Poctivý burger v domácej žemli na Obchodnej

Hidden Garden Restaurant, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 6,99 €

Bežná cena
10,49 - 12,49 €
Ušetríte
3,50 €

Poctivý burger v domácej žemli na Obchodnej

  Hidden Garden Restaurant, Bratislava – Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od 28.11.2018 do 28.2.2019 podľa dostupnosti.

7,8

Veľmi dobré hodnotenie
(7 hodnotení)

Ono sa to, popravde, už veľmi nenosí... no napriek tomu ešte stále existujú prevádzky, v ktorých sa robí burger poctivo. Zo starostlivo vyberaných surovín, z mäsa z lokálnych fariem a žemle, ktorú si pečú priamo v reštaurácii. Navštívte Hidden Garden Restaurant na Obchodnej a presvedčte sa na vlastnú chuť.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Delikátna chuť poctivej domácej kuchyne
 • Starostlivo vyberané mäso z lokálnych fariem
 • Domáca žemľa, pečená priamo v reštaurácii
 • V ponuke aj burger pre vegetariánov
 • Prvádzka na Obchodnej v uzavretom dvore

V cene je zahrnuté

 • Burger v domácej žemli v Hidden Garden Restaurant
 • Domáce hranolky
 • Cibuľové krúžky

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 28.11.2018 do 28.2.2019.

Ako využiť kupón

 1. Potrebná rezervácia vopred na tel. čísle 0918 108 037 alebo 091 191 166 
 2. Pri rezervácii nahláste len číslo kupónu
 3. Pri návšteve je potrebné sa preukázať vytlačeným platným kupónom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,8

Veľmi dobré hodnotenie

7 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)4x
Veľmi dobré (7-8)1x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)1x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom7,2
Kvalita jedla6,8
Rezervácia a uplatnenie kupónu7,6
Kvalita nápojov7,0
Priestory prevádzky6,5
Okolie prevádzky7,0

10

Vynikajúce hodnotenie

Martin, 15. marca 2019

Hodnotenie ponuky:
200 g Hovädzí burger s domácou žemľou

Prijemne tiche prostredie v uzavretej terase na nadvori medzi budovami, cistota, dostatocna ponuka napojov aj jedal, cena primerana lokalite.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Hidden Garden Restaurant

Obchodná 53
811 06 Bratislava
0918 108 037, 091 191 166

pondelok až štvrtok - 10:00 až 22:00
piatok až sobota - 22:00 až 24:00
nedeľa - zatvorené

hidden.gardenrestaurant@gmail.

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Prezidentský palác

Prezidentský palác (400 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (500 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (600 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (700 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (900 m)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (900 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (1000 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (1 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (1 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.