnotenie ponuky:
Jazda na 6-miestnej Tesle s inštruktorom (60...

Inštruktor príjemný, veselý. Ak bude príležitosť, zopakujeme :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  sen+ s.r.o.

Suché Miesto 6
900 25 Chorvátsky Grob
+421 910 802 100

info@vyskusajteslu.sk
https://www.vyskusajteslu.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (5 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (6 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (6 km)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Kuchajda

Kuchajda (9 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (10 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (10 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (11 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanoland

Lanoland (11 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (11 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Železná studnička

Železná studnička (12 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (12 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (12 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.